Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Įspūdingai spindintys Druskininkai dovanoja saugias šeimos Kalėdas tarsi iš pasakos

 2020-12-02

Druskininkuose jau kvepia Kalėdomis – beveik mėnesį trukę kurorto puošybos darbai baigti, šį savaitgalį bus įžiebta daugiau kaip 20 metrų aukščio stulbinanti karūnuota didžioji miesto eglė, apšviesta specialiais lazeriais, o šalia jos suspindės beveik 60 originalių, verslo ir bendruomenės sukurtų kalėdinių eglučių parkas, nustebinsiantis netikėtais sprendimais.

„Kiekvienais metais galvojame, ką įdomaus pasiūlyti kurorto svečiams – šie metai ne išimtis. Kartu su verslu, su bendruomene pasistengėme, kad Druskininkai spindėtų kaip niekad ryškiai. Pandemija diktuoja, kad Kalėdas šiais metais švęsime ne gausiame draugų būryje, o su šeima – todėl gražiausias metų šventes Druskininkai pasitinka kaip tikras ŠEIMOS Kalėdų miestas, kur kiekviena šeima ras ką pamatyti, kur pasivaikščioti, iš ko pasisemti stebuklingo švenčių laukimo“,   - sako Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

Plačiau >

Druskininkams įteiktas Europos tarybos įvertinimas - Europos ženklas už nepriekaištingą valdymą

 2020-12-02

Šią savaitę  nuotoliniu būdu įvyko iškilmingi projekto „Gerojo valdymo principų diegimas Lietuvoje“ apdovanojimai, kurių metu Druskininkų savivaldybei įteiktas Europos ženklas už nepriekaištingą valdymą. Tokie apdovanojimai Lietuvoje vyko pirmą kartą.

„Didžiuojuosi savo komanda ir  druskininkiečiais. Šis apdovanojimas – Jūsų visų nuopelnas!  Laikydamas rankose Europos ženklą už nepriekaištingą valdymą suprantu, kad einame teisingu keliu ir jaučiu atsakomybę dar labiau stengtis. Ir nors žinau ne vieną sritį, kur dar privalome tobulėti, tačiau neabejoju, kad bendromis pastangomis mums tai pavyks“,  – sakė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

Plačiau >

Svarbi informacija apie pasikeitimus viešojo transporto tvarkaraščiuose

 2020-12-02

Informuojame, kad nuo gruodžio 1 dienos, antradienio, pasikeitė Druskininkų savivaldybės viešojo transporto tvarkaraščiai. Jie koreguoti atsižvelgiant į karantino pratęsimą ir kintančius viešojo transporto keleivių srautus.

Viešojo transporto tvarkaraščius rasite tinklapyje https://www.stops.lt/druskininkai/ 

Išsamią informaciją apie Druskininkų savivaldybės viešąjį transportą, jo tvarkaraščius, elektroninį bilietą ir kitą aktualią informaciją rasite tinklapyje www.druskinikusavivaldybe.lt , skiltyje Komunalinis ūkis > Transportas.

Plačiau >

VMI informacija: Kokius mokesčius turi mokėti dirbantieji savarankiškai?

 2020-12-02

Gyventojams savo veiklą būtina įteisinti tuomet, kai ji atitinka individualios veiklos požymius, t. y. kai atsiranda veiklos tęstinumas, komercinės naudos siekimas, savarankiškumas, taip pat motyvas bei galimybės sandorius sudaryti ir ateityje. Pavyzdžiui, jei žmogus vieną kitą kartą parduoda jam nebereikalingą, tačiau dar tinkamą naudoti daiktą – drabužius, baldus, buitinę techniką ir pan., tai tokia veikla nelaikytina individualia veikla, o tik turto pardavimu.

Plačiau >

❗️DĖMESIO❗️ Kviečiami atsiliepti link Švendubrės esančių miškų sklypų savininkai

 2020-12-01

Informuojame, kad Druskininkų savivaldybė pradėjo rengti techninio projekto ,,Druskininkų miesto pėsčiųjų – dviračių tako ,,Žvaigždžių orbita““  paskutinio III etapo atnaujinimo dokumentaciją.

Šis pėsčiųjų-dviračių takas yra labai populiarus ir tarp druskininkiečių, ir tarp kurorto svečių  - nuo Druskininkų pro Nemuno pakrantę, Velnio akmenį, senovinį Švendubrės kaimą besidriekiantį ir žaliais pušynais atgal į Druskininkus parvingiuojantį taką žmonės renkasi ir jaukiam atokvėpiui, ir sportui, ir pažintiniams žygiams.

Tačiau pėsčiųjų-dviračių takas skaičiuoja daugiau kaip 50 metų, todėl jo būklė yra prasta – atsiradusios duobės, dėl medžių šaknų sutrupėjusi ir iškelta danga kelia rimtą pavojų.

Per 2019-2020 merus atnaujinta didžioji šio pėsčiųjų-dviračių tako dalis, liko III-sis etapas.

Druskininkams, kaip kurortui, labai svarbūs dviračių takai ir jų būklė. Takai atnaujinami įrengiant poilsio ir apžvalgos aikšteles su mažosios architektūros elementais, išvalant išdžiūvusius, pavojų keliančius medžius.

Tam, kad būtų galima užbaigti techninio projekto rengimą, būtini link Švendubrės esančių privačių miškų sklypų savininkų sutikimai dėl medžių, esančių per arti rekonstruojamo dviračių tako, pašalinimo.

Plačiau >

Visuomenės sveikatos biuras kviečia išbandyti aktyvumo užduočių kalendorių

 2020-12-01

KALĖDINIS SAVĘS IŠBANDYMO METAS prasideda šiandien! Belaukiant didžiųjų metų švenčių, Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras turi paruošęs 24 užduotis Jūsų sveikatos stiprinimui, kurios pareikalaus Jūsų jėgų, ištvermės, kūrybiškumo, ir, be abejo, sąžiningumo. 

KĄ DARYTI? Kiekvieną dieną, 8 val. 30 min. Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro Facebook paskyroje laukite tos dienos užduoties. Ją atlikę, komentaruose po tos dienos nuotrauka įkelkite užduoties atsakymą, nuotrauką ar video su atlikta užduotimi.


Nugalėtojas bus išrinktas "Laimės rato" principu 2020m. gruodžio 28d. ir paskelbtas savo FB paskyroje. Vienos dienos įvykdyta 1 užduotis suteikia 1 šansą laimėti prizą. Kiekvieną dieną atlikta užduotis - tai papildoma galimybė nugalėti konkurse!

PRIZAS Pakvietimas dviems asmenims į sveikatingumo kompleksą "Sveikatos ratas" (2 val. 30 min. trukmės) Druskininkų gydyklose. 

Plačiau >

Papildoma informacija dėl išmokų smulkiesiems ūkininkams, vykdantiems individualią žemės ūkio veiklą

 2020-12-01

Druskininkų savivaldybė papildomai informuoja žemės ūkio veiklos subjektus, kad iki 2020 m. gruodžio 11 d. galima teikti prašymus skirti vienkartinę ar periodinę išmoką individualią žemės ūkio veiklą vykdančiam asmeniui pagal Lietuvos Respublikos užimtumo įstatymo 52 straipsnį.

Plačiau >

Leipalingio progimnazija kviečia padovanoti vaikams knygų

 2020-11-30

Plačiau >

Paveiktų šalių sąrašą papildė Malta, Slovakija ir Slovėnija, išbraukiamas - Velsas

 2020-11-30
Atnaujintame paveiktų šalių sąraše, kuris įsigalios pirmadienį, lapkričio 30 d., įtrauktos Maltos Respublika, Slovakijos Respublika ir Slovėnijos Respublika, o iš paveiktų šalių ir regionų sąrašo išbrauktas Velsas.

Atsižvelgiant į sergamumą ir kitus rodiklius, šalys yra skirstomos į žaliąją, geltonąją, raudonąją ir pilkąją zonas.  Lietuvai patekus į raudonąją zoną, paveiktomis šalimis laikomos tik pilkojoje zonoje esančios valstybės ir regionai: Šiaurės Airija, Škotija, Lichtenšteinas, Malta, Slovakija, Slovėnija ir Šveicarija, taip pat visos trečiosios šalys. Atvykus iš paveiktų šalių būtina izoliacija arba tyrimas koronavirusui (COVID-19) nustatyti.

Plačiau >

Rūšiuoti - lengva

 2020-11-27

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.