Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

VMI: Darbo pagal paslaugų kvitus ypatumai

 2022-10-04

Sezonines, trumpalaikes ir aukštos kvalifikacijos nereikalaujančias paslaugas asmenys gali teikti supaprastinta tvarka, neįteisinant darbo santykių pagal Darbo kodeksą - naudojant Žemės ūkio bei miškininkystės paslaugų kvitus. Pilną paslaugų, teikiamų pagal paslaugų kvitus, sąrašą galima rasti LR Vyriausybės nutarime.

Kokias paslaugas galima teikti?

Fiziniai asmenys gali teikti žemės ūkio ir miškininkystės paslaugas, kurios yra laikinos, vienkartinės ir kurioms teikti nereikalingi specialūs įgūdžiai, kvalifikacija, leidimai, pažymėjimai, mokymai ar kursai.

Plačiau >

Daugiabučiuose namuose šildymo sezono pradžią gali nustatyti patys gyventojai

 2022-10-03

Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu  spalio 3 dieną paskelbta 2022-2023 metų šildymo sezono pradžia Druskininkų savivaldybėje.

Šildymo sezono pradžia paskelbta atsižvelgiant į esamas lauko oro temperatūras bei įvertinus meteorologines prognozes. Šildymo sezonas pradedamas, kai vidutinė lauko oro temperatūra tris paras iš eilės yra žemesnė už +10 C.

Informuojame, kad savivaldybės direktoriaus įsakymu paskelbta šildymo sezono pradžia yra privaloma tik savivaldybės įstaigoms.

Gyventojai bei kiti vartotojai turi teisę patys nuspręsti dėl savo pastatų šildymo pradžios, nepažeidžiant nustatytų higienos normų.

Už savalaikį šildymo organizavimą daugiabučiuose atsako daugiabučių namų administratoriai arba gyvenamojo namo bendrijos.

Gyventojams nepareiškus pageidavimo šildymo sezoną atidėti, šildymas bus įjungiamas  bendra eilės tvarka.Plačiau >

Jau vienuoliktus metus startuojantis aplinkosaugos projektas - „Mes rūšiuojam“

 2022-10-03

Nacionalinis aplinkosaugos projektas „Mes rūšiuojam“ jau vienuoliktus metus kviečia visus Lietuvos gyventojus prisidėti prie aplinkos saugojimo ir taršos mažinimo. Gaminių atliekas rūšiuoti, rinkti atskirai ir perduoti teisėtiems atliekų tvarkytojams kviečia Gamintojų ir importuotojų asociacija, Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija kartu su savivaldybėmis, regioniniais atliekų tvarkymo centrais ir kitais partneriais.

Aplinkosauginis projektas „Mes rūšiuojam“ unikalus tuo, kad jame gali dalyvauti visos savivaldybės teritorijoje esančios įmonės, įstaigos, organizacijos ir gyventojai, o visiems projekto dalyviams už išrūšiuotas ir perduotas atliekų tvarkytojui gaminių atliekas bus atlyginta projekto partnerių prekėmis, suteiktomis paslaugomis, dovanomis, prizais. Už kai kurias atliekas jų surinkimą vykdanti bendrovė „Atliekų tvarkymo centras“ mokės atlygį.

Plačiau >

Prasidėjo rudeninė laukinių gyvūnų vakcinacija nuo pasiutligės

 2022-10-03

Rugsėjo 29 dieną pradėtas antrasis šiųmečio laukinių gyvūnų vakcinavimo nuo pasiutligės etapas. Iki gruodžio virš Lietuvos miškų ir laukų iš orlaivių planuojama išmėtyti daugiau nei pusę milijono vienetų jaukų su vakcina nuo pasiutligės. Naudojant šią priemonę Lietuvoje nefiksuojama nei vieno pasiutligės atvejo trejus metus iš eilės.

Vakcinavimui pasitelkti du lengvieji Cesna ir vienas AN-2 tipo lėktuvas, kurie kils iš Paluknio, Molėtų bei Aleksoto aerodromų. Jaukas su vakcina į orlaivius bus saugiai gabenamas specialiai sukomplektuotame mobiliame šaldytuve, palaikančiame reikalingą temperatūrą. Skrydžių metu specialūs aparatai  jauką paskirstys beveik 4 tūkst. kilometrų plote, daugiausia – su Baltarusija ir Rusija besiribojančių pietryčių Lietuvos Lazdijų, Druskininkų, Varėnos, Alytaus, Prienų, Birštono, Marijampolės ir Kalvarijų savivaldybių teritorijose. Siekiant kuo geresnių rezultatų, vakcinos šiose zonose mėtomos dvigubai tankiau. 

Plačiau >

Valstybės garantuojamą teisinę pagalbą Druskininkų savivaldybėje organizuoja ir teikia Druskininkų savivaldybės administracija

 2022-10-03

Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos teikimas finansuojamas iš valstybės biudžeto.

Druskininkų savivaldybės gyventojai gali kreiptis dėl pirminės teisinės pagalbos per elektroninę sistemą TEISIS (https://www.teisis.lt) arba iš anksto užsiregistravę tel. (8 313) 51517 / el. p. [email protected]:

Teikiamos pirminės teisinės pagalbos laikai (tik užsiregistravus iš anksto):

  • antradieniais nuo 13.00 val. iki 17.00 val.;
  • ketvirtadieniais nuo 8.00 val. iki 12.00 val. 

    Plačiau >

Sveikinimas Policijos dienos proga

 2022-10-02

Plačiau >

Sveikinimas Druskininkų krašto senjorams

 2022-10-01

Plačiau >

PRIIMTAS SPRENDIMAS DEMONTUOTI SOVIETINIUS SIMBOLIUS, ESANČIUS KARIŲ PALAIDOJIMO VIETOJE LEIPALINGYJE

 2022-09-30

Savivaldybės administracijos direktorė 2022 m. rugsėjo 29 d. pasirašė įsakymą dėl Antrojo pasaulinio karo Sovietų Sąjungos karių palaidojimo vietoje Leipalingyje, Druskininkų savivaldybėje, ant paminklo esančių sovietinių simbolių – žvaigždės bei paminklinės plokštės demontavimo.  

Dar 2022 m. gegužės 4 d. Druskininkų savivaldybės administracija kreipėsi į Kultūros paveldo departamentą prie Kultūros ministerijos (toliau – KVAD) dėl antrojo pasaulinio karo Sovietų Sąjungos karių palaidojimo vietos Leipalingio miestelyje, įregistruotos Kultūros paveldo registre, prašydama kuo greičiau spręsti dėl minėto objekto vertingųjų savybių.

2022 m. rugsėjo 27 d. Savivaldybės administracija gavo raštą iš KVAD, kuriame buvo informuota, jog Kultūros paveldo departamento kultūros paveldo vertinimo taryba 2022 m. rugsėjo 19 d. priėmė sprendimą dėl Antrojo pasaulinio karo Sovietų Sąjungos karių palaidojimo vietos, esančios Druskininkų sav., Leipalingio mstl., vertingųjų savybinių (Sovietų Sąjungos karių palaikai, reljefas), vertingomis savybėmis nenustatant centrinio paminklo – kelių pakopų obelisko su raudona žvaigžde viršūnėje ir paminklinių plokščių, paliekant kultūros vertybių apsaugą laidojimo vietai.  

Nebelikus teisinių kliūčių, priimtas sprendimas demontuoti sovietinius simbolius – žvaigždę ir paminklinę plokštę, esančias ant paminklo Antrojo pasaulinio karo Sovietų Sąjungos karių palaidojimo vietoje Leipalingyje, Druskininkų savivaldybėje.  

Plačiau >

Šiandien 10.00 val. Druskininkų tarybos posėdis

 2022-09-29

Kviečiame stebėti posėdį: bit.ly/2P4YFuW

Plačiau >

Nemokamos edukacijos "Žaliasis raštingumas"

 2022-09-28

Pirmosios ir didžiausios licencijuotos  pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos „Žaliasis taškas“ bei aplinkosauginės iniciatyvos „Kita forma“ organizuojamų edukacijų ciklas „Žaliasis raštingumas“ kviečia prisijungti prie NEMOKAMŲ spalio mėnesio edukacijų, vykstančių NUOTOLINIU BŪDU.

Edukacijų tikslas – supažindinti visuomenę su teisingu praktiniu aplinkosaugos principų taikymu kasdienybėje, ugdymo procese bei kūryboje, parodant, jog būti gamtai draugišku žmogumi – nesudėtinga ir prasminga!

Spalio mėnesį subjurusį ir atvėsusį orą praskaidrinsime maloniomis emocijomis,  šiluma bei spalvomis. Susipažinsime dalyvius su žiediškumu vartojimo procese bei antrinio panaudojimo ir rūšiavimo nauda!

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.


 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis  
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
[email protected]
 
    

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.