Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Skelbiamas 2024 metų nevyriausybinių organizacijų socialinės veiklos projektų finansavimo konkursas

 2023-11-28

Druskininkų savivaldybės administracija skelbia 2024 metų Socialinės veiklos projektų finansavimo iš Druskininkų savivaldybės biudžeto lėšų konkursą ir kviečia teikti paraiškas nevyriausybines organizacijas (toliau – NVO), veikiančias socialinėje srityje.

Konkurso tikslas - plėsti Druskininkų savivaldybės bendruomenėje teikiamų socialinių paslaugų pasiūlą, mastą ir prieinamumą, kurti palankią aplinką NVO veiklai.

Plačiau >

Apklausa dėl pasitenkinimo Druskininkų savivaldybės administracijos teikiamų administracinių paslaugų ir aptarnavimo kokybe

 2023-11-28

Maloniai kviečiame užpildyti trumpą anketą: ANKETA

Apklausa bus aktyvi iki 2023 m. gruodžio 15 d.

Plačiau >

VMI: Lengva apskaita smulkiajam verslui su i.APS

 2023-11-28

Kas yra i.APS?

Smulkieji verslininkai gali lengviau ir paprasčiau tvarkyti savo apskaitą, naudodamiesi jiems skirta nemokama VMI elektronine paslauga – virtualiu buhalteriu i.APS. Pagrindinis programos i.APS tikslas yra padėti taupyti resursus gyventojams, kurie vykdo veiklą, įsigiję verslo liudijimą ar įregistravę individualios veiklos pažymą, ir veda supaprastintą apskaitą.

 

Plačiau >

Primename: Kviečiame teikti pretendentus Kultūros puoselėtojo premijai gauti

 2023-11-28

Druskininkų savivaldybė garbingiausią kultūros srityje apdovanojimą – Kultūros puoselėtojo premiją – nuo 2001 metų skiria labiausiai nusipelniusiems Druskininkų krašto meno žmonėms bei kolektyvams.

Savivaldybės kultūros ir švietimo įstaigos, asociacijos, kitos visuomeninių kūrėjus vienijančios institucijos gali pateikti savo pasiūlymus dėl Kultūros puoselėtojo premijos skyrimo / Savivaldybės archyvo foto

Premija skiriama už reikšmingą, aktyvią ir kūrybingą veiklą kultūros ir meno srityje: puoselėjant ir skleidžiant profesionalųjį bei mėgėjų meną, ugdant Druskininkų bendruomenės tradicijas, plėtojant edukacinę veiklą, kuriant menines programas, organizuojant kultūros renginius druskininkiečiams bei kurorto svečiams, rengiant bei įgyvendinant naujus, novatoriškus kultūros projektus, dalyvaujant ir reprezentuojant Druskininkų savivaldybę svarbiausiuose respublikiniuose bei tarptautiniuose festivaliuose, konkursuose, inicijuojant ir realizuojant garso, vaizdo įrašų bei kitų leidinių, užtikrinančių nematerialaus paveldo išsaugojimą, leidybą.

Plačiau >

Žaliojo susisiekimo apdovanojimuose – aukščiausias įvertinimas Druskininkams

 2023-11-27

Penktadienį Vilniuje vykusiame tarptautiniame Transporto inovacijų forume buvo įteikti „Žaliojo susisiekimo apdovanojimai“. Trečius metus iš eilės šie apdovanojimai teikiami už įgyvendintas žaliojo susisiekimo idėjas, keliavimo ir transportavimo įpročius keisti skatinančias iniciatyvas, darnaus judumo inovacijas. Susisiekimo ministerijos ir „Lietuvos geležinkelių“ (LTG) organizuojamų apdovanojimų dalyviai šiemet įvertinti 6 nominacijose.

Druskininkai pelnė patį aukščiausią įvertinimą savivaldybių kategorijoje už kartu su UAB „Kautra“ įgyvendintą elektra varomo viešojo transporto projektą.

Plačiau >

Pažangios technologijos vystant telemedicinos paslaugas Druskininkų ligoninės Priėmimo ir skubios pagalbos skyriuje: pagalba medikams ir pacientams

 2023-11-27

Druskininkų ligoninės Priėmimo ir skubios pagalbos skyriuje  jau antrus metus įgyvendinamas projektas, pagal kurį teikiamos telemedicinos paslaugos – pasitelkus modernias technologijas,  Druskininkų medikai, teikdami pagalbą pacientams, per atstumą konsultuojasi su kolegomis iš Respublikinės Vilniaus Universitetinės ligoninės.

Pradėjus įgyvendinti projektą, reikalinga įranga telemedicinos paslaugoms teikti buvo įsigyta projekto lėšomis, o šiais metais Druskininkų ligoninei buvo perduota papildoma 33,6 tūkst. eurų vertės įranga: pacientų gyvybinių funkcijų monitorius, elektrokardiografas, paciento transportavimo vežimėlis, diagnostinis komplektas, portatyvus echoskopas.

Plačiau >

Šiandien 10.00 val. Druskininkų tarybos posėdis

 2023-11-27

Kviečiame stebėti posėdį: bit.ly/2P4YFuW

Plačiau >

Inovatyviausio Lietuvos pradinio ugdymo mokytojo nominacija įteikta Druskininkų „Saulės“ pagrindinės mokyklos mokytojai Ievai Savulionienei

 2023-11-24

Trečiadienį Vilniaus Valdovų rūmuose vykusios iškilmingos ceremonijos metu apdovanoti inovatyviausi šių metų mokytojai ir ugdymo novatoriai. Tai jau septintus metus „Žinių ekonomikos forumo“ organizuojami mokytojų apdovanojimai, siekiantys skleisti žinią apie geruosius ugdymo pavyzdžius Lietuvoje ir atsidėkoti mokytojams, kuriantiems stebuklus.

Iš viso nominacijos buvo įteiktos šešiose kategorijose, inovatyviausia pradinių klasių mokytoja išrinkta Druskininkų „Saulės“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja Ieva Savulionienė.

I.Savulionienę su apdovanojimu pasveikino ir Druskininkų savivaldybės vadovai.

„Kartu su komanda pasveikinome Ievą ir labai įdomiai pasikalbėjome apie jos 8-erių metų darbą mokykloje, taikomus metodus, pasiekimus ir ateities tikslus. Kaip padėką už pasiektus rezultatus skirsime Ievai finansinę premiją. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad Druskininkuose turime tokių stiprių, drąsių, nuoširdžių ir savo darbą mylinčių pedagogų. Ievai linkime sėkmės įgyvendinat užsibrėžtus tikslus ir dalinantis savo pavyzdžiu su kolegomis“,  – sakė meras R. Malinauskas.

Plačiau >

Kviečiame susipažinti su Druskininkų miesto vietos plėtros 2024-2029 m. strategijos projektu

 2023-11-24

Miesto vietos veiklos grupė „Druskininkų harmonija“ parengė Druskininkų miesto vietos plėtros 2024-2029 strategijos projektą (toliau – Strategija).

Druskininkų miesto vietos plėtros strategija orientuota į bendruomenių socialinės integracijos didinimą, darbinių įgūdžių ugdymą ir socialinio verslo skatinimą bei jaunų verslų kūrimąsi.

Strategija parengta vadovaujantis Europos Sąjungos ir nacionaliniais programiniais dokumentais bei taisyklėmis.

Atlikus Druskininkų miesto teritorijos SSGG analizę, remiantis nevyriausybinio sektoriaus, vietos valdžios, vietos verslo atstovų išsakytais pasiūlymais, pateiktomis projektinėmis idėjomis ir vykdytų apklausų rezultatais, buvo suplanuotas Strategijos veiksmų planas.

Plačiau >

Su Vidaus vandens kelių direkcijos generaliniu vadovu aptartos Nemuno įveiklinimo galimybės

 2023-11-24

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybėje lankėsi ir su vadovais susitiko Vidaus vandens kelių direkcijos generalinis vadovas Vladimiras Vinokurovas.

„Jau daug metų kalbame, kad mums svarbu Nemuną pritaikyti pramoginei ir krovininei laivybai, Druskininkų savivaldybės teritorijos bendrajame plane esame numatę galimas prieplaukų įrengimo vietas. Alytuje ir Alytaus rajone, finansiškai prisidedant ir pačioms savivaldybėms, jau pradėti Nemuno vagos gilinimo darbai, todėl su direkcijos generaliniu vadovu V. Vinokurovu pasikalbėjome apie tai, kokie yra tolimesni direkcijos planai dėl vandens kelių tvarkymo darbų, kad būtų galima pradėti eksploatuoti laivakelį nuo Druskininkų iki Alytaus, Kauno, Baltijos jūros“ – sakė meras R. Malinauskas.

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.


 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis  
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
[email protected]
 
    

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.