Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Informacija dėl Pieno gamybos ir realizavimo metinių deklaracijų už 2020-2021 metų apskaitos laikotarpį teikimo

 2021-04-14

Druskininkų savivaldybė informuoja pieno gamintojus (toliau – Gamintojas), kad iki 2021 m. liepos 30 d. gali teikti Pieno gamybos ir realizavimo metines deklaracijas už 2020-2021 metų apskaitos laikotarpį (toliau – TP deklaracija). Apskaitos laikotarpis yra nuo 2020 m. balandžio 1 d. iki 2021 m. kovo 31 d. Pieno pardavimas tiesiogiai vartoti – pieno ir (arba) pieno produktų pardavimas (pvz., turguose, kaimynams ir kt.) tiesiogiai vartoti žmonių maistui ir (arba) gyvuliams šerti, įskaitant pieno ir (arba) pieno produktų atidavimą šioms reikmėms.

Plačiau >

Gyventojų dėmesiui: keičiasi teisinės pagalbos teikimas – nuo šiol jis vyks per informacinę sistemą TEISIS

 2021-04-14

Informuojame, kad Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba nuo balandžio 1 d. įdiegė teisinių paslaugų informacinę sistemą –TEISIS.

Atkreipiame dėmesį, kad pirminės teisinės pagalbos teikimo funkcijos, susijusios su asmenų aptarnavimu (konsultacijų teikimu, dokumentų rengimu, prašymų dėl antrinės teisinės pagalbos teikimo pildymu ir pateikimu, duomenų fiksavimu) nuo šiol administruojamos ir vykdomos tik per TEISIS sistemą adresu www.teisis.lt

Naudojantis elektroniniais valdžios vartais gyventojai gali pateikti prašymą ir dėl konsultacijos, ir dėl antrinės teisinės pagalbos – advokato skyrimo.

Plačiau >

VMI: Subsidijos vykdantiems individualią veiklą: ką svarbu žinoti?

 2021-04-14

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau - Kauno AVMI) primena, kad gyventojai, kurie 2020 m. vykdė individualią veiklą, įtrauktą į ribojamų veiklų sąrašą, gali teikti paraišką negrąžintinai subsidijai gauti. Alytaus apskrityje šia pagalbos priemone jau pasinaudojo 240 asmenų, jų sąskaitas papildė apie 47 tūkst. eurų: Alytuje subsidijas gavo 102 individualią veiklą vykdantys gyventojai, Druskininkuose – 54, Alytaus r. – 40, Lazdijų r. – 23, Varėnos r. – 21. Į dažniausiai užduodamus klausimus apie subsidijas dirbantiems savarankiškai atsako Kauno AVMI viršininkė Judita Stankienė.

 

Kas gali gauti subsidiją?

Subsidiją gali gauti fiziniai asmenys (nuolatiniai ir nenuolatiniai Lietuvos gyventojai), įregistravę individualią veiklą pagal pažymą ar įsigiję verslo liudijimą. Subsidijos skyrimo tvarka reglamentuota LR Vyriausybės 2021 m. kovo 24 d. nutarimu Nr. 167 patvirtintame Priemonės „Subsidijos nuo COVID-19 nukentėjusiems individualią veiklą vykdantiems asmenims“ lėšų skyrimo ir administravimo tvarkos apraše.

Plačiau >

ARATC: Iš mūsų atliekų pagamintas kompostas – trąša, pelniusi tylų pripažinimą

 2021-04-14

Kiekvieną pavasarį vis daugiau ūkininkų, daržininkų, sodininkų užsuka į Alytaus regione veikiančias žaliųjų atliekų kompostavimo aikšteles įsigyti komposto. Druskininkuose, Gardino gatvė 100, esančioje žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelėje taip pat galima įsigyti natūralios trąšos – geros kokybės komposto. Aikštelė atidaryta antradienį-šeštadienį nuo 9 iki 18 val., pertrauka – 13-14 val.

Šiemet Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras siūlo ir naujovę – komposto granules. Jos pagamintos iš žaliųjų atliekų komposto, nenaudojant jokių priemaišų. Į dailias dėžutes supakuotos granulės gali tapti originalia dovana – jos tinka tiek lauko, tiek kambariniams augalams mulčiuoti, dirvožemiui pagerinti.   

Plačiau >

Druskininkų „Ryto“ gimnazijos abiturientai skiepijasi noriai – tikisi kuo greičiau grįžti į normalų gyvenimo ritmą

 2021-04-13

Praėjusią savaitę Druskininkuose pradėtas abiturientų vakcinavimas. Iš 117 „Ryto“ gimnazijos abiturientų skiepytis užsiregistravo 88. Kalbinti mokiniai vienbalsiai sakė, kad tiki, jog skiepai padės greičiau grįžti prie įprasto gyvenimo, leis susitikti su seneliais ir kitais artimaisiais, suteiks daugiau pramogų.

„Pradžioje buvau prieš vakcinas, nepasitikėjau, bet kuo toliau, tuo labiau nuomonė ėmė keistis – viešoje erdvėje daug informacijos apie jų kūrimą, tobulinimą. Pasiskiepijo mama, kiti šeimos nariai – artimųjų pavyzdžiai man parodė, kad skiepai gali padėti užkirsti kelią COVID-19 plitimui, o mums padės grįžti į normalų gyvenimą, laikyti egzaminus“,  – sakė abiturientas Andrius.

Abiturientai apgailestavo, kad dėl pandemijos neįvyko jiems svarbios šventės – šimtadienis, paskutinis skambutis ir vylėsi, kad pasiskiepiję galės nors trumpam grįžti į mokyklą.

„Pasiilgome laisvumo, kai nereikia galvoti reikės kaukės, ar nereikės? Reikės laikytis atstumo, ar ne?“,  – sakė viena iš pasiskiepijusių abiturienčių.

Abiturientams, kurie dar neužsiregistravo skiepui primename, kad visada galima kreiptis į mokyklos administraciją ir būsite užregistruoti skiepui.

Plačiau >

Gyventojų dėmesiui: vyks karinės pratybos

 2021-04-13

Informuojame, kad balandžio 17-18 d. Druskininkų savivaldybėje (Raigardo miške) planuojama vykdyti Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dainavos apygardos 1-osios rinktinės  107 pėstininkų  kuopos karių savanorių pratybas. Pratybų metu bus naudojamos imitacinės priemonės, karių grupės judės pėsčiomis, transportas važiuos tik keliais.

Plačiau >

Vakcinacija Druskininkuose

 2021-04-13

Visą informaciją apie vakcinaciją Druskininkuose bei kontaktus, kuriais reikia registruotis, rasite ČIA. 

Plačiau >

ALYTAUS APSKRITIES REGIONINĖ KULTŪROS TARYBA KVIEČIA TEIKTI PARAIŠKAS

 2021-04-13

Lietuvos kultūros taryba skelbia antrojo 2021 m. kultūros projektų finansavimo etapo programos „Tolygi kultūrinė raida regionuose“, pagal 9 apskričių Regioninių kultūros tarybų prioritetus, konkursus. Tolygios kultūrinės raidos regionuose finansavimo konkursų paraiškos priimamos iki balandžio 29 d. (imtinai), Lietuvos kultūros tarybos Elektroninės kultūros ir meno projektų valdymo sistemoje. https://www.ltkt.lt/projektu-finansavimas/konkursai

Plačiau >

VMI pirmena: Gegužės 3-oji - paskutinė diena pateikti gyventojo pajamų ir turto deklaraciją

 2021-04-12

Primename, kad gyventojai, privalantys pateikti pajamų ir turto deklaracijas, tą šiais metais turi padaryti iki gegužės 3 d.

Informaciją apie tai, kam privalu deklaruoti pajamas ir turtą, galima rasti VMI internetinėje svetainėje, pasirinkus skiltį „Domiuosi pajamų ir turto deklaravimu“<https://www.vmi.lt/evmi/domiuosi-pajamu-ir-turto-deklaravimu>.

Kilus klausimams, pasikonsultuoti galima ne tik paskambinus 1882, bet ir kitais papildomais telefonų numeriais, kurie skelbiami VMI internetinėje svetainėje<https://www.vmi.lt/evmi/isankstine-rezervacija>.

Plačiau >

Druskininkų savivaldybės administracija skelbia nekilnojamojo turto – 1958 kv.m bendro ploto žemės sankasos dalies, esančios buvusio geležinkelio kelio ruože Lietuvos Respublikos valstybės siena - Druskininkai, viešą nuomos konkursą

 2021-04-12

Druskininkų savivaldybės administracija išnuomoja viešo nuomos konkurso aukciono būdu 1958 kv.m. bendro ploto žemės sankasos dalį, esančią buvusio geležinkelio kelio ruože Lietuvos Respublikos valstybės siena – Druskininkai.

Konkurso dalyviai su išnuomotino turto sąrašu ir konkurso, vykdomo aukciono būdu (toliau – aukcionas), sąlygomis, gali susipažinti savivaldybės tinklapyje www.druskininkusavivaldybe.lt skiltyje Projektai ir investicijos – >Pasiūlymai investuotojui->Išnuomojami savivaldybės objektai

Į aukcioną dalyviai kviečiami registruotis nuotoliniu būdu, siunčiant prašymą registruoti aukciono dalyviu elektroniniu paštu, adresu: algirdas.kazanavicius@druskininkai.lt. Pateikti prašymą atvykus į Druskininkų savivaldybę (Vasario 16-osios g. 7, Druskininkai) galima tik iš anksto užsiregistravus.

Prašymai priimami iki 2021 m. balandžio 14 d. 11:00 val.

Aukcionas vyks Vasario 16-osios g. 7, Druskininkai. Aukciono pradžia – 2021 m. balandžio 14 d., 11:15 val.

Papildoma informacija apie aukcioną teikiama tel. (8-313) 591 58, mob. +370 646 383 02 arba el. p. algirdas.kazanavicius@druskininkai.lt

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.