iddle'; ?>iddle'; ?>

Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Kviečiame stebėti posėdžio transliaciją!

 2021-01-28
Šiandien 10.00 val. Tarybos posėdis, kuris vyks nuotoliniu būdu. Transliuojamas tiesiogiai Druskininkų savivaldybės administracijos Youtube kanale

Plačiau >

VMI informuoja: Savarankiškos įmonės jau gali kreiptis subsidijų

 2021-01-27

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) primena, kad savarankiškos įmonės[1] jau gali teikti paraišką vienkartinei negrąžintinai subsidijai gauti. Ekonomikos ir inovacijų ministerijos nustatytus ir su Europos Komisija suderintus kriterijus, nurodytus apraše, atitinkančios įmonės paraiškos formą gali pateikti per Mano VMI.

Plačiau >

VSAT KVIEČIA RINKTIS ĮVADINIO MOKYMO KURSUS PASIENIEČIŲ MOKYKLOJE

 2021-01-27

Nuo 2021 m. balandžio 12 d. Pasieniečių mokykloje bus organizuojami Pasieniečio įvadinio mokymo kursai. Turinčius aukštąjį bei aukštesnįjį išsilavinimą nepriekaištingos reputacijos asmenis kviečiame rinktis šiuos mokymo kursus ir per 15 savaičių tapti pasieniečiais.

Norintiems mokytis šiuose kursuose ir gauti į juos siuntimus reikia iki 2021 m. kovo 8 d. pateikti prašymą ir kitus dokumentus el. paštu stok@vsat.vrm.lt

Daugiau informacijos rasite interneto tinklalapyje www.pasienietis.lt, skiltyje AKTUALIJOS.

Kilus klausimams dėl prašymo ir kitų dokumentų pateikimo kreiptis tel.: (8 707) 41 022 arba (8 46) 39 7841 bei el. paštu stok@vsat.vrm.lt

Plačiau >

Mokymo centro „Žirmūnai“ Druskininkų filialas kviečia įgyti APSKAITININKO profesiją nemokamai

 2021-01-27

Nuo vasario 3 d. prasideda žiemos priėmimas į profesinio mokymo įstaigas. Profesinio mokymo centras „Žirmūnai“, Druskininkų filialas kviečia įgyti APSKAITININKO profesiją nemokamai.

Šiuo metu yra 25 laisvos valstybės finansuojamos vietos.

👉 Mokymų metu išmoksite savarankiškai tvarkyti buhalterinę apskaitą, tvarkyti turto dokumentus ir registruoti apskaitoje, tvarkyti įsipareigojimų dokumentus ir registruoti apskaitoje, formuoti bei apskaityti pajamų ir sąnaudų duomenis.

🖋 Prašymus nuo vasario 3 d. teikite: https://profesinis.lamabpo.lt/

💻 Detali informacija: www.mcdruskininkufilialas.lt

📞 Kilus klausimams skambinti telefonu: +370 679 70 770

Plačiau >

PRAŠYMAS GYVENTOJAMS: NESTATYKITE AUTOMOBILIŲ PO MEDŽIAIS, NEIKITE PASIVAIKŠČIOTI Į PARKUS IR MIŠKUS

 2021-01-26

Be perstojo sningant beveik parą, ant medžių susidarė storo sunkaus sniego sluoksnis, dėl kurio jau gautas ne vienas pranešimas apie nulūžusius, ant automobilių ir pastatų užvirtusius medžius, nutrauktus elektros laidus.

Raginame gyventojus būti atsargiais, saugoti save ir savo turtą: nestatyti automobilinių po medžiais, neiti pasivaikščioti į miškus, parkus, nevažiuoti pasigrožėti apylinkėmis.

„Situacija iš tiesų sudėtinga – medžiai užvirtę ant kelių, apgadinę ir gyventojų turtą, sutikęs elektros tiekimas. Nuo per didelio svorio lūžta net ir stiprūs, sveiki medžiai, todėl labai prašome gyventojus būti atsargiais. Šiuo metu jau uždarėme Sodų gatvę, kur šalinami nuvirtę medžiai. Intensyviai dirba ugniagesiai, Paslaugų ūkio specialistai, miškininkai, bendrovės „Aplinkos darbai“ specialistai – visi surėmę pečius stengiasi pūgos padarinius pašalinti kaip galima operatyviau. Prašome gyventojų supratimo ir kantrybės“,  –  sakė Ūkio ir turto valdymo skyriaus vedėja Agnė Baranauskaitė ir pažymėjo, kad gyventojai kviečiami pasirūpinti savo kiemais  - nusikasti sniegą nuo takelių, automobilių stovėjimo aikštelių – tokiu būdu bendromis pastangomis pavyks greičiau pasiekti geriausio rezultato.

Plačiau >

Dėl medžių tvarkymo darbų laikinai uždaryta Sodų gatvė

 2021-01-26

Informuojame, kad šiuo metu dėl medžių tvarkymo darbų, siekiant apsaugoti gyventojus yra uždaryta Sodų gatvė nuo parduotuvės „Moki-Veži“ iki Karių reabilitacijos centro.

Plačiau >

ARATC: atliekos tvarkomos ir per pūgą, bet prašome kantrybės ir supratimo

 2021-01-26

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras (ARATC) informuoja, kad gausus sniegas ir pūga apsunkino priėjimą bei privažiavimą prie atliekų konteinerių bei jų aikštelių. Centras tariasi su savivaldybėmis, kad būtų nuvalyti keliai privažiavimui prie konteinerių, organizuoja konteinerių aikštelių valymo darbus. Tačiau sudėtingos oro sąlygos labai sunkina visus darbus.

Todėl gyventojų prašoma kantrybės bei supratimo šioje situacijoje. „Patikiname, kad visos atliekos bus sutvarkytos ir išvežtos. Darbai nėra sustoję, tik dėl nesiliaujančio sniego bei pūgos jie gali vykti ne taip sklandžiai, atliekos gali būti išvežamos vėliau nei numatyta grafikuose.  Atsiprašome už galimus nesklandumus ir nepatogumus, kilusius dėl sudėtingų oro sąlygų, kviečiame atsakingai tvarkyti atliekas ir būti saugiais“ – rašoma ARATC pranešime.

Plačiau >

Sniego nuošliaužos nuo stogų ir varvekliai kelia rimtą grėsmę

 2021-01-26
Šiuo metu Lietuvoje vyrauja permainingi orai – kai naktimis šąla, o dienomis temperatūra priartėja prie nulio arba būna pliusinė, ant namų stogų kaupiasi sniegas ir formuojasi varvekliai, kurie krisdami gali sužaloti žmones arba sugadinti jų turtą. Siekiant išvengti nelaimingų atsitikimų, įmonės, įstaigos, namų savininkai, daugiabučių namų administratoriai turi pasirūpinti savo pastatais – saugiai, užtikrinant aplinkinių saugumą nudaužyti varveklius, pašalinti nuo pastatų stogų susidariusias sniego sankaupas. Druskininkų savivaldybės administracija, atlikdama statinių naudojimo priežiūrą, kontroliuos, ar imamasi visų priemonių saugumui užtikrinti t.y. ar nuo šlaitinių stogų šalinamas susikaupęs sniegas, ledas ir varvekliai bei ar imamasi priemonių kelių ir takelių slidumui pašalinti.

Plačiau >

KVIEČIAME PRIVAČIUS MEDIKŲ KABINETUS PATEIKTI INFORMACIJĄ DĖL COVID-19 SKIEPŲ POREIKIO

 2021-01-26
Sausio pradžioje prasidėjęs Druskininkų savivaldybės medikų skiepijimas vakcina, skirta užkirsti kelią COVID-19 infekcijai, aktyviai tęsiama. Artimiausiu metu planuojant gauti vakcinas nuo COVID-19 ligos, Druskininkų savivaldybės administracija kviečia privačias odontologijos ir kitas asmens sveikatos priežiūros paslaugas teikiančias įstaigas, kurios dar nėra pateikusios poreikio, informuoti, kiek įstaigos personalo norės skiepytis. Apie COVID-19 skiepų poreikį privačios sveikatos priežiūros paslaugas teikiančios įstaigos iki sausio 29 dienos turi informuoti Druskininkų savivaldybės gydytoją Eglę Sadauskaitę turi informuoti el. paštu egle.sadauskaite@druskininkai.lt arba telefonu 8629 97794. Primename, kad registracija yra savanoriška, o vakcina ir skiepijimo paslauga bus teikiama nemokamai.

Plačiau >

ŽINIA DRUSKININKŲ DAUGIABUČIŲ GYVENTOJAMS: NUO VASARIO 1 DIENOS PRADEDAMOS SURINKTI MAISTO ATLIEKOS

 2021-01-26

Nuo vasario 1 dienos daugiabučių namų gyventojai raginami atskirai rinkti maisto bei virtuvės atliekas ir mesti jas į šalia daugiabučių namų įrengus naujus maisto atliekoms skirtus konteinerius. 

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.