Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Druskininkų savivaldybės delegacija lankėsi Estijoje

 2021-09-17

Įgyvendinant Europos Sąjungos struktūrinių fondų projektą Nr. 10.1.3-ESFA-R-920-11-0006 „Paslaugų teikimo ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas Druskininkų savivaldybėje“, Druskininkų savivaldybės administracijos delegacija, kurią sudarė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, mero patarėjas Simonas Kazakevičius, Savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė ir atsakingų skyrių vedėjai, rugsėjo 6-10 d. lankėsi Estijos savivaldybėse. Estija pasirinkta neatsitiktinai -  viešoje erdvėje ji yra tapusi kokybiško švietimo etalonu,  jų mokinių mokymosi rezultatai vieni iš geriausių pasaulyje, viešojo sektoriaus paslaugų lygiu panašūs į  skandinavus, o technologinis išsivystymas ir elektroninės valstybės paslaugos gerokai lenkia kaimynus. 

Plačiau >

Druskininkų savivaldybė apdovanota už sveiko maisto puoselėjimą savivaldybės darželiuose

 2021-09-17

Lietuvos Žemės ūkio ministerija 2018 metais inicijavo projektą, kurio metu pradėjo unikalią programą - ikimokyklinio ugdymo įstaigos skatinamos maitintis vaikus ekologiškais ir pagal nacionalinę kokybės sistemą pagamintais produktais.

Plačiau >

Vakcinacija be registracijos – kiekvieną ketvirtadienį

 2021-09-16

Primename, kad kiekvieną ketvirtadienį visuose vakcinacijos centruose gyventojai kviečiami skiepytis be išankstinės registracijos. Pasirinkti galima bet kurią vakcinacijos centre esančią vakciną. 

Vykstant skiepytis reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. 

Galimybių pasą galima atsisiųsti apsilankius puslapyje www.gpasas.lt ir patvirtinus savo tapatybę elektroninėmis priemonėmis (e. parašu arba e. bankininkyste).
Tokių priemonių neturintiems ar jomis nesinaudojantiems asmenims Galimybių pasas nemokamai išduodamas Registrų centro klientų aptarnavimo padaliniuose, pateikus asmens dokumentą. Šie klientai aptarnaujami ir be išankstinės registracijos. 

Informuojame, kad Vakcinacijos centras persikėlė į švietimo centro patalpas (M. K. Čiurlionio g. 80). Tel.  +370 (313) 53194

Plačiau >

Nuo spalio 1 dienos Lietuvoje liks tik vienas skubiosios pagalbos telefono ryšio numeris – 112.

 2021-09-15

 Pasidalinkite šia ypač aktualia informacija, kad prireikus pagalba jūsų artimuosius, kaimynus, bendradarbius ar draugus pasiektų laiku.

Plačiau >

Druskininkuose išsirideno jau penktasis stalo žaidimų festivalis „PineCon“

 2021-09-14

Paskutinį vasaros savaitgalį Druskininkuose ridenosi kauliukai – stalo ir vaidmenų žaidimų mėgėjai Druskininkų kempingo erdvėje rinkosi į jau penktąjį stalo žaidimų festivalį „PineCon 2021“.

„PineCon“ – tai kasmetinis stalo žaidimų konventas, pirmasis ir vienintelis Lietuvoje, organizuojamas Druskininkų stalo žaidimų klubo „Board Punks“ ir vykstantis nuo 2017 metų. Jo tikslas – populiarinti stalo žaidimų kultūrą, suburti stalo ir vaidmenų žaidimų hobio mėgėjus. Praėjusiais metais dėl COVID-19 pandemijos perkeltas į online, šiais metais „PineCon“ sugrįžo į gyvą formatą ir pakvietė stalo žaidimų entuziastus į netradicinę erdvę gamtos apsuptyje.

Plačiau >

Nuo rugsėjo 13-osios kontaktiniu būdu aptarnausime tik turinčius galimybių pasą

 2021-09-13

Mažindami galimybę plisti koronaviruso infekcijai, savivaldybės administracijos specialistai kontaktiniu būdu aptarnaus tik galimybių pasą ar ES skaitmeninį COVID pažymėjimą turinčius asmenis.

 

Pirmenybė bus teikiama asmenų aptarnavimui nuotoliniu būdu (elektroninės paslaugos, elektroninis paštas, telefonas ir pan.), o administracijos darbuotojai, tiesiogiai asmenų neaptarnaujantys, susitikimus su asmenimis organizuos tik tada, kai dėl objektyvių priežasčių asmens klausimo nuotoliniu būdu nepavyks išspręsti. Gyventojų prašome registruotis iš anksto ir ateinant į savivaldybės administraciją paskirtą dieną turėti galiojantį galimybių pasą.

 

Plačiau >

Vakcinacijos centras keliasi į Švietimo centro patalpas

 2021-09-13

Informuojame, kad nuo trečiadienio Vakcinacijos centras keliasi į švietimo centro patalpas (M. K. Čiurlionio g. 80).

Įprasta tvarka gyventojai bus informuoti apie paskirtą vakcinacijos laiką trumpąją žinute.

Užsiregistruoti COVID-19 vakcinai gyventojai gali elektroniniu būdu svetainėje  www.koronastop.lt.  arba paskambinus telefonu 1808. 

Plačiau >

Paveiktų šalių sąraše vis mažiau „žalių“ šalių: lieka tik Lenkija ir Čekija

 2021-09-13

Nuo pirmadienio paveiktų šalių sąraše žalią zoną palikus Slovakijai ir Vengrijai, čia liko dvi valstybės: Lenkija ir Čekija. Iš raudonos zonos į geltoną zoną patenka Ispanijos salos – Tenerifė ir Gran Kanarija, Portugalijos sala – Madeira bei Švedija. Raudonai ir pilkai zonai priklauso visos trečiosios šalys ir daugelis Europos ekonominei erdvei priklausančių šalių. Atvykusiems iš šių šalių nuo COVID-19 nepaskiepytiems ir šia liga nepersirgusiems asmenims taikoma 10 dienų izoliacija.

Plačiau >

Druskininkiečiai kviečiami išsakyti savo nuomonę, kokios turėtų būti strateginės Druskininkų kryptys 2021-2029 m.

 2021-09-13

Šiuo metu yra rengiamas Druskininkų savivaldybės 2021-2029 m. strateginis plėtros planas, nuo kurio priklausys kurorto vystymo kryptys.

Iki rugsėjo 30 dienos druskininkiečiai kviečiami išsakyti savo lūkesčius bei norus, kaip Druskininkų savivaldybė turėtų vystytis ir plėtotis artimiausius devynerius metus: https://forms.gle/DCmKzjthieAHqG7D9

Apklausoje prašoma įvertinti 13 gyventojams svarbių sričių, tokių kaip sveikatos apsauga, kultūra, švietimas, verslo sąlygos ir kt, investicijų poreikį.  Apklausos rezultatai padės atskleisti Druskininkų bendruomenės lūkesčius.

Tai yra jau antrasis vykdomas gyventojų nuomonės tyrimas, rengiant Druskininkų savivaldybės 2021-2029 m. strateginį plėtros planą.

Plačiau >

Informacija dėl eismo ribojimo

 2021-09-10

Informuojame, kad rugsėjo 11 dieną, šeštadienį, vyks Tarptautinės sportinio ėjimo varžybos „Druskininkai 2021“ ir Lietuvos 10 km sportinio ėjimo čempionatas. Varžybų metu nuo 10:00 val. iki 13:40 val. bus draudžiamas visų transporto priemonių eismas M. K. Čiurlionio gatve nuo Vytauto ir M. K. Čiurlionio gatvių sankryžos iki Druskininkų g., V. Krėvės ir M. K. Čiurlionio gatvių sankryžos bei dalyje V. Krėvės gatvės. Transporto eismas bus nukreiptas Vytauto ir Druskininkų gatvėmis.

Dėkojame už supratingumą ir atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Druskininkų savivaldybės vieta žamėlapyje
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt
Telefonas

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.