Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Kviečiame teikti paraiškas Neformaliojo vaikų švietimo programų vasaros atostogų metu finansavimui gauti

 2020-06-04

Druskininkų savivaldybės administracija kviečia teikti Paraiškas Neformaliojo vaikų švietimo programų vasaros atostogų metu finansavimui gauti.

Konkurse gali dalyvauti turintys teisę vykdyti švietimo veiklą: juridiniai asmenys (biudžetinės, viešosios įstaigos, asociacijos ir kt.), fiziniai asmenys (laisvieji mokytojai). 

Konkursui pateiktos Programos bus vertinamos, atsižvelgiant į prioriteto tvarka            išdėstytus kriterijus:

1. Numatančioms užimti daugiau vaikų;

2. Turinčioms papildomų finansavimo šaltinių;

3. Turinčioms socialinius partnerius;

4. Numatančioms veiklos tęstinumą;

5. Numatančioms užimti mokinius:

5.1. turinčius didelių ir labai didelių specialiųjų ugdymosi poreikių dėl negalios;

5.2. gaunančius socialinę paramą;

6. Programoms, kurių vykdytojai yra  Švietimo teikėjai, kurių savininko teises ir pareigas įgyvendina ne savivaldybė arba valstybė (t.y. laisvieji mokytojai).

Vaikų vasaros poilsio veiklas prašome planuoti nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 31 d. Programos turi būti organizuojamos vadovaujantis galiojančiais, Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos Valstybės operacijų vadovo sprendimais, Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymais ir Sveikatos apsaugos ministerijos nustatytomis rekomendacijomis.

Paraiškos turi būti pateiktos iki 2020 m. birželio 16 d. imtinai Druskininkų savivaldybės administracijos Švietimo skyriui (Vasario 16-osios g. 7, Druskininkai) arba gautos registruotu laišku su pašto žyma, rodančia, kad paraiškos išsiųstos dar nepasibaigus Konkursui. Paraiškos teikiamos užklijuotame voke (pakete), ant kurio turi būti užrašyta „Paraiška Neformaliojo vaikų švietimo programų  vasaros atostogų metu finansavimui gauti“ ir nurodytas Programos pareiškėjo pavadinimas.

Druskininkų savivaldybė numato skirti kiekvienam Druskininkų   savivaldybės vaikui, dalyvaujančiam  atrinktose vasaros poilsio programose,   50 eurų dydžio krepšelį.

Dėl Neformaliojo vaikų švietimo programų  vasaros atostogų metu finansavimui gauti paraiškų teikimo konsultuojame telefonu Nr. 8-313-53372.

 Programos paraiškos, išlaidų sąmatos  formos, bei programų vertinimo kriterijai skelbiami Druskininkų savivaldybės tinklapyje www.druskininkusavivaldybe.lt

 Laukiame Jūsų paraiškų.

Plačiau >

Vyriausybė pritarė nesaugių dujų balionų likvidavimui

 2020-06-03

Gegužės pabaigoje Vyriausybė pritarė Energetikos ministerijos veiksmų, skirtų likviduoti naftos dujų balionus daugiabučiuose namuose, plano priemonėms ir tam tikslui skyrė 15 mln. eurų 2020 metams.

Taip pat vyksta diskusijos dėl papildomų 10 mln. eurų skyrimo 2021 metams.

Šios lėšos bus skirtos daugiabučių namų skirstymo sistemų įrengimui, daugiabučių bendrojo naudojimo sistemų ir vartotojų sistemos pertvarkymo darbams, galingumų didinimui.  Energetikos reguliavimo tarybos specialistai dar diskutuoja ir svarsto, derasi su energetikais.  

Šiuo metu dar svarstomas klausimas dėl finansavimo proporcijų bei galimybės 100 proc. valstybės lėšomis paremti socialiai jautriausius gyventojų sluoksnius.  

Druskininkų savivaldybė dar 2017 metų pabaigoje pirmoji šalyje pradėjo iniciatyvą likviduojant dujų balionus daugiabučiuose namuose, nors tai ir nėra tiesioginė savivaldybės funkcija. Tuo metu, kai visa Lietuva dar tik pradeda atsisakyti dujų balionų, Druskininkų savivaldybė šioje srityje jau gerokai pasistūmėjusi – kitaip tariant, keliais žingsniais priekyje.

Plačiau >

Europos reabilitacijos platforma: Druskininkų socialinių paslaugų centro paslaugos atitinka aukščiausius kokybės standartus

 2020-06-03

Europos reabilitacijos platforma, įvertinusi Druskininkų savivaldybės Socialinių paslaugų centro dokumentus, veiklos rezultatus ir atlikusi išorinį auditą, centrui įteikė Europos socialinių paslaugų kokybės sistemos (EQUASS) sertifikatą. Šis dokumentas įrodo, kad įstaigoje teikiamos kokybiškos socialinių įgūdžių ugdymo, palaikymo ir atkūrimo paslaugos šeimoms. 

Plačiau >

Ką privalu žinoti grįžusiems iš užsienio dėl saviizoliacijos ir koronaviruso tyrimo?

 2020-06-03

Nuo birželio 1 d. Lietuvoje ne visiems iš užsienio grįžusiems asmenims bus taikoma privaloma 14 dienų izoliacija. Kiekvieną pirmadienį Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) skelbs sąrašus valstybių, iš kurių atvykti leidžiama, ir kurių piliečiai atvykę privalo izoliuotis.

Šią savaitę ministerija paskelbė sąrašą šalių, iš kurių leidžiama atvykti užsieniečiams – į jį įtrauktos 27 valstybės. Atvykus iš 24 iš jų nebus būtina dviejų savaičių saviizoliacija. 

Plačiau >

Druskininkuose – tradicinis teniso turnyras ir bliuzo skambesys

 2020-06-02

Vilniaus teniso klubas Druskininkuose organizavo ilgametes tradicijas turintį dvejetų teniso turnyrą „Druskininkai Jazz Tennis Cup 2020“. Kasmet Druskininkuose vykstančiame turnyre dalyvauja verslo atstovai iš visos Lietuvos.

Dar vienas šio renginio išskirtinumas – teniso ir muzikos vienybė.  Po varžybų dalyviai klausydavosi džiazo, o šiais metais visi susirinko į Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčią, kurioje klausėsi bliuzo grupės „Blues Makers“ koncerto.

Plačiau >

Pasveikintas krepšinio teisėjas R. Dailydė

 2020-06-02

Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas jubiliejaus proga pasveikino druskininkietį krepšinio teisėją Rolandą Dailydę.

R. Dailydė – ilgametis sporto entuziastas, jau daug metų prisidedantis prie Druskininkų krepšinio čempionato organizavimo ir teisėjaujantis jame.

Plačiau >

Mašalų naikinimas tęsiamas: tyrimai rodo kraujasiurbių mažėjimą

 2020-06-01

Šiandien į Nemuno upę ties Varviškės kaimu buvo išpiltas biologinis preparatas „VectoBac 12AS“ kraujasiurbių upinių mašalų lervutėms naikinti. Tai jau antrasis pylimas šiais metais – pirmą kartą mašalų lervutės naikintos gegužės 15 dieną. Per abu kartus iš viso į Nemuną išpilta 6,5 tūkst. litrų preparato.

Gamtos tyrimų centro mokslininkai pažymi, kad jau po pirmojo preparato panaudojimo išnaikinta daugiau kaip 95 % upinių mašalų lervų. Antruoju preparato pylimu tikimasi išnaikinti pasroviui migravusias ir iš kiaušinių besiritančias naujas mašalų lervas.  

Sistemingas upinių mašalų naikinimas duoda pastebimus rezultatus – tyrimai rodo, kad šiuo metu yra pasiekti 2009 m. - 2010 m. rezultatai., t.y. mašalų ženkliai sumažėjo.

Plačiau >

Paskelbtas sąrašas šalių, iš kurių atvykus, saviizoliacija neprivaloma

 2020-06-01

Nors sienų kontrolė tam tikra apimtimi išlieka, bet kai kurie ribojimai žingsnis po žingsnio yra naikinami. Kiekvieną pirmadienį bus skelbiami valstybių sąrašai, iš kurių atvykti leidžiama ir kurių piliečiai atvykę privalo ar neprivalo karantinuotis. Pirmajame tokiame sąraše – 24 valstybės, iš kurių atvykusiems saviizoliacija nebus privaloma. Kartu paskelbtos ir keturios šalys, iš kurių ne Lietuvos piliečiai į Lietuvą atvykti kol kas negalės.

Plačiau >

Priimami prašymai dėl būsto pritaikymo vaikams su sunkia negalia

 2020-06-01
Druskininkų savivaldybės administracija informuoja, kad Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2019 m. birželio 27 d. įsakymu Nr. A1-365 „Dėl Šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinio saugumo stiprinimo pritaikant būstą ir gyvenamąją aplinką tvarkos aprašo patvirtinimo“ patvirtintas Šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinio saugumo stiprinimo pritaikant būstą ir gyvenamąją aplinką tvarkos aprašas (toliau - Aprašas). 

Plačiau >

Birželio mėnesį - nemokamos Visuomenės sveikatos biuro mankštos

 2020-06-01

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.