Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Rekomendacijos: pasirengimas šaltajam metų sezonui

 2021-01-15

Šaltuoju metų laikotarpiu reikia įvertinti visus pavojus, kurie gali kilti šiuo periodu ir imtis priemonių išvengti šių grėsmių.

Labai svarbu, kad gyventojai besišildantys savo būstą krosnimis ir židiniais, pasiruoštų šildymo sezonui iš anksto. Siekiant išvengti skaudžių nelaimių reikia ne tik prižiūrėti šildymo įrangą, bet ir užtikrinti sąlygas, leidžiančias kuo greičiau užgesinti kilusį gaisrą. Pasiruošimą kūrenimo sezonui reikia pradėti nuo krosnių, šildymo katilų ir dūmtraukių apžiūros.

Pasiruošimą šaltajam metų periodui vykdo ir ūkio subjektai, tiekiantys gyventojams šilumos ir elektros energiją, dujas, vandenį ir šalinantys nuotekas. Šie ūkio subjektai turi sudaryti pasiruošimo šaltajam metų periodui planus, numatyti priemones, kad sutrikus šilumos, elektros energijos, vandens, dujų tiekimui ar nuotekų šalinimui, kuo greičiau būtų pašalinti gedimai.

Plačiau >

Druskininkų savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kviečia dalyvauti interaktyviame protmūšyje ,,PagalvOK“

 2021-01-15

Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia dalyvauti interaktyviame protmūšyje ,,PagalvOK“, kuris vyks nuotoliniu būdu per ,,Zoom“ platformą. Prisijungimo nuorodą bus įkelta sausio 18 d. 18.50 val. VSB Favebook paskyroje

Pirmosios vietos nugalėtojas bus apdovanotas Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro įsteigtu prizu.

Plačiau >

Druskininkų Amatų centras “Menų kalvė” kviečia dalyvauti meninės fotografijos konkurse “Gamtos forma - Druskininkai”!

 2021-01-14
Meninės fotografijos konkursas „Gamtos forma - Druskininkai“ (Konkursas) yra atviras visiems fotografijos ir Druskininkų krašto gamtos gerbėjams. Konkursui pateiktos nuotraukos bus publikuojamos Amatų centro „Menų kalvė“ socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje, pasirinktinai – socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje. Geriausios nuotraukos pateks į virtualią parodą Amatų centro „Menų kalvė“ interneto puslapyje www.acmenukalve.lt. Konkurso organizatoriai laukia kokybiškų, kompoziciškai įdomių bei originalių nuotraukų, atitinkančių konkurso temą. Kviečiame fotografuoti Druskininkų ir jų apylinkių gamtą, jos reiškinius bei įdomybes tiek iš arti, tiek iš toli. O galbūt lankėtės Druskininkuose ir turite įspūdingą nuotrauką, kuri tiktų šiam Konkursui? Linkime smagių atradimų gamtoje ir laukiame Jūsų nuotraukų! Konkurso laureatams prizus skiria Druskininkų savivaldybė, Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras ir Amatų centras „Menų kalvė“.

Plačiau >

Gyventojų dėmesiui: teisinės pagalbos teikimas

 2021-01-14

Valstybės garantuojama teisinė pagalba – šio įstatymo nustatyta tvarka teikiama pirminė teisinė pagalba, antrinė teisinė pagalba ir valstybės užtikrinama neteisminė mediacija.

Pirminė teisinė pagalba – teisinė informacija (informacija apie teisinės pagalbos teikimą, įstatymus ir kitus teisės aktus); teisinės konsultacijos (patarimai teisės klausimais); dokumentų, skirtų valstybės ir savivaldybių institucijoms, išskyrus procesinius dokumentus, rengimas; patarimai dėl ginčo išsprendimo  ne teismo tvarka, veiksmai dėl taikaus ginčo išsprendimo ir taikos sutarties parengimas.

Plačiau >

Druskininkuose minimas Laisvės gynėjų dienos 30-metis

 2021-01-13

Informaciją apie Laisvės gynėjų dienos paminėjimą Druskininkuose rasite čia. 

Plačiau >

DRUSKININKŲ SAVIVALDYBĖ SIEKIA IŠSPRĘSTI SOCIALIAI JAUTRŲ KLAUSIMĄ DĖL SANATORIJOS „BELORUS“ ŽMONIŲ LABUI

 2021-01-12

Druskininkų savivaldybė ir Tarybos dauguma ieško būdų, kaip išspręsti susidariusią situaciją dėl sanatorijos „Belorus“ ir padėti ten dirbantiems žmonėms.

Šiandien Druskininkų savivaldybės Tarybos dauguma kreipėsi į LR Prezidentą Gitaną Nausėdą, Europos Komisijos Pirmininkę Ursula von der Leyen, Europos Komisijos narį Virginijų Sinkevičių, Užsienio reikalų ministeriją Seimo komitetus, prašydami skubos tvarka išnagrinėti susidariusią socialiai jautrią situaciją išsaugant įstaigą ir darbo vietas.

Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas savo poziciją išsakė socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

Plačiau >

Atnaujintame paveiktų šalių ir regionų sąraše – izoliacijos pakeitimai atvykstantiems

 2021-01-11

Dėl naujų koronaviruso (COVID-19) mutacijų ir jų išplitimo rizikos Europos Sąjungos (ES) šalyse, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) sugriežtino reikalavimus, atvykstantiems iš Jungtinės Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystės bei Pietų Afrikos Respublikos.

Penktadienį atnaujintame paveiktų šalių ir regionų sąraše kaip ir praėjusią savaitę išlieka Lichtenšteinas ir Šveicarija bei visos trečiosios šalys. Nuo pirmadienio, sausio 11 d., atvykstantys iš šių šalių arba per jas keliaujantys žmonės privalės izoliuotis 10 dienų arba atlikti tyrimą dėl koronaviruso.

Plačiau >

Užimtumo tarnyba darbo neturinčius asmenis ragina kurti savo verslą

 2021-01-08

Užimtumo tarnyba kviečia teikti paraiškas tuos, kurie nori karantino laikotarpį išnaudoti efektyviai. Įgyvendinti pirmojo verslo idėją – nelengvas iššūkis, tačiau savarankiško užimtumo rėmimo priemonė tai padaryti padėjo daugybei Lietuvos gyventojų. Nauja paraiškų atranka prasidėjo jau sausio 6 dieną.

Paraiškos subsidijai gauti priimamos iki vasario 5 d. imtinai Užimtumo tarnybos klientų aptarnavimo departamentų skyriuose, kurių aptarnaujamose teritorijose planuojama steigti darbo vietą.

Paramos darbo vietoms steigti atrankų paskelbimo grafikas 2021 metams.

Plačiau >

Druskininkų medikus pasiekė pirmoji COVID-19 vakcinos siunta

 2021-01-07

Šiandien VšĮ Druskininkų ligoninę pasiekė pirmoji „BioNTech & Pfizer“  pagamintų COVID-19 vakcinų siunta, kurią atvežė VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikos medikai.

Kaip informavo ligoninės direktorė Evelina Raulušaitienė, pirmosios vakcinos skirtos tiesiogiai su COVID-19 sergančiais pacientais dirbančiam personalui, taip pat poliklinikos Greitosios medicinos pagalbos darbuotojams, likusios vakcinos – ligoninėje dirbantiems gydytojams, slaugytojams, slaugytojų padėjėjams, savanoriams, rezidentams, kitam personalui. Ryte prasidėjęs vakcinavimas tęsis visą dieną. Kad susiformuotų imunitetas koronavirusui, po 21 dienos nuo pirmo skiepo procedūrą reikia pakartoti.

Plačiau >

Skelbiamas pastato - siuvimo cecho Darželio g. 5, Neravuose, aukcionas

 2021-01-07

Druskininkų savivaldybės administracija paskelbė pastato – siuvimo cecho, esančio Darželio g. 5, Neravų k. (Druskininkų sav.) viešą elektroninį aukcioną.  Parduodamas 794,79 kv.m ploto pastatas, 40 kv.m ūkinis pastatas, kiemo statiniai (stoginė, tvora) ir priskirtas 0,3865 ha žemės sklypas.

Pradinė turto pardavimo kaina 63 037 EUR.

Pastato paskirtis – gamybos, pramonės.

Žemės sklypo naudojimo pobūdis – komercinės paskirties objektų teritorijos. Tokios teritorijos skirtos prekybos, paslaugų ir pramogų statiniams statyti ir eksploatuoti.

Užsiregistruoti į aukcioną galima prisijungus prie  specialios interneto svetainės: https://www.evarzytynes.lt/evs/pages/auction.do?id=234000&number=202783

Registracija į aukcioną vyks sausio 20-22 d

Aukcionas vyks sausio 28 - vasario 1 d.

Išsamesnė informacija dėl šio aukciono: tel.: (8313) 59 158, el.paštas.: algirdas.kazanavicius@druskininkai.lt

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.