Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba

PradžiaSavivaldybės naujienos
Aptarta Druskininkų savivaldybės šilumos ūkio specialiojo plano rengimo eiga

Praėjusių metų birželį Druskininkų savivaldybės Taryba inicijavo daugiau kaip dešimtmetį skaičiuojančio šilumos ūkio specialiojo plano atnaujinimą – tai padaryti reikėjo, nes pasibaigė plano galiojimo laikotarpis.  

Savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė patvirtino atnaujinimo darbų programą ir per šiuos metus buvo atlikta  esama šilumos ūkio būklės analizė, įvertinti šilumos ūkio atnaujinimo pokyčiai bei nustatyti preliminarūs šilumos ūkio inžinerinės infrastruktūros vystymo prioritetai, konkursą laimėjo ir planą rengia UAB „Kelprojektas“.

Šiuo metu vyksta sprendinių ir koncepcijos derinimas, bus vykdomos viešinimo procedūros, inicijuota poveikio sveikatai vertinimo procedūra.

Jei procesai vyks sklandžiai, specialusis šilumos planas turėtų būti parengtas ir patvirtintas šiais metais. Šį planą tvirtins taryba.

 

Plano rengėjai savivaldybės vadovams, specialistams, AB „Druskininkų šilumos tinklai“  ir „Litesko“ atstovams pristatė esminius specialiojo plano sprendinius, diskutavo apie šilumos ūkio infrastruktūros plėtros galimybes.

Pasak Druskininkų savivaldybės administracijos direktorės Vilmos Jurgelevičienės, pagrindinis  Druskininkų savivaldybės šilumos ūkio specialiojo plano atnaujinimo tikslas yra suformuoti ilgalaikes savivaldybės šilumos ūkio modernizavimo ir plėtros kryptis.

 „Paskutinį kartą šilumos ūkio specialusis planas buvo atnaujintas 2008 metais – per šį ilgą laiką buvo daug pokyčių, todėl plano atnaujinimas būtinas atsižvelgiant ir į pasikeitusius teisės aktus, ir į šilumos gamybos ir perdavimo technologijų raidą, konkurencinę aplinką, šilumos gamybos kainų tendencijas, aplinkos užterštumo pokyčius ir kitus veiksnius. Druskininkai vertina naujoves, todėl mums ypatingai aktualu atsinaujinančių šilumos šaltinių galimybės ir perspektyvos“, – sakė V. Jurgelevičienė.

 

Pasitarime atkreiptas dėmesys į būtinybę įvertinti atsinaujinančių šilumos šaltinių zonavimą – ypač tai aktualu kalbant apie Leipalingio seniūniją.

Pasak AB „Druskininkų šilumos tinklai“ vadovo  A. Karlono, kadangi Leipalingio seniūnijoje senoji katilinė buvo didelė, o vartotojų  - mažai, teko ieškoti geriausios alternatyvos. Gyventojams jau buvo siūlyta pereiti prie geoterminio šildymo, bet galiausiai pasirinkta mobili katilinė ir centralizuotas šildymas. Tačiau gyventojai prie daug efektyvesnio ir pigesnio geoterminio šildymo gali pereiti bet kada.

Atlikus Druskininkų savivaldybės Šilumos ūkio specialiojo plano keitimą, bus suformuoti ilgalaikės savivaldybės šilumos ūkio modernizavimo ir plėtros kryptys, siekiant užtikrinti saugų, patikimą ir nepertraukiamą šilumos tiekimą vartotojams mažiausiomis sąnaudomis, neviršijant leidžiamo neigiamo poveikio aplinkai.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Druskininkų savivaldybės vieta žamėlapyje
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt
Telefonas

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.