Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba

PradžiaDruskininkų kultūros erdvės

Kultūrinis Druskininkų gyvenimas pastaraisiais metais tampa vis aktyvesnis – daugėja skirtingo žanro renginių, vis daugiau žmonių įsitraukia į kūrybą. Kurorte kultūrinių renginių nestinga visais metų laikais, kiekvienam renginiui organizuoti surandama jam tinkamiausia erdvė.

Senosios katilinės patalpose įrengtas modernus Jaunimo užimtumo centras ir jame esanti didžioji salė – tai  vieta, kurioje vyksta ne tik jaunimui skirtos diskotekos, bet ir miestui svarbūs renginiai, koncertai, švenčiamos profesinės šventės, vyksta įvairūs jaunimo festivaliai.

Atnaujintoje Druskininkų viešojoje bibliotekoje kiekvieną mėnesį rengiamos parodos, knygų pristatymai, susitikimai su žymiais Lietuvos žmonėmis. Šie renginiai nemokami, tad nenutrūkstamu kultūriniu gyvenimu gali mėgautis kiekvienas norintis.

Dar viena kultūros erdvė Druskininkuose – renovuota vila „Linksma“, kurioje įsikūręs Druskininkų muziejus. Muziejuje galima apžiūrėti sukauptą ekspoziciją, išgirsti Druskininkų krašto istoriją.

Druskininkuose veikia Mažoji galerija, kurioje vyksta menininkų darbų parodos. Šalia jos – M. K. Čiurlionio muziejus. Jame galima ne tik apžiūrėti ekspoziciją, bet ir apsilankyti įvairiuose renginiuose. Vieno žymiausių kurorto festivalių „Druskininkų vasara su M. K. Čiurlioniu“ renginiai taip pat organizuojami M. K. Čiurlionio muziejuje.

Koncertai, filmų peržiūros, Druskininkų teatro festivalis, įvairūs labdaros renginiai organizuojami sveikatingumo ir poilsio centro Grand SPA Lietuva konferencijų centre. Restoranas-muzikinis klubas „Druskininkų kolonada“ kiekvieną savaitgalį rengia koncertus su geriausiais Lietuvos atlikėjais. Apsilankiusieji Druskininkų vandens parko antrame aukšte nemokamai gali pasigrožėti čia veikiančiomis ekspozicijomis. Įvairūs kultūriniai renginiai vyksta ir sanatorijose:  UAB „Draugystės sanatorija“, mokymo centre „Dainava“ ir kitose.

Prie kultūrinio Druskininkų gyvenimo prisideda M. K. Čiurlionio meno mokykla. Joje ugdomi jaunieji  talentai, kurie savo meno darbais bei muzikiniais pasirodymais džiugina ir druskininkiečių, ir kurorto svečių širdis.

Aktyvus kultūrinis gyvenimas verda ir kaimiškosiose vietovėse – čia žmonės užsiima rankdarbiais, o vėliau surengia jų parodas, mokosi šokti, o išmoktus šokių žingsnelius demonstruoja švenčių metu, aktorinį talentą išnaudoja kurdami trumpus spektaklius ir rodydami juos bendruomenei.

Kultūrinė Druskininkų panorama iš tiesų plati – pradedant tradiciniais renginiais bei klasikiniais koncertais ir baigiant šiuolaikinių menininkų kuriamų darbų parodomis, filmų ir knygų pristatymais, koncertais. Pasirinkimas platus, tad viskas priklauso nuo žmonių norų ir pomėgių. 

Senosios kultūros erdvės:

Atnaujintos Kultūros erdvės Druskininkų savivaldybėje:

Vertinkite: Balsų skaičius: 0
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Druskininkų savivaldybės vieta žamėlapyje
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt
Telefonas

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.