Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Kviečiame dalyvauti renginyje

 2022-11-28

Plačiau >

Leipalingyje - padėkos vakaras IŠ ŠIRDIES Į ŠIRDĮ

 2022-11-25

Plačiau >

Kalėdų kryptis – Druskininkai

 2022-11-25

Kamščiai gatvėse? Purvini šaligatviai? Nėra vietos automobiliui pastatyti, o dar ir mokėti reikia? Eilės prekybos centruose? Amžinas skubėjimas, bėgimas, vėlavimas? Jei nors į du teiginius atsakėte teigiamai, tuomet kuo skubiau belieka rinktis mūsų šventinį pasiūlymą – „Kalėdų kryptis – Druskininkai“.

Rinkitės: spūstys ir eilės ar ramus švenčių laukimas?

„Tikrai, mūsų kurorte jokių spūsčių, automobilius parkuojame nemokamai, viskas pasiekiama pėsčiomis, grožintis šventiniais kurorto papuošimais, tyla ir jauki ramybė laukiant didžiųjų metų švenčių, – šypsosi Druskininkų meras Ričardas Malinauskas. – Dovanas artimiesiems čia išsirinksite vienetines, sukurtas kurorto menininkų, ramiai pasivaikščiosite, pasilepinsite SPA procedūromis ir gardžiai pavalgysite kavinėse be jokių eilių! Viską darome, kad mūsų gyventojai, namo sugrįžtantys šeimos nariai ir visuomet laukiami miesto svečiai pasitiktų gražiausias metų šventes be jokio streso, su gera nuotaika ir išsineštų įsimintinus įspūdžius.”

Plačiau >

Druskininkų delegacija turizmo inovacijų ir gerosios patirties sėmėsi Dubajuje

 2022-11-25

Lapkričio 14-19 dienomis druskininkiečių delegacija – Sveikatinimo ir poilsio centro AQUA vadovai, valdybos nariai, Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas, administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė – lankėsi itin moderniai turizmo infrastruktūrą vystančiame Dubajuje ( Jungtiniai Arabų Emyratai), kur susipažino su turizmo srities inovacijomis.

Centrui AQUA įsigijus strateginį kurorto objektą  - Snow Areną, nuspręsta susipažinti su techninėmis ir technologinėmis inovacijomis, skirtomis vandens parkams ir slidinėjimo trasoms, siekiant jas pritaikyti Druskininkuose.

Plačiau >

Šventėje „Metų ūkis 2022“ padėkota Druskininkų krašto ūkininkams

 2022-11-24

Lapkričio 22 dieną Lietuvos ūkininkų sąjungos Druskininkų padalinio organizuotoje žemdirbių šventėje padėkota Druskininkų krašto ūkininkams ir apdovanoti konkurso „Metų ūkis 2022“ nugalėtojai.

Šventės pradžioje Lietuvos ūkininkų sąjungos Druskininkų padalinio pirmininkas Antanas Vailionis apžvelgė praėjusius metus bei padėkojo Druskininkų savivaldybės vadovams, specialistams, Leipalingio seniūnijai už pagalbą ūkininkams.

Visus šventės dalyvius pasveikino, ūkininkams padėkas ir apdovanojimus įteikė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

„Džiaugiuosi matydamas, kaip Druskininkų krašto ūkininkai rūpinasi savo ūkiais, atnaujina darbu reikalingą techniką, prižiūri aplinką, domisi naujausiomis technologijomis ir tą meilę darbui perduoda iš kartos į kartą. Ūkininkauti mūsų krašte nėra lengva – tai sunkus darbas, todėl labai vertinu ir gerbiu kiekvieno iš jūsų įdirbį. Smagu, kad galime susitikti, bendrauti, aptarti, su kokiais sunkumais susiduriate, kaip mes, savivaldybė, galime jums padėti. Ačiū už jūsų aktyvumą, darbą, gaminamą kokybišką produkciją“,  – sakė meras R. Malinauskas.

Plačiau >

Kviečiame dalyvauti knygos pristatyme

 2022-11-24

Plačiau >

Meno mokyklą papuošė dar vienas vitražas

 2022-11-24

Druskininkų miesto muziejus, kaip kultūrinio paveldo puoselėtojas, akcentuodamas profesionalaus meno svarbą ir tęsdamas pradėtą vitražo meno sklaidą bei profesionalių menininkų indėlį vaikų ir jaunimo kultūrinio ugdymo procese, jau aštuntą kartą organizavo vitražo simpoziumą „Čiurlionio atspindžiai 2022“.

Kaip ir kasmet buvo kviečiami 4 profesionalūs vitražo dailininkai, LDS nariai, į 5 dienų trukmės kūrybinę stovyklą Druskininkuose. Čia jie kūrė vitražo eskizus Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklai. Šiemet buvo kviečiami Konstantinas Eugenijus Šatūnas, Bronius Bružas, Daina ir Artūras Rimkevičiai. Konkursą laimėjo šeimos duetas Daina ir Artūras Rimkevičiai, kurie sukūrė bendrą vitražą „Čiurlionis „Pelėdų kalne“.

Plačiau >

Druskininkuose atidengta kurorto legendą įprasminanti skulptūra „Sūrutis“

 2022-11-23

Šiandien Druskininkų centre, skvere tarp bažnyčios ir miesto muziejaus,  atidengta kurorto atsiradimo legendą įprasminanti skulptūra „Sūrutis“.

Asociacijos „Druskininkų klubas“ iniciatyva ją sukūrė vienas žymiausių metalo menininkų Lietuvoje Romualdas Inčirauskas, skulptūra pastatyta Druskininkų savivaldybės ir asociacijos „Druskininkų klubas“ lėšomis, jos vertė – 45 tūkst.eurų.

„Ši skulptūra – visiems mums žinomos Druskininkų atsiradimo legendos įprasminimas.  Didžioji dauguma gausiai lankomų pasaulio miestų jau seniai įamžinę vietovių atsiradimą menančių legendų simbolius. Šiandien tai padarėme ir mes. Tikiu, kad skulptūra turės išliekamąją vertę ir ateities kartoms primins, kokie stebuklingi yra Druskininkų mineraliniai šaltiniai“,  – sakė meras R. Malinauskas.

Plačiau >

Neįgaliųjų dienos centras teikia paslaugas ir miesto svečiams

 2022-11-23

Neįgaliųjų dienos centras kviečia neįgaliuosius ir senyvo amžiaus asmenis bei jų artimuosius pasinaudoti socialinės priežiūros paslaugomis dienos metu:

  • įvairaus amžiaus neįgalieji čia gali praleisti savo dieną
  • pagal poreikį užsiimti mėgstama veikla
  • bendrauti ar dalyvauti fizinio aktyvumo užsiėmimuose.

Tokiu būdu jų artimieji gali dirbti, mokytis ar tiesiog atsikvėpti ir pailsėti nuo sudėtingos kasdieninės šeimos nario priežiūros.

Dienos centre sudarytos sąlygos ergoterapijos, fizioterapijos, mankštos užsiėmimams, lauke įrengta neįgaliesiems pritaikyta poilsio ir žaidimų aikštelė. Tai puiki pagalba neįgaliųjų artimiesiems.

Judėjimą palengvina tam įsigyti neįgaliųjų vežimėliai, vaikštynės, specialus keltuvas ir kitos įvairios priemonės.

Dienos centras veikia nuo 7.30 iki 19 valandos, tačiau dirbama lanksčiai, atsižvelgiama į klientų poreikius. Teikiamomis paslaugomis gali naudotis ne tik Druskininkų savivaldybės gyventojai, bet ir miesto svečiai.

Kontaktai Druskininkų miesto svečiams:

Neįgaliųjų dienos centras, Sveikatos g. 30, Druskininkai, tel. 8 643 32715, el.p. [email protected]

Kontaktai Druskininkų savivaldybės gyventojams:

Socialinės paramos skyrius, Vasario 16-osios g. 7, Druskininkai, tel. 8 313 52543 arba el. p. [email protected], [email protected]

Plačiau >

Nemokamos gestų kalbos vertimo paslaugos

 2022-11-23

Atmintinę apie nemokamas gestų kalbos vertimo paslaugas rasite čia. 

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.


 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis  
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
[email protected]
 
    

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.