Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Spalio 12 dieną - atvirų durų diena Druskininkų Visuomenės sveikatos biure

 2022-10-07

Plačiau >

Druskininkuose – delegacijos iš Ukrainos vizitas

 2022-10-07

Spalio 5-6 d. Druskininkuose pagal ES projektą „Bridges of Trust“  lankėsi Ukrainos Fastiv savivaldybės delegacija, kurią sudarė pirmoji mero pavaduotoja Olena Zykova, miesto tarybos sekretorė Liudmyla Rudiak, Fastivo miesto tarybos narės Liudmyla Dubas, Julija Kazakova, Liudmyla Babych.

Delegaciją sutikęs Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius pristatė Druskininkus, čia įgyvendintus ir planuojamus įgyvendinti projektus, sveikatinimo ir turizmo srities aktualijas.

Pagrindinis delegacijos iš Ukrainos tikslas – pasisemti gerosios patirties iš Druskininkų reabilitacijos, viešojo valdymo, projektų valdymo srityse.

Fastiv mieste, kuris nutolęs 70 km. į pietus nuo Kijevo,  šiuo metu kuriamas karių reabilitacijos centras, įtraukiant šeimas, taip pat ieškoma lėšų vaikų, nukentėjusių nuo karo,  reabilitacijos centrui.

Pasak delegacijos atstovių, Fastiv savivaldybėje yra 14 000 vietinių vaikų ir 2500 vaikų, emigravusių iš rytų Ukrainos nuo karo pradžios.

Plačiau >

Druskininkų savivaldybėje veikiančios nevyriausybinės organizacijos 2022 metais sėkmingai vykdo socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems teikimo bendruomenėje projektinę veiklą

 2022-10-07

Vadovaujantis Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje 2022 metų projektų atrankos konkurso organizavimo nuostatais, patvirtintais Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2021 m. rugsėjo 27 d. įsakymu Nr. A1-686 „Dėl Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems teikimo bendruomenėje projektų atrankos konkurso organizavimo 2022 metais nuostatų patvirtinimo“, trijų Druskininkų savivaldybėje veikiančių nevyriausybinių organizacijų projektams finansuoti iš valstybės ir savivaldybės biudžetų 2022 m. skirta 47329 eurai.

Plačiau >

Savivaldos dienos proga - atvirų durų dienos. Kviečiame registruotis

 2022-10-06

Plačiau >

Nesąžininga prekybos praktika žemės ūkio ir maisto produktų tiekimo grandinėje

 2022-10-06

Plačiau >

Kviečiame švęsti Vietos savivaldos dieną: laukia atvirų durų dienos, šventinis koncertas, mero sriuba ir smagios pramogos

 2022-10-05

Druskininkai kviečia aktyviai paminėti Vietos savivaldos dieną.

Siekiant supažindinti bendruomenę su savivaldybės įstaigų veikla, spalio 10-15 dienomis organizuojamos atvirų durų dienos. Informaciją ir registraciją rasite čia. 

Spalio 15-ąją, šeštadienį, Druskininkų savivaldybės vadovai ir specialistai visą druskininkiečių bendruomenę kviečia susitikti ir kartu paminėti Vietos savivaldos dieną – specialiai šiai progai organizuojamoje šventėje laukia įdomūs pokalbiai ir smagios pramogos.

„Jau tapo tradicija, kad Vietos savivaldos dieną susitinkame su bendruomene – papasakojame apie savo darbus, projektus, diskutuojame, išgirstame žmonių lūkesčius.  Nuoširdžiai kviečiu visus ateiti, bendrauti, užduoti rūpimus klausimus“ – sakė Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas.

Plačiau >

Sauskelnių eksperimento dalyviai: atliekų labai sumažėjo!

 2022-10-05

Dvynukų Teodoro Emilio ir Kasparo Eriko tėtis Irmantas pusę metų kone kasdien išnešdavo iš namų didelius šiukšlių maišus, pilnus panaudotų sauskelnių. Ir namo dažną vakarą jis grįždavo nešinas didžiuliais nešuliais -  pripirkęs sauskelnių. Septynių mėnesių broliams jų reikia daug!

Bet dabar tų didžiulių nešulių dvynukų tėvams tampyti jau netenka – šeima pradėjo naudoti daugkartines sauskelnes.

Teodoras Emilis ir Kasparas Erikas bei jų tėveliai Eglė ir Irmantas Raukai iš Druskininkų tapo pirmaisiais Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro paskelbto daugkartinių sauskelnių eksperimento dalyviais.

Netrukus prie jų prisijungė taip pat druskininkiečiai penkių mėnesių Motiejų ir pustrečių metų Tautvilą auginantys Agnė ir Mindaugas Vainai.

Plačiau >

Artėja tarptautinė elektronikos atliekų diena – užsisakykite nemokamą jų išvežimą

 2022-10-05

Viename Europos namų ūkyje vidutiniškai yra 74 buitinės technikos ir elektronikos prietaisai, tačiau maždaug kas aštuntas iš jų – tiesiog nenaudojamas, dar nedidelė dalis jų – sugedę. Artėjant tarptautinei elektronikos atliekų dienai, kuri yra minima spalio 14 d., labai svarbu atitarnavusius prietaisus perduoti atliekų tvarkytojams ir šią dieną pasitikti jau ištuštinus namus, sandėliukus, sodybas ir pan.

Surinkti nebereikalingų ar neveikiančių viryklių, skalbimo mašinų bei kitų elektronikos ir buitinės technikos prietaisų į bet kurią Lietuvos vietą nemokamai atvyksta „Man rūpi rytojus“ komanda, tereikia užsiregistruoti telefonu 8 600 90030 arba internetu https://manrupirytojus.lt/buitines-technikos-isvezimas/

Plačiau >

Druskininkų savivaldybės projektai nacionaliniame architektūrinių ir urbanistinių idėjų konkurse „Išmanusis miestas 9“

 2022-10-05

Rugsėjo 26-ąją startavo „STRUCTUM“ organizuojamas nacionalinis architektūrinių ir urbanistinių idėjų konkursas „Išmanusis miestas“. Jau 9-tą kartą, analogų Lietuvoje neturintis projektas, atidarytas oficialioje ceremonijoje Lietuvos Respublikos Seime.

Svarbiausias projekto tikslas – sukurti žmogaus poreikius atitinkančias miesto koncepcijas, pasitelkiant Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų komandas ir Lietuvos architektūros, urbanistikos, kraštovaizdžio, miestų planavimo profesionalus. Geriausi ir išmaniausi konkurso projektai ne tik turės galimybę būti įgyvendinti Lietuvos savivaldybėse, bet ir pasidalins prizinį fondą –10 tūkst. eurų.

Projekte, kartu su kitomis 8 Savivaldybėmis, dalyvaus ir Druskininkų savivaldybė. Taip pat dalyvaus: Anykščių, Jurbarko, Molėtų, Tauragės, Mažeikių, Lazdijų, Šalčininkų ir Vilniaus savivaldybės.

Plačiau >

Sveikinimas mokytojams

 2022-10-05

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.


 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis  
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
[email protected]
 
    

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.