Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba

PradžiaDruskininkų jaunimo užimtumo centras ir Druskininkų savivaldybės socialinių paslaugų centras

Druskininkai vis nudžiugino intensyvia plėtra – pastatyti nauji objektai, renovuoti senieji kurorto pastatai. Kurorto plėtra vykdoma sistemingai, racionaliai išnaudojant patalpas, pritaikant jas bendruomenės poreikiams.

AB Druskininkų šilumos tinklams išsikėlus į naujas patalpas, miesto centre liko senoji miesto katilinė ir nenaudojamos administracinės patalpos. Druskininkų savivaldybė, perėmusi katilinės pastatą nusprendė, kad patogioje vietoje esančios patalpos – svarbi miesto infrastruktūros dalis, todėl buvo pradėti pastato rekonstrukcijos darbai.

2004 metų liepos mėnesį buvo pradėtas pirmasis senosios Druskininkų katilinės rekonstrukcijos etapas, kurio metu rekonstruotos buvusios administracinės patalpos ir dalis gamybinių patalpų. Iš viso investuota daugiau kaip milijonas litų: sutvarkyti darbuotojų kabinetai, kiek vėliau įrengtas dienos užimtumo centras su virtuvėle neįgaliesiems, sporto salė, pastatas pritaikytas negalią turintiems žmonėms. Rekonstruotame pastate po vienu stogu įsikūrė Druskininkų savivaldybės Socialinių paslaugų centras ir beveik visos Druskininkų savivaldybėje veikiančios nevyriausybinės organizacijos.

Likusias senosios Druskininkų katilinės gamybinės dalies patalpas buvo nuspręsta pritaikyti jaunimo veikloms, nes investicija į jauniems žmonėms patrauklų centrą yra investicija į bendruomenės ateitį.

VšĮ Druskininkų jaunimo užimtumo centras (JUC)  įsteigtas 1998 metais, siekiant skatinti jaunimo užimtumą, tarpusavio bendravimą, įtraukti jaunuosius druskininkiečius į socialiai reikšmingą veiklą. Ilgą laiką JUC veikė nedidelėse patalpose. Tačiau centro veikla vis labiau populiarėjo, jame apsilankydavo vis daugiau jaunųjų druskininkiečių, buvo vykdoma vis daugiau projektų, tad atsirado šiuolaikiškos ir modernios erdvės jaunimui poreikis.


Prieš pradedant rekonstrukcijos darbus, pagal LR Aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) projektą, buvo likviduotas buvusios katilinės aplinkos užterštumas, teritorija išvalyta nuo naftos produktų, sumažinta žala gamtai, atkurti gamtos ištekliai. Šio projekto vertė – 750 tūkstančių litų.

Sutvarkius aplinką, 2011 metais buvo pradėta likusių senosios katilinės patalpų rekonstrukcija, į kurią iš viso investuota 6,4 mln.Lt. Rekonstrukcijos metu išgriauti seni katilai, įrengtas trijų aukštų pastatas. Didžioji dalis rekonstrukcijos lėšų buvo gauta iš Europos regioninės plėtros fondo, pagal Lietuvos-Lenkijos pasienio bendradarbiavimo programą „Veiklūs kaimynai“.

Naujasis JUC duris atvėrė 2013 metų liepos pradžioje. Pirmame pastato aukšte įrengta didžioji, 260 sėdimų vietų turinti salė, kurioje vyksta jaunimo renginiai ir bendruomenei svarbios šventės. Antrame aukšte įrengta atvira jaunimo erdvė, trečiame – konferencijų ir choreografijos salės. Dalis rekonstrukcijos lėšų buvo skirta JUC aplinkos sutvarkymui – įrengtas sporto aikštynas su krepšinio, tinklinio, teniso aikštelėmis. Lauke įrengta vasaros scena ir amfiteatras su 600 sėdimų vietų.

JUC laukiamas kiekvienas Druskininkų savivaldybės jaunuolis – čia sudarytos sąlygos sportuoti, lankyti įvairius užsiėmimus, mokytis, bendrauti, kurti. Kiekvienais metais įgyvendinamos jaunimo mainų programos, organizuojami susitikimai su Druskininkų savivaldybės administracijos darbuotojais, verslininkais, svečiais iš kitų Lietuvos miestų. JUC veikla labai aktyvi – kiekvieną savaitę vyksta jaunimo organizuojami renginiai ar sporto varžybos.

Šiandien senosios Druskininkų katilinės patalpos ir aplinka darniai įsilieja į miesto infrastruktūrą. Teritorija sutvarkyta, apsėta žalia veja, įrengta erdvi ir patogi automobilių aikštelė. Aktyviai veikiantys Socialinių paslaugų ir Jaunimo užimtumo centrai yra reikalingi visai Druskininkų savivaldybės bendruomenei. 

Pastatas anksčiau:

Pastatas šiandien:

 

Vertinkite: Balsų skaičius: 0
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.


 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis  
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
[email protected]
 
    

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.