Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Kineziterapijos specialistai pagilino turimas žinias

 2021-12-06

2021 m. lapkričio 5, 11, 23, 25  dienomis vyko mokymai kineziterapijos specialistams. Mokymai organizuoti projekto Nr. ENI-LLB-1-241  „Socialinės priežiūros paslaugų prieinamumo gerinimas abipus sienos“ įgyvendinimo metu. Druskininkų savivaldybės ir Gardino kineziterapijos specialistai turėjo galimybę susipažinti su gyvenimo kokybės gerinimu palaikant ir ugdant kasdienes funkcijas, pažangiomis technologijomis nervų-raumenų kineziterapijoje, inovatyvių metodų taikymu reabilitacijoje esant suvokimo ir judėjimo sutrikimams, kineziterapijoje taikomomis naujovėmis. Mokymus vedė VšĮ Vilniaus kolegijos lektorės: Rasa Barčytė, Asta Markauskienė, Jurgita Veliulytė, Ramunė Komžienė. Įgytos žinios bus pritaikytos organizuojant įvairias veiklas Neįgaliųjų dienos centre, Sveikatos g. 30, Druskininkuose. Šis centras įrenginėjamas projekto lėšomis. Centre bus teikiamos socialinės priežiūros paslaugos dienos metu: čia įvairaus amžiaus neįgalieji galės praleisti savo dieną, pagal poreikį užsiimti mėgstama veikla, bendrauti ar dalyvauti fizinio aktyvumo užsiėmimuose. Tokiu būdu jų artimieji galės dirbti, mokytis ar tiesiog atsikvėpti ir pailsėti nuo sudėtingos kasdieninės šeimos nario priežiūros. 

Plačiau >

Plečiamas asmenų, galinčių atlikti nemokamą antikūnų tyrimą, sąrašas

 2021-12-06

Nuo gruodžio 4 d. nemokamai atlikti antikūnų tyrimą galės ne tik pagal pilną vakcinacijos schemą pasiskiepiję šalies gyventojai, bet ir vaikai bei paaugliai nuo 12 iki 16 metų.

Kiekybiniai ar pusiau kiekybiniai serologiniai tyrimai nemokamai bus atliekami vieną kartą gyventojams ne anksčiau kaip po 120 dienų po vakcinacijos pagal pilną vakcinacijos schemą. Asmuo pasiskiepijęs pagal pilną vakcinacijos schemą yra asmuo, pasiskiepiję dviem vakcinos dozėmis, jeigu skiepijosi „Comirnaty“, „Spikevax“, „Vaxzevria“ vakcinomis arba viena „COVID-19 Vaccine Janssen“ vakcinos doze.

Asmenims, kurie yra pasiskiepiję pagal pilną vakcinacijos schemą ir sustiprinančiąja „Comirnaty“, „Spikevax“ ar „COVID-19 Vaccine Janssen“ vakcinos doze ar kurie yra pasiskiepiję pagal pilną vakcinacijos schemą ir persirgę COVID-19 liga, nemokamas antikūnų tyrimas neatliekamas.

Atlikus antikūnų tyrimą bus galima sužinoti apie po vakcinacijos susidariusius COVID-19 antikūnus ir lengviau priimti sprendimą dėl skiepijimosi sustiprinančiąja vakcinos doze.

Plačiau >

Atnaujintame paveiktų šalių sąraše geltonoje zonoje lieka tik Prancūzijos Majotas

 2021-12-06

Nuo pirmadienio, gruodžio 6 dienos, į koronaviruso infekcijos paveiktų šalių sąrašo raudoną zoną iš geltonos perkeliama Malta ir Prancūzijos Gviana, o geltonoje zonoje lieka tik Prancūzijos regionas – Majotas.

Nuo gruodžio 4 d. pasikeitė ir keliautojams aktualios izoliacijos taisyklių nuostatos. Keliautojai, atvykstantys iš Botsvanos Respublikos, Esvatinio Karalystės, Lesoto Karalystės, Mozambiko Respublikos, Namibijos Respublikos, Pietų Afrikos Respublikos ir Zimbabvės Respublikos privalės izoliuotis 10 d., susitrumpinti izoliaciją galimybės nebus. Jiems taikomos sustiprintos užkrečiamųjų ligų kontrolės priemonės, privaloma izoliuotis nepriklausomai nuo to, ar keliautojai buvo paskiepyti, ar persirgę COVID-19 liga.

Plačiau >

Kalėdinius Druskininkus išpakuokite patys ir atraskite nepaprastus paprastus dalykus

 2021-12-03

Druskininkai jau skaičiuoja paskutines tamsiausias metų dienas. Kurorto gatvės, vitrinos, namų langai ir terasos, alėjos, parkai ir skvereliai pamažu rėdosi šviesos instaliacijomis ir įvairiaspalviais žiburėliais. Iškritęs pirmasis sniegas kurorte akimirksniu paskleidė nerimastingą šventės nuojautą – jau laukiame Kalėdų, ruošiamės pasitikti miesto svečius, kuriame įdomias veiklas ir įspūdingus reginius, kuriais lepinsime visą šventinį laikotarpį. Kartu su Seneliu Kalėda, gnomais ir nykštukais pakuojame kalnus dovanų, slepiame jas įvairiuose kurorto kampeliuose  ir kviečiame patiems išsipakuoti kalėdinius Druskininkus. Laukia daugybė malonių staigmenų!

Plačiau >

Druskininkų ligoninėje jau atliekamos kataraktos operacijos

 2021-12-03

VšĮ Druskininkų ligoninė pradėjo bendradarbiavimą su UAB „Katarakta“ – nuo šiol mūsų ligoninėje bus atliekamos kataraktos operacijos su pasirinkto lęšio implantavimu.

„Džiaugiuosi, kad nuo šiol pacientams galime suteikti galimybę pasirūpinti savo akimis ir išsioperuoti kataraktą čia, Druskininkuose. Akys yra labai jautri sritis, pablogėjęs matymas kenkia kasdieninei veiklai, o negydoma katarakta gali sukelti visišką aklumą. Vienintelis šios ligos gydymo būdas – chirurginis“,  – sako Druskininkų ligoninės vadovė Evelina Raulušaitienė.

Katarakta - akies lęšiuko sudrumstėjimas, dėl kurio regėjimas tampa neryškus, blankus ir iškreipiamas,  pvz.: esant prastam apšvietimui, vakare.

Plačiau >

Dėl elektros tiekimo sutrikimų – susitikimas su ESO atstovais: situacija negali kartotis

 2021-12-03

Praėjusį šeštadienį Druskininkai ir jų priemiestis 3 valandoms liko be elektros, visą šią savaitę daugelyje kurorto vietų buvo jaučiami įvairios trukmės elektros trikdžiai, kurie kėlė nerimą druskininkiečiams ir gausiai šventiniu laikotarpiu kurortą lankantiems svečiams.

Minėti incidentai neapsiėjo be pasekmių: žmonės užstrigo liftuose, jiems prireikė ugniagesių ir medikų pagalbos, kai kur namuose dingo vanduo, tad žmonės negalėjo patenkinti elementarių poreikių, sustojo didžiųjų SPA centrų, parduotuvių, maitinimo įstaigų darbas, buvo sugadintos asmeninės šventės – pandemijos nualintos įmonės buvo priverstos dengti nuostolius iš savo biudžeto.

Reaguojant į susidariusią situaciją, šią savaitę Druskininkų savivaldybės vadovai inicijavo nuotolinį susitikimą su ESO atstovais, kuriame buvo aptartos drastiško elektros dingimo priežastys, padariniai ir galimi sprendimo būdai.

Plačiau >

Gruodžio 3-oji - Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena

 2021-12-03

Plačiau >

Į Advento dirbtuvėles kviečia Druskininkų miesto muziejus

 2021-12-02

Plačiau >

Informacija gyventojams, gaunantiems ES paramą

 2021-12-02

Nuo š. m. gruodžio 13 d. iki gruodžio 20 d. labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ dalins ES paramą maisto produktais ir higienos prekėmis nepasiturintiems Druskininkų savivaldybės gyventojams. Atsiimti produktus kviečiami pateikusieji prašymus iki š. m. lapkričio 10 d.

Druskininkų gyventojams parama bus dalinama Druskininkų (Ratnyčios) Šv. Apaštalo Baltramiejaus parapijos namuose.

Dėl koronaviruso gyventojams privaloma dėvėti kaukes ar kitaip dengti veidą ir nosį, būti su pirštinėmis ir laikytis saugaus bent 2 metrų atstumo.

Parama dalinama:

      ·         Druskininkuose, J. Čečiotos g. 4 – š. m. gruodžio 13, 15, 16, 20 d. 17.00-19.00 val.

      ·         Viečiūnų mstl., Jaunystės g. 17 – š. m. gruodžio 14 d. 17.00-19.00 val.

      ·         Leipalingio mstl., Alėjos g. 3 – š. m. gruodžio 17 d. 16.30-18.30 val.

Telefonai pasiteiravimui: 

LPF „Maisto banko“ atstovo tel. 8 615 13461   

Socialinės paramos skyriaus tel.  8 313 52543

Plačiau >

VMI: Nekilnojamojo turto mokestį pagal naujas vertes reikia sumokėti iki gruodžio 15 d.

 2021-12-02

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) primena, kad gyventojai, turintys nekilnojamojo turto (toliau - NT), kurio bendra mokestinė vertė viršija 150 tūkst. eurų ribą, nekilnojamojo turto mokesčio deklaracijas pateikti ir mokestį sumokėti turi iki gruodžio 15 d. Šiais metais įsigaliojusias naujas NT mokestines vertes galima pasitikrinti Registrų centro svetainėje, čia.

„Nekilnojamojo turto deklaracijas gyventojai pildo Elektroninio deklaravimo sistemoje, pasirinkę deklaracijos formą KIT715v.2 ir joje įrašę NT bendrą mokestinę vertę bei pasirinkę neapmokestinamąją ribą: 150 tūkst. eurų arba 200 tūkst. eurų, jei taikoma lengvata auginantiems vaikus. Suvedus šiuos duomenis, NT mokesčio suma apskaičiuojama automatiškai“, - teigia Kauno AVMI viršininkė Judita Stankienė, informuodama, kad preliminariais duomenimis, apie 300 Alytaus apskrities gyventojų, šiemet turėtų sumokėti beveik 120 tūkst. eurų NT mokesčio.

Druskininkų savivaldybės gyventojai preliminariai šiais metais turėtų sumokėti 54 tūkst. eurų NT mokesčio, Alytaus m. savivaldybės gyventojai – 30 tūkst. eurų, Alytaus r. – 15 tūkst. eurų, Lazdijų r. – 12 tūkst. eurų, Varėnos r. – 9 tūkst. eurų.

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Druskininkų savivaldybės vieta žamėlapyje
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt
Telefonas

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.