Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

VMI: Ar reikia mokėti mokesčius pardavus nekilnojamąjį turtą?

 2021-10-26

Nekilnojamąjį turtą (NT) pardavę gyventojai pajamų mokestį turi mokėti tada, kai NT parduoda brangiau nei įsigijo ir neišlaikė jo nuosavybėje 10 metų. Mokestis skaičiuojamas nuo skirtumo tarp pardavimo ir pirkimo kainos. NT pardavimo pajamos apmokestinamos 15 arba 20 proc. pajamų mokesčio tarifu.

Jeigu nekilnojamojo turto pardavimo pajamos, kartu su kitomis, nesusijusiomis su darbo santykiais, pajamomis, neviršija 120 VDU (136 344 eurų), tai jos apmokestinamos 15 proc. pajamų mokesčio tarifu, o 120 VDU viršijanti minėtų pajamų dalis apmokestinama 20 proc. tarifu.

Plačiau >

ARATC: kapus tvarkykime ekologiškiau ir ekonomiškiau

 2021-10-25

Beveik viskas, ką prieš Vėlines nunešime ant kapų, netrukus atsidurs atliekų konteineriuose, o iš jų – sąvartyne. Tad eidami pagerbti mirusiuosius, tvarkyti jų kapus, nepamirškime saiko ir atsakomybės – vienos žvakės ir poros gėlės žiedų tikrai užteks kapui papuošti.

Įprotį nukloti kapus gėlių puokštėmis, krepšeliais ir vainikais, pridegti daugybę žvakučių palikime praeičiai.

Kapams puošti rinkimės gyvas gėles, iš natūralių medžiagų sukurtas skoningas kompozicijas, kurių sudedamąsias dalis, karkasus galima naudoti daug kartų.

Atsisakykime žvakių su plastikiniais gaubtais. Ekonomiškesnis ir ekologiškesnis pasirinkimas – stiklinis žvakės gaubtas, kuriame užtenka pakeisti tik įdėklą, o patį gaubtą naudoti daugybę kartų – neskubėkite jo išmesti!

Plačiau >

Valstybės garantuojamą teisinę pagalbą Druskininkų savivaldybėje organizuoja ir teikia Druskininkų savivaldybės administracija

 2021-10-25

Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos teikimas finansuojamas iš valstybės biudžeto.

Druskininkų savivaldybės gyventojai gali kreiptis dėl pirminės teisinės pagalbos per elektroninę sistemą TEISIS (https://www.teisis.lt) arba iš anksto užsiregistravę tel. (8 313) 51517 / el. p. info@druskininkai.lt:

Teikiamos pirminės teisinės pagalbos laikai (tik užsiregistravus iš anksto):

  • antradieniais nuo 13.00 val. iki 17.00 val.;
  • penktadieniais nuo 8.00 val. iki 12.00 val.

    Plačiau >

Atnaujintame paveiktų šalių sąraše raudoną zoną papildė Čekija, Danija ir Kipras

 2021-10-25

Nuo pirmadienio, spalio 25 d., koronaviruso infekcijos paveiktų šalių sąraše iš geltonos į raudoną zoną perkeliamos Čekija, Danija ir Kipras. Iš raudonos į geltoną zoną pasislinks Ispanija, bet Fuerteventūros, Tenerifės ir Gran Kanarijos salos liks žalioje zonoje.

Kitą savaitę izoliacijos ir testavimosi dėl COVID-19 ligos reikalavimai keliautojams nesikeičia. Iš raudonos zonos atvykstantiems nepasiskiepijusiems ir nepersirgusiems asmenims ir toliau išlieka privalomas tyrimas prieš kelionę ir 10 dienų izoliacija atvykus. Atvykstantieji iš geltonos zonos privalo atlikti tyrimą prieš kelionę ir 3-5 dieną po atvykimo jį pakaroti, tačiau jiems neprivaloma 10 dienų izoliacija. Keliautojams, atvykstantiems iš žalios zonos, privaloma tik užpildyti NVSC anketą (kaip ir atvykstantiems iš raudonos ir geltonosios zonos) bei atlikti COVID-19 tyrimą prieš kelionę.

Paveiktų šalių sąrašas yra atnaujinamas kiekvieną penktadienį ir įsigalioja artimiausią pirmadienį. Vadovaujantis Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro (ECDC) žemėlapiais, užsienio valstybės yra skirstomos į skirtingų spalvų zonas, kurioms galioja atitinkami reikalavimai. Lietuvoje sudaromame paveiktų šalių sąraše šalis priskiriama konkrečios spalvos grupei pagal labiausiai paveikto šalies regiono spalvą. Trečiosios šalys, kurios neteikia duomenų ECDC, patenka į pilkąją zoną.

COVID-19 LIGOS PAVEIKTŲ ŠALIŲ SĄRAŠAS (galioja spalio 25–31 d.)

Plačiau >

Šį savaitgalį - Šviečiančių moliūgų vakarai Druskininkuose

 2021-10-22

Jau ketvirtą rudenį Druskininkai kviečia visus į šviečiančių moliūgų šventę bei moliūgų skaptavimo ir dekoravimo dirbtuves. 

Jei nežinote, nuo ko pradėti arba trūksta įgūdžių, o norisi sukurti įspūdingą moliūgą, kuris papuoštų Jūsų namus arba būtų eksponuojamas parke, kviečiame kreiptis į profesionalus.

Floristė Rūta Kazakevičienė spalio 22 d. 16 val. kviečia į moliūgų skaptavimo ir dekoravimo dirbtuves, kur pamokys išskaptuoti ar dekoruoti moliūgą. Ji sako, kad tereikia išlaisvinti fantaziją, smagios kompanijos ir, žinoma, tinkamų įrankių.

Dirbtuvės vyks Druskininkų amatų centre „Menų kalvė“, kur tuo pačiu galėsite apžiūrėti parodą, įsigyti rankų darbo suvenyrų, aplankyti net 9 skirtingų menininkų dirbtuves.

Dirbtuvių kaina: turintiems savo moliūgą – 5 Eur, neturintiems moliūgo – 6-8 Eur (priklausomai nuo moliūgo dydžio). Visus reikalingus įrankius, papildomus dekoro elementus rasite dirbtuvėje. Į dirbtuves registruokitės iš anksto mob. 8 611 56015 .

Šviečiantys moliūgai bus eksponuojami spalio 22-24 dienomis, taip pat vyks Moliūgų karaliaus rinkimai. 

Plačiau >

Turizmo tarybos posėdyje – svarbiausios aktualijos ir ateinančių metų planai

 2021-10-22

Šią savaitę organizuotas Druskininkų savivaldybės Turizmo tarybos posėdis, kuriame  aptartos šių metų turizmo aktualijos, pandemijos įtaka turizmo srautams.

Meras R. Malinauskas apžvelgė 2020 metų ir 2021 metų pirmų 8 mėnesių turizmo statistikos duomenis, kurorto rinkliavos lėšų surinkimą ir panaudojimą,  kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšas bei planuojamus šių lėšų paskirstymo savivaldybėms pokyčius, pristatė šiuo metu vystomus ir planuojamus įgyvendinti projektus, investicijas į esamos infrastruktūros atnaujinimą.

Plačiau >

Šešiems svarbiems Druskininkų projektams skirtas finansavimas

 2021-10-22

Spalio pradžioje Druskininkų savivaldybę pasiekė puikios žinios – skirtas finansavimas net šešiems svarbiems projektams.

„Visi projektai, kuriuos įgyvendiname Druskininkuose, yra mūsų specialistų atsakingo ir kompetentingo darbo rezultatas. Ačiū specialistams už tokį produktyvų darbą – Jūsų dėka Druskininkuose projektai juda ypač greitai“ – sakė meras R. Malinauskas.

Ekonomikos ir Inovacijų ministerija rugsėjį kvietė savivaldybes teikti paraiškas gauti finansavimą viešosios turizmo ir poilsio infrastruktūros projektams įgyvendinti. Vos per dvi savaites specialistai privalėjo pateikti motyvuotas ir ekonomiškai pagrįstas paraiškas, kokius projektus savivaldybė įgyvendins ir kaip įsisavins gautas lėšas iki šių metų pabaigos.

Druskininkų savivaldybės administracijos specialistai pateikė dvi paraiškas ir pavyko gauti finansavimą abiem projektams.

Visai Lietuvai svarbaus projekto Druskininkų kultūros ir kongresų rūmų įrengimui skirta 739 tūkst. eurų.

Plačiau >

Vokiečių kelionių agentūros „Spa Travel“ atstovai susipažino su Druskininkais

 2021-10-22

Šią savaitę Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas, mero patarėjas S. Kazakevičius, Turizmo ir verslo informacijos centro vadovas R. Palionis, Druskininkų turizmo srities specialistai susitiko su vokiečių kelionių agentūros „Spa Travel“ atstovais, kuriems šią savaitę Druskininkuose organizuotas informacinis-pažintinis turas.

Sveikatinimo ir poilsio centre AQUA vykusiame susitikime meras svečiams pristatė Druskininkus, jų istoriją, įgyvendintus ir planuojamus įgyvendinti projektus, naujoves, atsakė į rūpimus klausimus.

Pasak mero R. Malinausko, labai svarbu, kad žinia apie Druskininkų kurortą sklistų kuo plačiau, o turizmo agentūrų atstovai yra tie žmonės, kurie gali reprezentuoti kurortą, todėl jie pirmieji turi sužinoti svarbiausias naujienas, pamatyti planuojamų projektų vizualizacijas.

Svečiai iš Vokietijos domėjosi investicijomis, įgyvendintais projektais, ateities planais, turizmo klausimais, diskutavo apie ligonių kasų lėšų panaudojimą, susisiekimo tobulinimo galimybes, džiaugėsi, kad Druskininkai orientuojasi į įvairaus amžiaus turistus.

Plačiau >

Informacija dėl miškininkystės paslaugų kvitų knygelių išdavimo

 2021-10-22

Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija informuoja, kad vadovaujantis Žemės ūkio ir miškininkystės paslaugų teikimo pagal paslaugų kvitą įstatymu, trumpalaikės ar vienkartinės žemės ūkio ir miškininkystės paslaugos, kurioms teikti nereikalingi specialūs įgūdžiai, kvalifikacija ir leidimai, gali būti teikiamos pagal žemės ūkio ir miškininkystės paslaugų teikimo kvitą.

Plačiau >

Druskininkuose - Europos SPA asociacijos generalinės sekretorės vizitas

 2021-10-21

Šiandien Druskininkų savivaldybėje apsilankė bei su savivaldybės vadovais ir administracijos specialistais susitiko Europos SPA (ESPA) asociacijos generalinė sekretorė Csilla Mezősi (liet. Šila Mezosi).

Susitikimo pradžioje Csilla Mezősi pasidžiaugė, kad Druskininkai pranoko jos lūkesčius – pasak jos, Druskininkai yra žalias, sveikatinimo tradicijas išlaikantis kurortas, turintis itin dideles perspektyvas.

Meras R. Malinauskas išsamiai papasakojo kurorto istoriją ir raidą, pastarųjų dešimtmečių pokyčius, pristatė Druskininkuose įgyvendintus ir planuojamus įgyvendinti projektus.

Susitikime kalbėta apie sveikatinimo srities svarbą, natūralių gamtinių išteklių panaudojimo galimybes ir jose taikomas inovacijas, ekologiją, sveikatinimo ir sveikatingumo paslaugų vystymą.

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Druskininkų savivaldybės vieta žamėlapyje
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt
Telefonas

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.