Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Druskininkų savivaldybės merui R. Malinauskui – padėka iš Vyriausybės

 2020-12-04

Šią savaitę Vyriausybės atstovas Vilniaus ir Alytaus apskrityse Julius Arlauskas Druskininkų savivaldybės merui Ričardui Malinauskui perdavė 17-tos Vyriausybės vadovo Sauliaus Skvernelio padėką ir atminimo medalį.

„Lietuvos raida ir ateities pasiekimai neabejotinai priklauso nuo mūsų visų pastangų ir indėlio. Pasitelkdami įvairias kompetencijas, ugdydami komandinę dvasią, kryptingai įgyvendindami visuomenei naudingus sprendimus, galime sukurti darnų gyvenimą stiprioje valstybėje. Vertindamas Jūsų atsakingą požiūrį į darbą Lietuvai, nuoširdžiai dėkoju Jums už konstruktyvų bendradarbiavimą ir indėlį puoselėjant savo krašto bendruomenę bei stiprinat savivaldą. Linkiu, kad ir ateityje darbai būtų įveikiami, nestokotumėte entuziazmo, lydėtų sveikata, artimųjų ir bendražygių palaikymas“,  – rašoma padėkoje.

Plačiau >

Akredituoti vaikų dienos centrai

 2020-12-04

Druskininkų savivaldybės administracija informuoja, kad dar lapkričio pabaigoje akreditavo visus 6 savivaldybės teritorijoje veikiančius vaikų dienos centrus. Tai reiškia, kad nuo 2021 metų vaikams bus teikiamos tam tikrus reikalavimus atitinkančios vaikų dienos socialinės priežiūros paslaugos: su vaikais dirbs išsilavinimo kriterijus atitinkantis socialinis darbuotojas, centro darbuotojams bus sudaryta galimybė tobulinti kvalifikaciją, o veiklos vyks daugiau nei vienoje patalpoje.

Vaikų dienos centruose ugdomi kasdieniai vaikų gyvenimo įgūdžiai, pavyzdžiui, mokoma higienos, sveikos gyvensenos, lavinami socialiniai, bendravimo įgūdžiai, teikiama psichologinė pagalba, organizuojamas užimtumas. Dienos centrus lankantys vaikai su darbuotojais kalbasi apie savo sunkumus, išgyvenimus, mokomi pažinti save, spręsti problemas. Kiekvienu atveju atsižvelgiama, kokių paslaugų vaikui ir jo šeimai reikia labiausiai, pavyzdžiui, padedama spręsti šeimoje iškilusias problemas, rūpinamasi vaiko teisių apsauga, organizuojama psichologinė pagalba, teikiamos kitos individualios socialinės paslaugos. Centruose vaikai gauna šilto maisto, turiningai praleidžia laisvalaikį, jiems padedama ruošti namų darbus. Centrai veikia ir vasaromis – organizuoja įvairias stovyklas ar kitas veiklas.

Nuo kitų metų pasikeis ir centrų finansavimo tvarka - akredituotą paslaugą teikiantys vaikų dienos centrai turės sudaryti finansavimo sutartis su savivaldybėmis.  

Akredituota vaikų socialinė priežiūra bus teikiama 125 Druskininkų savivaldybės vaikams.

Plačiau >

Lietuviškų įmonių pavadinimų konkurse kviečiame balsuoti už Druskininkų įmones

 2020-12-03

Valstybinė kalbos inspekcija skelbia konkursą „30 metų su lietuvių kalba“. Šio konkurso tikslas – apdovanoti įmones, kurios per visus Lietuvos nepriklausomybės metus savo verslą vykdė turėdamos lietuviškus pavadinimus ir parodė, kad mūsų kalbos žodžiai nebuvo ir nėra kliūtis verslui.

Iš Registrų centro pateikto sąrašo atrinkta penkiasdešimt 1990 ir 1991 metais registruotų lietuviškai pavadintų įmonių, kurios sėkmingai veikia iki šių dienų – šiame sąraše ir dvi Druskininkų savivaldybėje veikiančios įmonės: UAB „Dzūkas“ ir UAB „Galia“.

Kviečiame palaikyti druskininkiečius – balsuoti galite čia: 

https://www.lrt.lt/projektai/imoniu-pavadinimu-konkursas

Balsavimas vyksta iki gruodžio 6 dienos 24 valandos.

Plačiau >

Druskininkų šeimos paramos centro komanda pasiruošusi Jumis pasirūpinti

 2020-12-03

Druskininkų savivaldybė kartu su asociacija „Druskininkų šeimos paramos centras“ jau teikia naują paslaugą neįgaliesiems ir senjorams. Gyventojų prašymu Druskininkų šeimos paramos centro darbuotojai nuperka  ir pristato maisto produktus, medikamentus, higienos ir kitas prekes, taip pat gali pagelbėti sumokant mokesčius. 

Paslaugos gavėjui pati pristatymo paslauga nemokama, tačiau už pristatytus produktus ir prekes sumoka asmuo arba jo artimieji.

Teisę į šią paslaugą turi senyvo amžiaus (nuo 65 metų) ir negalią turintys asmenys. 

Produktai ir prekės pristatomi konkrečiam asmeniui vieną kartą per savaitę. Gyventojai (ar jų artimieji) jau gali kreiptis į Druskininkų savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių jo darbo metu ir, tiesiog paskambinus telefonu 8-684-34429, pateikti prašymą gauti šią paslaugą.

Plačiau >

Lapkričio mėnesio civilinės būklės įrašų duomenys

 2020-12-03

Druskininkuose susituokė 3 poros: vyriausias vedęs vyras buvo 35-erių, vyriausia ištekėjusi moteris – 30-ies metų. Jauniausias vedęs vyras buvo 29-erių, jauniausia ištekėjusi moteris – 26 metų. Pirmą kartą susituokė 3 vyrai ir 2 moterys, antrąjį kartą – 1 moteris.

Išsituokė 10 porų: vyriausiam išsiskyrusiam vyrui buvo 58 metai, vyriausiai moteriai – 55 metai. Jauniausias išsiskyręs vyras buvo 32 metų, jauniausia moteris – 29 metų. Vieną nepilnametį vaiką augino dvi šeimos, du nepilnamečius vaikus augino viena šeima, tris nepilnamečius vaikus – viena šeima. Ilgiausiai santuoka truko 35 metus, trumpiausiai – 1 metus.

Lapkritį Druskininkuose įregistruota 17 naujagimių: gimė 11 berniukų ir 6 mergaitės. Vyriausiam tėvui 41  metai, vyriausiai motinai 35-eri. Jauniausias tėvas buvo 21 metų, jauniausia motina 21 metų.

Plačiau >

Druskininkų Globos Centras kviečia susisiekti visus, norinčius tapti be tėvų likusių vaikų globėjais

 2020-12-03

Plačiau >

❗️DĖMESIO❗️ Kviečiami atsiliepti link Švendubrės esančių miškų sklypų savininkai

 2020-12-03

Informuojame, kad Druskininkų savivaldybė pradėjo rengti techninio projekto ,,Druskininkų miesto pėsčiųjų – dviračių tako ,,Žvaigždžių orbita““  paskutinio III etapo atnaujinimo dokumentaciją.

Šis pėsčiųjų-dviračių takas yra labai populiarus ir tarp druskininkiečių, ir tarp kurorto svečių  - nuo Druskininkų pro Nemuno pakrantę, Velnio akmenį, senovinį Švendubrės kaimą besidriekiantį ir žaliais pušynais atgal į Druskininkus parvingiuojantį taką žmonės renkasi ir jaukiam atokvėpiui, ir sportui, ir pažintiniams žygiams.

Tačiau pėsčiųjų-dviračių takas skaičiuoja daugiau kaip 50 metų, todėl jo būklė yra prasta – atsiradusios duobės, dėl medžių šaknų sutrupėjusi ir iškelta danga kelia rimtą pavojų.

Per 2019-2020 merus atnaujinta didžioji šio pėsčiųjų-dviračių tako dalis, liko III-sis etapas.

Druskininkams, kaip kurortui, labai svarbūs dviračių takai ir jų būklė. Takai atnaujinami įrengiant poilsio ir apžvalgos aikšteles su mažosios architektūros elementais, išvalant išdžiūvusius, pavojų keliančius medžius.

Tam, kad būtų galima užbaigti techninio projekto rengimą, būtini link Švendubrės esančių privačių miškų sklypų savininkų sutikimai dėl medžių, esančių per arti rekonstruojamo dviračių tako, pašalinimo.

Plačiau >

Laikinus statinius sodininkų bendrijose esančioje valstybinėje žemėje gali statyti tik sodininkai

 2020-12-03

Sodininkų bendrijų teritorijose esančioje valstybinėje žemėje, kurioje nesuformuoti žemės sklypai, laikinuosius ir nesudėtinguosius statinius gali statytis tik sodininkų bendrijų nariai. Tokiems statiniams statyti turi būti gautas sutikimas iš Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT).

NŽT teritoriniai skyriai sutikimus išduoda vadovaudamiesi Sutikimų statyti laikinuosius ir nesudėtinguosius statinius valstybinėje žemėje, kurioje nesuformuoti žemės sklypai, išdavimo taisyklėmis, patvirtintomis Nacionalinės žemės tarnybos direktoriaus 2018 m. gegužės 16 d. įsakymu Nr. 1P-238-(1.3 E.) „Dėl Sutikimų statyti laikinuosius ir nesudėtinguosius statinius valstybinėje žemėje, kurioje nesuformuoti žemės sklypai, išdavimo taisyklių patvirtinimo“.

Plačiau >

Įspūdingai spindintys Druskininkai dovanoja saugias šeimos Kalėdas tarsi iš pasakos

 2020-12-02

Druskininkuose jau kvepia Kalėdomis – beveik mėnesį trukę kurorto puošybos darbai baigti, šį savaitgalį bus įžiebta daugiau kaip 20 metrų aukščio stulbinanti karūnuota didžioji miesto eglė, apšviesta specialiais lazeriais, o šalia jos suspindės beveik 60 originalių, verslo ir bendruomenės sukurtų kalėdinių eglučių parkas, nustebinsiantis netikėtais sprendimais.

„Kiekvienais metais galvojame, ką įdomaus pasiūlyti kurorto svečiams – šie metai ne išimtis. Kartu su verslu, su bendruomene pasistengėme, kad Druskininkai spindėtų kaip niekad ryškiai. Pandemija diktuoja, kad Kalėdas šiais metais švęsime ne gausiame draugų būryje, o su šeima – todėl gražiausias metų šventes Druskininkai pasitinka kaip tikras ŠEIMOS Kalėdų miestas, kur kiekviena šeima ras ką pamatyti, kur pasivaikščioti, iš ko pasisemti stebuklingo švenčių laukimo“,   - sako Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

Plačiau >

Druskininkams įteiktas Europos tarybos įvertinimas - Europos ženklas už nepriekaištingą valdymą

 2020-12-02

Šią savaitę  nuotoliniu būdu įvyko iškilmingi projekto „Gerojo valdymo principų diegimas Lietuvoje“ apdovanojimai, kurių metu Druskininkų savivaldybei įteiktas Europos ženklas už nepriekaištingą valdymą. Tokie apdovanojimai Lietuvoje vyko pirmą kartą.

„Didžiuojuosi savo komanda ir  druskininkiečiais. Šis apdovanojimas – Jūsų visų nuopelnas!  Laikydamas rankose Europos ženklą už nepriekaištingą valdymą suprantu, kad einame teisingu keliu ir jaučiu atsakomybę dar labiau stengtis. Ir nors žinau ne vieną sritį, kur dar privalome tobulėti, tačiau neabejoju, kad bendromis pastangomis mums tai pavyks“,  – sakė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.