Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Tarp konkurso „Laiškai istorijai“ laureatų - ir Druskininkų „Atgimimo“ mokyklos mokinė

 2021-04-19

Metų pradžioje visos Lietuvos mokiniai buvo kviečiami su istorinėmis asmenybėmis pasidalinti savo mintimis apie Lietuvos ateitį, padėkoti už ryškiausius darbus Lietuvos herojams ir kūrėjams, papasakoti jiems apie Lietuvą, kurioje gyvename šiandien.

 Šūkiu „Iš širdies į praeitį“ akcijos iniciatoriai ir kūrėjai ragino vaikus atrasti asmenišką ryšį su jų miestų ir miestelių apylinkėse kūrusiais visai Lietuvai svarbiais herojais ar įkvepiančiomis asmenybėmis bet kur Lietuvoje.

Druskininkuose prie M. K. Čiurlionio paminklo taip pat buvo pastatyta šiai akcijai skirta dėžė – jaunieji druskininkiečiai noriai rašė laiškus savo istorijos herojams.

Praėjusią savaitę paskelbti konkurso nugalėtojai, tarp kurių – ir Druskininkų atgimimo moksleivė Agota Granatauskaitė, rašiusi laišką Mikalojui Konstantinui Čiurlioniui. Agotą dalyvauti konkurse paskatino jos mokytoja Rima Pakalienė.

Agotos laišką galite perskaityti čia.

Plačiau >

Narcizų žydėjimas Druskininkuose: žvaigždynai, nusileidę žemėn

 2021-04-19

Ar žinote, kad balandis, ketvirtasis metų ir antrasis pavasario mėnuo, mūsų tautosakoje vadintas ypatingai gražiu vardu – Žiedų mėnesiu? Pagal romėnų kalendorių šis mėnuo yra globojamas Veneros – meilės ir grožio deivės. Taigi, prasideda gražiausias metų laikas, žadantis naujus pojūčius, jausmų audras, svaiginantį polėkį.

Paskutinį balandžio savaitgalį Druskininkų kurorte pražydę narcizų žvaigždynai sukurs išskirtinį reginį. Pusė milijono narcizų žydės jau dešimtą pavasarį, o ant pražydusios žemės …. nusileis žvaigždėtas dangus. Taip Druskininkai pasitiks gražiausią metų laiką. 

Daugiau – druskininkai.lt/narcizai

Plačiau >

Prasidės laukinių gyvūnų vakcinacijos nuo pasiutligės pavasarinis etapas

 2021-04-19

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Alytaus departamentas praneša, kad  balandžio 22 d. - birželio 30 d. vyks laukinių gyvūnų oralinės vakcinacijos nuo pasiutligės pavasarinis etapas.

Šiame etape vakcinacija bus tęsiama pasienio teritorijose, besiribojančiose su Rusijos Kaliningrado sritimi, Lenkija ir Baltarusija.

Druskininkų VMVT perspėja gyventojus, kad radus jauką su pasiutligės vakcina, jo negalima liesti.

 Jeigu jaukai aptinkami prie gyvenamųjų namų, būtina apie tai nedelsiant pranešti Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Alytaus departamento, nutolusiai darbo vietai Druskininkuose Tel. (8 313) 51 184, faks. (8 313) 51 184, el. paštas druskininkai@vmvt.lt, tarnybos atsakingi specialistai atvyks juos surinkti.

Naminiams gyvūnams šie jaukai nepavojingi, tačiau per dideli jų kiekiai gali sukelti įvairių komplikacijų.

Plačiau >

Startuoja „Gero ūkininko čempionatas“

 2021-04-19

Kartu su bundančia gamta prasideda nauja iniciatyva – „Gero ūkininko čempionatas“. Jos metu bus apdovanoti darnoje su gamta ūkininkaujantys ir pavyzdį kitiems rodantys ūkininkai bei agrarinę aplinkosaugą labiausiai skatinančios seniūnijos.

Pirmą kartą Lietuvoje vyksiantį čempionatą organizuoja LIFE integruotojo projekto „Naturalit” partneriai: Žemės ūkio ministerija, Aplinkos ministerija,  Nacionalinė mokėjimo agentūra, Aplinkos projektų valdymo agentūra ir VšĮ Baltijos aplinkos forumas.

„Gero ūkininko čempionatą“ sudaro dvi dalys – ūkininkų ir seniūnijų konkursai. 

Plačiau >

Atnaujintas paveiktų šalių sąrašas, izoliacijos taisyklės nesikeičia

 2021-04-19

Nuo pirmadienio, balandžio 19 d., griežtesnės izoliacijos sąlygos bus taikomos keliautojams, atvykstantiems į Lietuvą iš Argentinos, Čilės, Puerto Riko, o atvykstantiems iš Belgijos, Palestinos ir Seišelių galios įprasti izoliacijos reikalavimai.

Izoliacijos taisyklėse nustatytas izoliacijos išimtis galima rasti ČIA.

Paveiktų šalių sąrašas yra skelbiamas kiekvieną penktadienį, įsigalioja pirmadienį ir galioja savaitę.

COVID-19 LIGOS (KORONAVIRUSO INFEKCIJOS) PAVEIKTŲ ŠALIŲ SĄRAŠAS
(galioja balandžio 19–25 d.)

Plačiau >

Kviečiame registruotis COVID-19 vakcinacijai įmones pagal nurodytus kriterijus

 2021-04-16

Dėmesio! Užsiregistravusios įmonės bus kviečiamos skiepytis tik tada, kai ateis eilė šios prioritetinės grupės eilė. Su jumis bus susisiekta.

Plačiau >

Karantinas pratęsiamas iki 2021 m. gegužės 31 d. 24:00 val., tačiau švelninamos karantino priemonės

 2021-04-16

Plačiau >

Pasaulinė Kultūros diena Druskininkuose: atidengta atminimo lenta rašytojui R. Gaveliui ir iškelta Taikos vėliava

 2021-04-15

Šiandien visame pasaulyje minima Kultūros diena. Ta proga Druskininkuose atidengta atminimo lenta rašytojui R. Gaveliui, o prie miesto muziejaus iškelta Taikos vėliava – Pasaulinės kultūros dienos simbolis.

Druskininkuose gyveno ir kūrė daug talentingų, savo srityje pripažintų žmonių: menininkų, kūrėjų, rašytojų.  Vienas iš jų – ir rašytojas, lietuvių prozininkas, publicistas, dramaturgas, kino scenaristas Ričardas Gavelis, Lietuvoje ir pasaulyje populiaraus  romano ,,Vilniaus pokeris‘‘ autorius.

R. Gavelis 1961 m.- 1968 m. gyveno ir augo Druskininkuose, čia pradėjo savo pirmuosius literatūrinius bandymus, aukso medaliu baigė Druskininkų vidurinę mokyklą.

R. Gavelio atminimo lenta pakabinta ant M. K. Čiurlionio g. 44 namo – būtent čia rašytojas su tėvais gyveno.  

Atminimo lentą atidengęs Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas džiaugėsi, kad žymių žmonių atminimas nėra pamirštas, kad kultūros žmonės stengiasi jį įamžinti ir sakė neabejojantis, kad Druskininkai ir ateityje įkvėps daug talentingų žmonių kurti.

Plačiau >

Pasaulinės kultūros dienos išvakarėse meras R. Malinauskas Druskininkų druskininkiečiams įteikė Kultūros puoselėtojo premijas

 2021-04-15

 

Kultūros dienos išvakarėse Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas pasveikino ir garbingą Kultūros puoselėtojo apdovanojimą įteikė tautodailininkams Dianai Lukošiūnaitei ir Gintautui Akstinui.

Sertifikuotai tautodailininkei, druskininkietei karpinių meistrei Dianai Lukošiūnaitei apdovanojimas skirtas už tradicinių amatų, ypač karpinių, puoselėjimą ir sklaidą, už Druskininkų vardo garsinimą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. 

Druskininkiečiui, meno kūrėjui, medžio drožėjui, tautodailininkui Gintautui Akstinui - už tradicinio medžio drožybos amato puoselėjimą ir sklaidą, už Druskininkų vardo garsinimą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Menininkams skirta po 1 500 Eur premija bei Kultūros puoselėtojo laureato diplomas.

„Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad bendruomenėje turime tokių kūrybingų, profesionalių, auksinėmis rankomis apdovanotų žmonių, kurie savo kūriniais dalinasi su mumis visais“ – sakė meras R. Malinauskas.

Plačiau >

Druskininkai plečia socialines paslaugas: įrengtas vaiko laikinos priežiūros kambarys

 2021-04-15

Druskininkų savivaldybėje toliau plečiamos paslaugos šeimoms ir vaikams - Viečiūnų savarankiško gyvenimo namuose įrengtas vaiko laikinos priežiūros kambarys. Jame esant poreikiui galės apsigyventi mama, tėtis ar globėjas su vaiku kriziniu atveju, pvz. dėl smurto artimoje aplinkoje.

Poreikį pasinaudoti šia paslauga nustatys Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba, įvertinusi situaciją ir nustačiusi, kad vieno iš vaiko tėvų  ar globėjų veiksmai kelia realų pavojų vaiko saugumui, sveikatai ar gyvybei. 

Vaikas minėtame kambaryje bus apgyvendinamas tik su asmenimis, kurie nekelia jam pavojaus. Jei šeimoje bus tik vienas vaiko atstovas pagal įstatymą, kartu su juo galės būti apgyvendinami ir kiti šeimos vaikai, kuriems nebuvo nustatytas vaiko apsaugos poreikis. 

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.