Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Kviečiame moteris nedelsti ir pasitikrinti sveikatą: Druskininkų ligoninėje – skaitmenizuotas mamografas

 2021-11-26

Druskininkų ligoninėje jau įdiegtas naujasis skaitmenizuotas mamografas, kurio vertė – beveik 60 tūkst. eurų.  Prie šio svarbaus įrenginio įsigijimo Druskininkų savivaldybė prisidėjo 30 tūkst. eurų.

Pasak Druskininkų ligoninės direktorės Evelinos Raulušaitienės, įdiegus naują įrangą bus galima ištirti žymiai daugiau moterų, o atsakymą pacientės sužinos greičiau. „Labai džiaugiamės galėdami savo pacientėms pasiūlyti išsitirti su pažangiausia įranga. Tai didelis laimėjimas. Krūties vėžys išlieka pagrindine visuomenės sveikatos problema. Todėl savalaikė ir tiksli diagnostika yra labai svarbi.  Ačiū Druskininkų savivaldybei, finansiškai prisidėjusiai prie šio svarbaus projekto įgyvendinimo“,  – sakė E. Raulušaitienė.

Plačiau >

ARATC: Kaip užsisakyti elektroninį mokėjimo pranešimą?

 2021-11-24

Plačiau >

ARATC: Kaip tvarkomos maisto ir virtuvės atliekos? Patirtis, reikalavimai ir naujovės

 2021-11-24

Treji metai. Tiek laiko Alytaus regione atskirai renkamos ir tvarkomos maisto bei virtuvės atliekos. Kasmet vis didesni gyventojų išrūšiuoti jų kiekiai nepatenka į sąvartyną, o iš surinktų atliekų gaminama energija ir itin aukštos kokybės kompostas.

Maisto atliekų tvarkymą reglamentuoja griežti europiniai ir nacionaliniai reikalavimai. Jie numato, kad į biologinio apdorojimo įrenginius turi patekti iki numatytos frakcijos susmulkintos ir išsijotos atliekos.  

Plačiau >

Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras siūlo mankštą darbo vietoje

 2021-11-24

Moksliniai tyrimai rodo, kad ilgas sėdėjimas yra rizikos veiksnys, kuris padidina II tipo diabeto, nutukimo, venų trombozės, širdies ir kraujagyslių ligų bei mirtingumo riziką. Teigiama, kad vidutiniškai žmogus 50–70 proc. laiko praleidžia sėdėdamas, o per savo gyvenimą darbo vietoje sėdint praleidžia iki 65000 val. Ilgai trunkantis sėdėjimas prie kompiuterio kartu su netinkama darbo vietos ergonomika yra viena pagrindinių priežasčių, lemiančių kaulų ir raumenų sistemos skausmų atsiradimą. Ilgalaikės statinės padėtys, prisitaikymas prie nepatogios laikysenos didina raumenų, raiščių ir kaulų ir raumenų sistemos minkštųjų audinių apkrovas. Darbuotojams, dirbantiems prie kompiuterio, po 1 val. priklauso 5 min poilsio pertraukėlė. Jos metu reikėtų atlikti nuovargį ir raumenų įtampą mažinančius fizinius pratimus.

Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras Jums siūlo mankštą darbo vietoje ir kviečia registruoti savo įstaigą.

Plačiau >

Gyventojai prašomi pasirūpinti privažiavimu prie atliekų konteinerių

 2021-11-23

Dažnai mieste pasitaikanti problema kai paslaugos teikėjas UAB ,,Druskininkų komunalinis ūkis“ negali ištuštinti atliekų konteinerių, kadangi gyventojai juos užstato savo transporto priemonėmis.

Darbuotojai kurį laiką stovi, signalizuoja kviesdami transporto savininkus ar net kviečia policiją. Tokiu būdu sugaištamas laikas, o kartais konteineriai taip ir lieka neištuštinti.

Prašome gyventojų atkreipti dėmesį į šią problemą ir neužstatyti konteinerių, kad didelių gabaritų atliekų vežimo transporto priemonės galėtų išvežti atliekas laiku.

Dalinamės gyventojų atsiųstomis nuotraukomis.

Plačiau >

Druskininkuose – dar daugiau dėmesio krepšiniui

 2021-11-23

Šiandien Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas susitiko su Lietuvos krepšinio federacijos prezidentu Vydu Gedvilu, moterų krepšinio lygos vadove Rima Valentiene ir Kauno „Aistės-LSMU“ klubo vadovu Petru Aleksoniu.

Susitikimo metu kalbėta apie krepšinio aktualijas ir aptartos  galimybes kitąmet Druskininkuose organizuoti Moterų krepšinio lygos žvaigždžių dienas, krepšinio 100-mečiui skirtus renginius, 3x3 varžybas.

„ Džiaugiuosi, kad buvo įvertinta kurorto sporto infrastruktūra bei potencialas. Druskininkai buvo, yra ir bus atviri visiems, norintiems organizuoti renginius, kurti šventę druskininkiečiams ir kurorto svečiams.  Organizatoriai turi ambicingų planų ir aš neabejoju, kad krepšinio mylėtojams sukurs puikų reginį, o Druskininkų savivaldybė pagal galimybes taip pat prisidės. Kitąmet Lietuvos krepšiniui sukanka 100 metų – ta proga Druskininkuose turėsime dar daugiau krepšinio“ – po susitikimo sakė R. Malinauskas.

Plačiau >

Druskininkų policijos pareigūnai kviečia dalyvauti apklausoje

 2021-11-23

Druskininkų policijos komisariato pareigūnai, siekdami įvertinti visas rizikas ir iššūkius, susijusius su saugumo jausmo didinimu atlieka gyventojų apklausą. Apklausos tikslas – išsiaiškinti Druskininkų savivaldybės gyventojų požiūrį į teisės pažeidimus ir nusikaltimus, keliančius jiems susirūpinimą ir mažinančius saugumo jausmą bei remiantis apklausos rezultatais parinkti prevencinius metodus ir priemones, kuriomis bus mažinamas nurodytų problemų pavojingumas.

Apklausą rasite čia:  https://apklausa.lt/f/druskininku-savivaldybes-gyventoju-poziuris-i-teises-pazeidimus-ir-nusikaltim-4evjk66.fullpage

Apklausa vyksta iki lapkričio 26 d.

Plačiau >

Lengvesnė apskaita - su VMI virtualiu buhalteriu

 2021-11-23

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija primena, kad smulkieji verslininkai gali lengviau ir paprasčiau tvarkyti savo apskaitą, naudodamiesi jiems skirta nemokama e.paslauga – virtualiu buhalteriu i.APS. Pagrindinis i.APS tikslas yra padėti taupyti resursus gyventojams, kurie vykdo veiklą, įsigiję verslo liudijimą ar įregistravę individualios veiklos pažymą, ir veda supaprastintą apskaitą.

Plačiau >

Druskininkiečiai dalyvavo Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centro paskaitoje

 2021-11-22

Bendradarbiaujant su VšĮ Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centru Druskininkų savivaldybės administracijos, vaiko teisių apsaugos, visuomenės sveikatos biuro specialistams, ikimokyklinio ir bendrojo lavinimo ugdymo įstaigų mokytojams, pagalbos specialistams, Druskininkų savivaldybės Socialinių paslaugų centro socialiniams darbuotojams ir atvejo vadybininkams,  savivaldybės teritorijoje veikiančių vaikų dienos centrų darbuotojams ir policijos pareigūnams praėjusią savaitę organizuota nuotolinė paskaita „Vaikų seksualinis išnaudojimas: nusikaltėlio portretas ir elgesys“.

                      Paskaitos metu Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centro vadovė Kristina Mišinienė pristatė centro veiklą, nusikaltėlių portretus, vaikų verbavimo būdus, seksualiai išnaudojamų vaikų statistiką bei pasidalino VšĮ Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centro kontaktais, kad iškilus įtarimams, jog prieš vaiką galimai naudojamas seksualinis smurtas, galėtų tiesiogiai kreiptis informacijos dėl pagalbos teikimo vaikui ir šeimai.

Plačiau >

Spalio mėnesio civilinės būklės įrašų duomenys

 2021-11-22

Spalio mėnesį Druskininkuose susituokė 18 porų: vyriausias vedęs vyras buvo 65 metų, vyriausia ištekėjusi moteris – 63 metų. Jauniausias vedęs vyras buvo 25 metų, jauniausia ištekėjusi moteris – 22 metų. Pirmą kartą susituokė 12 vyrų ir 12 moterų, antrą kartą 6 vyrai ir 5 moterys, 1 moteris susituokė trečią kartą.

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Druskininkų savivaldybės vieta žamėlapyje
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt
Telefonas

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.