Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Kviečiame dalyvauti

 2022-01-20

Plačiau >

Plaukimo akademija „Banga“ jau pradėjo veiklą Druskininkuose!

 2022-01-20

Plaukimo akademija „Banga“ sausio 10 d. atvėrė duris LSC sporto komplekse „Druskininkai“ (M .K. Čiurlionio g. 115A). Džiaugiamės jau vykstančiais  užsiėmimais ir esame be galo laimingi galėdami prisidėti prie Druskininkų miesto gyventojų gerovės mokydami juos plaukti ir kaip saugiai elgtis vandenyje. Plaukimo treniruotėse sutikome virš 150 druskininkiečių, pasiryžusių išmokti plaukti ar pagerinti turimus įgūdžius!

Plačiau >

Aptartas pasirengimas birželį Druskininkuose vyksiančiam Europos senjorų krepšinio čempionatui

 2022-01-20

Vakar Druskininkų savivaldybės vadovai susitiko su Europos senjorų krepšinio asociacijos vadovu Arvydu Venclovu ir aptarė šių metų birželį Druskininkuose planuojamą organizuoti Europos senjorų krepšinio čempionatą. Susitikime taip pat dalyvavo Druskininkų sporto centro ir Turizmo ir verslo informacijos centro vadovai.

Kiekvienais metais čempionatas organizuojamas vis kitoje Europos šalyje. Savaitę trunkantis čempionatas  išskirtinis tuo, kad jame žaidžia ne krepšinio veteranai, bet mėgėjai iš visos Europos. Renginyje dalyvauja iki tūkstančio dalyvių, maždaug 40-50 komandų iš 10-15 šalių.

Plačiau >

Kviečiame bendruomenę susipažinti su Druskininkų savivaldybės 2021–2029 m. strateginio plėtros plano projektu

 2022-01-18

Druskininkų savivaldybės administracija parengė Druskininkų savivaldybės 2021–2029 m. strateginio plėtros plano projektą ir kviečia bendruomenę su juo susipažinti bei pateikti savo konstruktyvias pastabas ir pasiūlymus iki sausio 24 dienos el. paštu: info@druskininkai.lt.

Susipažinti su Druskininkų savivaldybės 2021–2029 m. strateginio plėtros plano projektu galite čia : /go.php/lit/img/6

Druskininkų savivaldybės 2021–2029 m. strateginio plėtros plano projektas parengtas atsižvelgiant į kurorto vystymosi tendencijas ir plėtros perspektyvas.

Rengiant minėto plano projektą, atliktos gyventojų, įmonių ir organizacijų apklausos, nepriklausomi ekspertai įvertino savivaldybės strateginę situaciją, atskirų sektorių vystymo tendencijas.

Remiantis surinkta medžiaga, sukurta Druskininkų savivaldybės 2021–2029 m. strateginio plėtros plano vizija, nustatyti plėtros prioritetai, tikslai, juos įgyvendinantys uždaviniai, priemonės ir konkretūs projektai, kuriais planuojama pasiekti naudą savivaldybės bendruomenei, ir kurie padės spręsti aktualiausias problemas.

Plačiau >

Kviečiame dalyvauti: verslumo mokymų Alytaus regione poreikio nustatymo tyrimas

 2022-01-18

Projekto „Vietos kultūros verslumo skatinimas – Merkinės dvarvietė“ metu bus organizuojami nemokami verslumo skatinimo mokymai (vietų skaičius ribotas). Kviečiame visus kam aktualu verslumo mokymai užpildyti anketą, nuoroda:  https://forms.gle/zyUVX7sCEE4gb7wg6

Apklausos tikslas – išsiaiškinti dalyvių patirtis, lūkesčius, kad mokymų medžiaga būtų kuo labiau orientuota į surinktą poreikį.

Apklausa vyksta iki sausio 25 d.

Plačiau >

Kaip paskatos remontuoti gali apsaugoti elektronikos gaminius nuo sąvartyno

 2022-01-18

Daugelis iš mūsų yra įpratę kaupti ar išmesti senus elektros ir elektroninius įrenginius, užuot juos taisę. Visgi, pasaulyje daugėja vyriausybių paskatų, skatinančių vartotojus taisyti, o ne pirkti naujus elektronikos gaminius.

Dažnai manoma, kad pigiau pakeisti gaminį, o ne jį taisyti. Viena iš kliūčių remontuoti gaminį gali būti jo remonto kaina, palyginti su naujos įrangos pirkimu. Kai kurie tyrimai rodo, kad tais atvejais, kai remonto kaina sudaro apie 30 proc. ar daugiau naujo gaminio kainos, vartotojai linkę pirkti naują įrenginį. Kaip pakeisti vartotojų apsisprendimą?

Plačiau >

Širdies ir kraujagyslių ligos – dažniausia mirties priežastis: būtina pasitikrinti laiku

 2022-01-17

Širdies kraujagyslių ligos yra pagrindinė mirties priežastis.

Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, kasmet pasaulyje miršta apie 17 milijonų žmonių. Lietuvoje 56,1 proc., visų mirčių priežasčių –kraujotakos sistemos ligos.

Todėl būtina suvokti, kad širdies ir kraujagyslių ligos yra labai rimta ir būtina pasitikrinti sveikatą laiku.

  

Kas sukelia širdies ir kraujagyslių ligas?

Dauguma širdies ir kraujagyslių ligų atsiradimo rizikos veiksnių susiję su neteisinga gyvensena: tai rūkymas, riebus, saldus, kaloringas maistas, per didelė kūno masė, nuolatinė nervinė įtampa, stresas.

Kai kurie rizikos veiksniai gali būti nustatomi tik laboratoriniais ar instrumentiniais metodais: padidėjęs kraujospūdis, kraujo riebalai, diabetas, krešėjimo faktoriai.

Kai kuriems veiksniams nugalėti pakanka tik paties žmogaus pastangų, kitiems įveikti (diabetui, hipertenzijai, cholesteroliui) skiriama specialių vaistų.

Plačiau >

Valstybės garantuojamą teisinę pagalbą Druskininkų savivaldybėje organizuoja ir teikia Druskininkų savivaldybės administracija

 2022-01-17

Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos teikimas finansuojamas iš valstybės biudžeto.

Druskininkų savivaldybės gyventojai gali kreiptis dėl pirminės teisinės pagalbos per elektroninę sistemą TEISIS (https://www.teisis.lt) arba iš anksto užsiregistravę tel. (8 313) 51517 / el. p. info@druskininkai.lt:

Teikiamos pirminės teisinės pagalbos laikai (tik užsiregistravus iš anksto):

  • antradieniais nuo 13.00 val. iki 17.00 val.;
  • penktadieniais nuo 8.00 val. iki 12.00 val.

    Plačiau >

LSMU imasi lyderystės kurortologijoje

 2022-01-17

Kurortologijos moksliniams tyrimams įgyvendinti telkiamas tarpsektorinis bendradarbiavimas. Sausio 7 d. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto rektoriaus prof. Rimanto Benečio iniciatyva Universitete vyko diskusija apie kurortologijos mokslinių tyrimų plėtrą Lietuvoje, kurioje dalyvavo ir Druskininkų mero pavaduotojas Linas Urmanavičius ir Druskininkų savivaldybės gydytoja Eglė Sadauskaitė.

Plačiau >

Atnaujinta izoliacijos tvarka: trukmė mažinama iki savaitės, tačiau izoliuotis turės visi turėję sąlytį artimoje aplinkoje

 2022-01-17

Nuo pirmadienio, sausio 17 d., iki septynių dienų trumpinamas izoliacijos terminas gyventojams, turėjusiems sąlytį su COVID-19 liga sergančiu asmeniu. Izoliacija bus taikoma tik kartu gyvenantiems bei didžiausios rizikos sąlytį darbe turėjusiems asmenims. Izoliuotis privalės visi asmenys, nepaisant jų imunizacijos statuso, t. y. ir paskiepyti žmonės, išimtis bus taikoma tik ne anksčiau kaip prieš 90 dienų COVID-19 liga persirgusiems asmenims (kuriems liga patvirtinta teigiamu PGR ar greitojo antigeno tyrimo, atliekamo laboratorijoje, rezultatu). 

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Druskininkų savivaldybės vieta žamėlapyje
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt
Telefonas

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.