Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Su Latvijos Rezeknės savivaldybės atstovais pasikeista gerąja patirtimi

 2022-08-10

Šią savaitę Druskininkuose lankėsi Rezeknės (Latvija) delegacija, vadovaujama mero Aleksandrs Bartasevics. Svečiai susitiko su Druskininkų savivaldybės meru R. Malinausku ir savivaldybės vadovų bei specialistų komanda.

Pasak Rezeknės mero, jie norėtų savo savivaldybę vystyti kaip kurortą,  todėl Druskininkų kurorto patirtis – labai aktuali ir naudinga.

Meras delegacijos atstovams pristatė Druskininkų istoriją, įgyvendintus ir planuojamus įgyvendinti projektus, turizmo, sveikatinimo ir poilsio  infrastruktūrą, turizmo statistiką. Svečius taip pat domino atliekų tvarkymo bei ekologijos klausimai.

Susitikime kalbėta apie kurorto vystymą, savivaldybės bendradarbiavimą su verslu, kultūrinio turizmo skatinimą. Svečiams buvo pristatytas Druskininkų kultūros ir kongresų rūmų projektas, o Rezeknės savivaldybės atstovai pristatė, kaip jie administruoja ir vysto panašų objektą.

Po susitikimo savivaldybėje Rezeknės savivaldybės atstovai išmėgino Lynų kelią, aplankė Snow Areną, Lietuvos sporto centro kompleksą „Druskininkai“  bei susitiko su „GRAND SPA Lietuva“ atstovais.

Plačiau >

VMI: Saugodamas įmonės pinigus savininkas juos išleido savo poreikiams

 2022-08-10

Vienos odontologijos įmonės savininkas Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos (Kauno AVMI) specialistams bandė įrodyti, kad bendrovės pinigus sėkmingai saugo savo asmeninėse banko sąskaitose. Atliekant patikrinimą paaiškėjo, kad dalį „saugomų“ lėšų, siekdamas išvengti mokesčių, jis išleido maistui, kurui, drabužiams bei avalynei ir kitiems asmeniniams pirkiniams.

„Atliekant patikrinimą nustatyta, kad įmonės kasos likutis turėtų būti kiek daugiau nei 232 tūkst. eurų, tačiau bendrovėje pinigai nerasti. Savininkas teigė, kad pinigus jis saugo pats – dalį grynaisiais, dalį – asmeninėse banko sąskaitose“, - situaciją komentavo Kauno AVMI viršininkė Judita Stankienė. Pasak jos, bendrovėje apsilankius antrą kartą, įmonė pateikė kiek didesnę nei 72,5 tūkst. eurų sumą grynaisiais pinigais. „Savininkas taip pat pateikė dokumentus dėl likusių pinigų saugojimo asmeninėse sąskaitose. 91 tūkst. eurų į jo asmeninę sąskaitą buvo įnešta jau pradėjus įmonės patikrinimą, o likusi suma buvo grindžiama jo banko sąskaitų likučiais“, - teigė J. Stankienė.

Plačiau >

Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninės apžiūros Druskininkų savivaldybėje 2022 m. III ketv. tvarkaraštis

 2022-08-09

Valstybės rinkliavos dydis: už traktoriaus techninę apžiūrą – 6,80 Eur, už priekabos – 5,50 Eur.

Valstybės rinkliava mokama į biudžeto pajamų surenkamąsias sąskaitas, įmokos kodas 53015, lėšų gavėjas Valstybinė mokesčių inspekcija.

Rinkliavą patogiausia sumokėti AB „Lietuvos paštas“ pašto skyriuose, UAB „Perlas Finance“ „Perlo“ terminaluose, SOLLO, UAB tarpininko MAXIMA LT, UAB kasose, bankuose ar kitose įmokų surinkimo paslaugas teikiančiose įstaigose bei jų ar jų tarpininkų padaliniuose – https://www.vmi.lt/evmi/saskaitos-ir-imoku-kodai.

Informacija, kaip mokėti įmokas į VMI sąskaitą per el. bankininkystę – https://www.vmi.lt/evmi/kaip-moketi-imokas-i-vmi-saskaita.

Smulkesnės informacijos teirautis Druskininkų savivaldybės administracijos Ūkio ir turto valdymo skyriaus vyriausiojo specialisto Dangirdo Lukoševičiaus, tel.: (8 313) 52 242, mob. +370 610 14 641, el.p. [email protected]

Plačiau >

Kviečiame į Ryterna Modul Mototourism Rally 2022 - intelektualų kultūrinį ralį po visą Lietuvą

 2022-08-09

Druskininkų savivaldybė prisijungė prie intelektualaus keliavimo iniciatyvos ir kviečia motociklininkus atstovauti mūsų kraštui - vežti krašto vėliavą po Lietuvą intelektualioje kelionėje Ryterna Modul Mototourism Rally. Visa informacija ir registracija čia: https://www.mototourism-rally.lt/mtr2022/

Ryterna Modul Mototourism Rally - intelektualus kultūrinis ralis po visą Lietuvą vyks rugpjūčio 20 d.

Tai vienintelis renginys, kai per vieną dieną šimtai intelektualių motociklininkų pažins ir aplankys šiems metams skirtus objektus: Lietuvos karaimų, Lietuvos krepšinio šimtmečio, Lietuvos Katalikų bažnyčios kronikos, Jono Meko metams, o taip pat Pranciškaus Skorinos, Lietuvos universitetų, Gyvūnų gerovės ir Monsinjoro Kazimiero Vasiliausko metams, Romo Kalantos. Tradiciškai ralio dalyvių laukia Mažosios Lietuvos Kultūros sostinės. Intelektualaus ralio dalyviai varžysis dėl turiningiausios kelionės. Iškilmingas finišas vyks Kauno miesto centre.

Plačiau >

Kaimiškųjų bendruomenių projektams – finansinė parama

 2022-08-09

Aktyvios kaimiškosios bendruomenės – Druskininkų stiprybė. Jos kasmet gražina savo aplinką, aktyviai dirba ir  sėkmingai įsitraukia į turizmą skatinančias veiklas.

Norit paskatinti bendruomenių veiklą, padėti joms telkti gyventojus bei įgyvendinti svarbius darbus, liepos mėnesį buvo paskirstytos specialiai bendruomenių projektams skirtos lėšos.

Daugiau kaip 14 tūkst. eurų buvo skirta  aštuonių bendruomenių – Ricielių, Stračiūnų, Leipalingio, Jovaišių, Jaskonių ir Naujasodės, Švendubrės, Viečiūnų, Neravų – projektams įgyvendinti.

Plačiau >

Dėl lietingo sezono – paprastesni reikalavimai ir lankstesnė kontrolė ūkininkams

 2022-08-08

Žemės ūkio ministerija dėl ilgo lietingo laikotarpio šią vasarą bei stichinių liūčių ūkininkams taikys paprastesnius reikalavimus ir lankstesnę kontrolę. Ūkininkai, kurie prisiėmė agrarinės aplinkosaugos ir klimato veiklos įsipareigojimų rizikos vandens telkinių būklei gerinti, tačiau dėl didelio vandens kiekio negalėjo laiku nušienauti įsipareigotų plotų iki rugpjūčio 1 d., galės kreiptis į Nacionalinę mokėjimo agentūrą (NMA) dėl sankcijų netaikymo.

Plačiau >

Kviečiame į parodos atidarymą

 2022-08-08

Rugpjūčio 12 d. 16:00 val. parodos „Dabar vadinuosi A. J. Stankevičiumi“. Julijono Algimanto Stankaus-Stankevičiaus (1933–2002) piešiniai. Druskininkų miesto muziejaus dailės rinkinys“ atidarymas. Renginyje paskaitą „Algimantas Julijonas Stankevičius ir nepritapusiųjų karta“ skaitys menotyrininkas, VDA dėstytojas, dailininkas Žydrūnas Mirinavičius, o dailininko eiles – aktorius, dramaturgas, režisierius Justas Tertelis.

Plačiau >

Javapjūtės metu- gesintuvai visada po ranka

 2022-08-08

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Druskininkų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai rugpjūčio mėnesį rengia javapjūtės reidus javų laukuose, kad įsitikintų, ar pakankamai dėmesio žemdirbiai skiria derliaus nuėmimo technikos priešgaisriniam saugumui, Jie tikrins, ar pasirūpinta pirminėmis gaisro gesinimo priemonėmis, ar technikos vairuotojai moka jomis naudotis.

Ugniagesiai gelbėtojai primena, kad kombainai turėtų būti aprūpinti ne mažiau kaip dviem gesintuvais, su ne mažesniu kaip 4 kg gesinimo medžiagos užpilu ir vienu nedegiu audeklu, o kita žemės ūkio technika – ne mažiau kaip vienu ugnies gesintuvu, su ne mažesniu kaip 4 kg gesinimo medžiagos užpilu. Gesintuvą ir nedegų audeklą būtina laikyti lengvai pasiekiamoje vietoje. Taip pat labai svarbu išvykstant patikrinti gesintuvą – jo manometro rodyklė (jei yra manometras) turėtų būti žaliame fone.

Plačiau >

Druskininkiečiams – nemokamos paliatyviosios pagalbos ir slaugos ligonio namuose paslaugos

 2022-08-08

VšĮ „Lietuvos hospisas“ Alytaus filialas teikia nemokamas paliatyviosios pagalbos ir slaugos ligonio namuose paslaugas. Šias nemokamas paslaugas gali gauti ir Druskininkų savivaldybės gyventojai.

Paliatyvioji pagalba teikiama pacientams, sergantiems sunkia, nepagydoma progresuojančia liga (indikacijų lentelę galite rasti čia).

Hospise, siekiant sumažinti pacientų jaučiamą vienišumą, skausmus, pagerinti gyvenimo kokybę, palaikyti paciento artimuosius, taikoma kompleksinė simptomų kontrolė, teikiama medicininė, psichosocialinė ir dvasinė pagalba.

Plačiau >

Druskininkų savivaldybės administracija ieško Švietimo skyriaus vyriausiojo specialisto

 2022-08-08

Druskininkų savivaldybės administracija prie savo komandos kviečia prisijungti Švietimo skyriaus vyriausiajį specialistą, veiklos sritis – jaunimo politikos savivaldybės teritorijoje administravimas ir įgyvendinimas.

Darbuotojui keliami reikalavimai:

• turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą (ne žemesnį kaip bakalauro kvalifikacinį laipsnį) arba jam lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją;

• gebėti savarankiškai planuoti ir organizuoti savo veiklą;

• mokėti analizuoti, sisteminiu požiūriu vertinti ir apibendrinti informaciją, rengti išvadas ir teikti pasiūlymus.

Darbo pobūdis:

 • rengti ir įgyvendinti savivaldybės jaunimo politikos programas ir priemones;
 • analizuoti jaunimo, jaunimo organizacijų ir su jaunimu dirbančių organizacijų padėtį savivaldybėje;
 • plėtoti savivaldybės institucijų ir įstaigų, dirbančių jaunimo politikos srityje, bendradarbiavimą;
 • palaikyti ryšius su užsienio lietuvių jaunimo organizacijomis;
 • administruoti savivaldybės jaunimo reikalų tarybos darbą;
 • kaupti ir skleisti informaciją apie jaunimo veiklos galimybes;
 • konsultuoti jaunimą, organizacijas, priimančias savanorius ir organizuojančias savanorišką veiklą savivaldybėje.

Mes siūlome:

 • darbą geriausiame Lietuvos kurorte ir puikią darbo bei laisvalaikio atmosferą;
 • galimybę dirbti profesionalų komandoje, nuolatinį profesinį tobulėjimą ir savirealizaciją;
 • darnų, draugišką kolektyvą, atvirą naujoms idėjoms aplinką;
 • darbo užmokestį nuo 1200,00 Eur (neatskaičius mokesčių), pareiginė algos pastoviosios dalies koeficientą – ne mažesnį kaip 6,00. Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.

Gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką prašome pateikti iki 2022 m. rugpjūčio 16 d. el. p. [email protected], [email protected]  arba [email protected].

Dėl dalyvavimo atrankoje bus informuojami tik pasirinkti pretendentai.

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.


 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis  
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
[email protected]
 
    

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.