Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Druskininkų savivaldybės administracijai reikalingas teisės ir civilinės metrikacijos vyriausiasis specialistas

 2021-09-21

Druskininkų savivaldybės administracija Valstybės tarnybos departamento interneto svetainėje  paskelbė konkursą į Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausiojo specialisto pareigas (dirbantis pagal darbo sutartį). Darbo sritis – viešieji pirkimai.

Skelbimą galite rasti ČIA.

Plačiau >

Sveikinimas Druskininkų garbės piliečiui Adelbertui Nedzelskiui

 2021-09-21

Plačiau >

Prašome gyventojų laikytis taisyklių ir atliekas rūšiuoti atsakingai. Už atliekų tvarkymo taisyklių nesilaikymą gresia baudos

 2021-09-21

Raginame bendruomenę būti atsakinga, laikytis atliekų rūšiavimo tvarkos, nepalikti stambiųjų ar kitų po butų remonto likusių atliekų prie konteinerių, o išvežti jas į stambiųjų atliekų aikšteles. Tam yra įrengti 3 nemokami atliekų surinkimo ir rūšiavimo punktai:

  • Gardino g. 100 – 102, Druskininkai;
  • Verpėjų g. 26, Viečiūnų sen., Druskininkų sav.;
  • Vytauto g. 57A, Leipalingio sen., Druskininkų sav.

    Plačiau >

Nuo rytojaus vakcinacijos centruose gyventojai kviečiami skiepytis be išankstinės registracijos

 2021-09-20

Informuojame, kad nuo rugsėjo 21 d. (antradienio)  vakcinacijos centre gyventojai kviečiami skiepytis be išankstinės registracijos. Pasirinkti galima bet kurią vakcinacijos centre esančią vakciną. Nuo šiol nebebus reikalinga išankstinė registracija, tačiau išlieka galimybė registruotis ir atvykti paskirtu laiku.

Plačiau >

Papildomas kvietimas teikti paraiškas gauti paramą pagal Druskininkų savivaldybės Žemės ūkio rėmimo programą

 2021-09-20

Druskininkų savivaldybė informuoja, kad žemdirbiai, pageidaujantys gauti paramą pagal Savivaldybės žemės ūkio rėmimo programą (toliau – Programa), paraiškas gali teikti iki 2021 m. spalio 30 d. (imtinai).

Programos projektų finansavimo tvarkos aprašą, paraiškos žemės ūkio rėmimo programos projektui finansuoti formą galima rasti Druskininkų savivaldybės interneto svetainėje, adresu: https://www.druskininkusavivaldybe.lt/index.php Savivaldybės naujienose ir skyriuje Pradžia >> Veiklos sritys >> Žemės ūkis >> Žemės ūkio valdos ir ūkininkų ūkiai arba paspaudus internetinę nuorodą https://www.druskininkusavivaldybe.lt/go.php/lit/Zemes-ukio-valdos-ir-ukininku-ukiai

Plačiau >

Druskininkų turizmo dienos 2021

 2021-09-20

Druskininkų turizmo dienos jau šį savaitgalį. Jūsų laukia neišdildomų vaizdų, garsų ir veiklų savaitgalis, nepraleisk jo! Detali savaitgalio programa ČIA.

Plačiau >

Bus reguliuojama bebrų populiacijos gausa Ratnyčėlės upelyje ir prie Alkos tvenkinių

 2021-09-20

Praėjusiais metais bebrų veikla Druskininkų mieste dar labiau suaktyvėjo, vis daugiau gyventojų kreipiasi dėl bebrų apgraužtų medžių tiek viešosiose erdvėse, tiek privačiuose sklypuose. Jie naikina saugomus miesto želdinius bei stato užtvankas, taip ne tik gadindami estetinį pakrantės vaizdą, bet ir suardydami natūralią Ratnyčėlės upelio ekosistemą.

Plačiau >

Druskininkų viešoji biblioteka kviečia į knygos pristatymą

 2021-09-20

Knygoje „Pirmoji vyriausybė – vizijos ir galimybės“ pasakojama apie pirmosios Vyriausybės veiklą, atskleidžiamos sudėtingos vidaus ir tarptautinės politikos aplinkybės, perėjimo į naują socialinį bei ekonominį būvį sunkumai, sovietinės kariuomenės siautėjimas, Kremliaus paskelbtos ekonominės blokados padariniai. Knyga iliustruota Lietuvos centrinio valstybės archyvo nuotraukomis ir dokumentais, pateikiama ir aptariama dokumentų gausa, pirmosios Vyriausybės narių prisiminimai.

Plačiau >

Atnaujintas paveiktų šalių sąrašas: izoliuotis reikės atvykstantiems iš Latvijos, Rumunijos ir Liuksemburgo

 2021-09-20

Nuo pirmadienio, rugsėjo 20 d., paveiktų šalių sąraše žalioje zonoje lieka tos pačios dvi valstybės: Lenkija ir Čekija. Iš raudonos į geltoną zoną pereina Islandija ir Portugalija – tai reiškia, kad iš jų atvykusiems nuo COVID-19 ligos nepasiskiepijusiems ir nepersirgusiems asmenims izoliuotis nereikės, tačiau jie turės išsitirti prieš ir po atvykimo. Iš geltonos į raudoną zoną pasislinko Latvija, Rumunija ir Liuksemburgas – iš šių šalių atvykstantiems nepasiskiepijusiems ir nepersirgusiems asmenims bus privalomas tyrimas prieš kelionę ir 10 dienų izoliacija atvykus.

Plačiau >

Druskininkų savivaldybės delegacija lankėsi Estijoje

 2021-09-17

Įgyvendinant Europos Sąjungos struktūrinių fondų projektą Nr. 10.1.3-ESFA-R-920-11-0006 „Paslaugų teikimo ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas Druskininkų savivaldybėje“, Druskininkų savivaldybės administracijos delegacija, kurią sudarė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, mero patarėjas Simonas Kazakevičius, Savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė ir atsakingų skyrių vedėjai, rugsėjo 6-10 d. lankėsi Estijos savivaldybėse. Estija pasirinkta neatsitiktinai -  viešoje erdvėje ji yra tapusi kokybiško švietimo etalonu,  jų mokinių mokymosi rezultatai vieni iš geriausių pasaulyje, viešojo sektoriaus paslaugų lygiu panašūs į  skandinavus, o technologinis išsivystymas ir elektroninės valstybės paslaugos gerokai lenkia kaimynus. 

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Druskininkų savivaldybės vieta žamėlapyje
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt
Telefonas

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.