Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

„Knygų starto“ lauknešėliai – visiems Lietuvos naujagimiams

 2021-11-30

Nuo šiandien, lapkričio 29 d., kiekvienas Lietuvos naujagimis gaus lauknešėlį, kuris padės žengti pirmuosius skaitymo patirties žingsnius. Tarptautine patirtimi paremtas ankstyvojo skaitymo projektas „Knygų startas“, praėjusiais metais išbandytas Vilniaus apskrityje, tampa nacionalinis ir yra pirmas ir vienintelis tokio masto ankstyvojo skaitymo skatinimo projektas Lietuvoje.

Plačiau >

VMI: Ką turi žinoti norintys dirbti savarankiškai?

 2021-11-30

Gyventojams savo veiklą būtina įteisinti tuomet, kai ji atitinka individualios veiklos požymius, t. y. kai atsiranda veiklos tęstinumas, komercinės naudos siekimas, savarankiškumas, taip pat motyvas bei galimybės sandorius sudaryti ir ateityje. Pavyzdžiui, jei žmogus vieną kitą kartą parduoda jam nebereikalingą, tačiau dar tinkamą naudoti daiktą – drabužius, baldus, buitinę techniką ir pan., tai tokia veikla nelaikytina individualia veikla, o tik turto pardavimu.

Gyventojai, įteisindami savarankišką veiklą, gali pasirinkti individualią veiklą pagal pažymą arba veiklą su verslo liudijimu - atitinkamai skiriasi jų apmokestinimas.

Plačiau >

Druskininkų savivaldybės mokinių taryba išbandė Tech Spa erdves

 2021-11-30

Praėjusią savaitę organizuotas Druskininkų savivaldybės mokinių tarybos posėdis, kurio metu buvo pasidalinta idėjomis ir diskutuota apie 2022-ųjų metų veiklos planus. Posėdis organizuotas netradicinėje  - Tech Spa erdvėje.

„Sakome ačiū Tech Spa už galimybę išbandyti erdves – tikimės tolimesnio bendradarbiavimo su mieste veikiančias verslais. Ateinančių metų mokinių tarybos veiklos planui keliame ambicingus tikslus, juk 2022-ieji – Jaunimo metai“,  – sako vyriausiasis specialistas-jaunimo koordinatorius Mantas Micevičius.

Plačiau >

Atvykstantiems iš Pietų Afrikos regiono valstybių bus privaloma izoliacija ir du papildomi tyrimai

 2021-11-29

Pietų Afrikos regione plintant naujai potencialiai pavojingai koronaviruso atmainai, atvykstantiems iš septynių šio regiono valstybių nuo šeštadienio, lapkričio 27 d., bus taikomos sustiprintos užkrečiamųjų ligų kontrolės priemonės, nepriklausomai nuo to, ar jie yra pasiskiepiję arba persirgę COVID-19 liga. Portugalijai patekus į paveiktų šalių sąrašo raudoną zoną, nuo pirmadienio, lapkričio 29 d., iš jos atvykstantys keliautojai, kurie nėra pasiskiepiję arba persirgę, taip pat turės izoliuotis.

Plačiau >

Kviečiame moteris nedelsti ir pasitikrinti sveikatą: Druskininkų ligoninėje – skaitmenizuotas mamografas

 2021-11-26

Druskininkų ligoninėje jau įdiegtas naujasis skaitmenizuotas mamografas, kurio vertė – beveik 60 tūkst. eurų.  Prie šio svarbaus įrenginio įsigijimo Druskininkų savivaldybė prisidėjo 30 tūkst. eurų.

Pasak Druskininkų ligoninės direktorės Evelinos Raulušaitienės, įdiegus naują įrangą bus galima ištirti žymiai daugiau moterų, o atsakymą pacientės sužinos greičiau. „Labai džiaugiamės galėdami savo pacientėms pasiūlyti išsitirti su pažangiausia įranga. Tai didelis laimėjimas. Krūties vėžys išlieka pagrindine visuomenės sveikatos problema. Todėl savalaikė ir tiksli diagnostika yra labai svarbi.  Ačiū Druskininkų savivaldybei, finansiškai prisidėjusiai prie šio svarbaus projekto įgyvendinimo“,  – sakė E. Raulušaitienė.

Plačiau >

ARATC: Kaip užsisakyti elektroninį mokėjimo pranešimą?

 2021-11-24

Plačiau >

ARATC: Kaip tvarkomos maisto ir virtuvės atliekos? Patirtis, reikalavimai ir naujovės

 2021-11-24

Treji metai. Tiek laiko Alytaus regione atskirai renkamos ir tvarkomos maisto bei virtuvės atliekos. Kasmet vis didesni gyventojų išrūšiuoti jų kiekiai nepatenka į sąvartyną, o iš surinktų atliekų gaminama energija ir itin aukštos kokybės kompostas.

Maisto atliekų tvarkymą reglamentuoja griežti europiniai ir nacionaliniai reikalavimai. Jie numato, kad į biologinio apdorojimo įrenginius turi patekti iki numatytos frakcijos susmulkintos ir išsijotos atliekos.  

Plačiau >

Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras siūlo mankštą darbo vietoje

 2021-11-24

Moksliniai tyrimai rodo, kad ilgas sėdėjimas yra rizikos veiksnys, kuris padidina II tipo diabeto, nutukimo, venų trombozės, širdies ir kraujagyslių ligų bei mirtingumo riziką. Teigiama, kad vidutiniškai žmogus 50–70 proc. laiko praleidžia sėdėdamas, o per savo gyvenimą darbo vietoje sėdint praleidžia iki 65000 val. Ilgai trunkantis sėdėjimas prie kompiuterio kartu su netinkama darbo vietos ergonomika yra viena pagrindinių priežasčių, lemiančių kaulų ir raumenų sistemos skausmų atsiradimą. Ilgalaikės statinės padėtys, prisitaikymas prie nepatogios laikysenos didina raumenų, raiščių ir kaulų ir raumenų sistemos minkštųjų audinių apkrovas. Darbuotojams, dirbantiems prie kompiuterio, po 1 val. priklauso 5 min poilsio pertraukėlė. Jos metu reikėtų atlikti nuovargį ir raumenų įtampą mažinančius fizinius pratimus.

Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras Jums siūlo mankštą darbo vietoje ir kviečia registruoti savo įstaigą.

Plačiau >

Gyventojai prašomi pasirūpinti privažiavimu prie atliekų konteinerių

 2021-11-23

Dažnai mieste pasitaikanti problema kai paslaugos teikėjas UAB ,,Druskininkų komunalinis ūkis“ negali ištuštinti atliekų konteinerių, kadangi gyventojai juos užstato savo transporto priemonėmis.

Darbuotojai kurį laiką stovi, signalizuoja kviesdami transporto savininkus ar net kviečia policiją. Tokiu būdu sugaištamas laikas, o kartais konteineriai taip ir lieka neištuštinti.

Prašome gyventojų atkreipti dėmesį į šią problemą ir neužstatyti konteinerių, kad didelių gabaritų atliekų vežimo transporto priemonės galėtų išvežti atliekas laiku.

Dalinamės gyventojų atsiųstomis nuotraukomis.

Plačiau >

Druskininkuose – dar daugiau dėmesio krepšiniui

 2021-11-23

Šiandien Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas susitiko su Lietuvos krepšinio federacijos prezidentu Vydu Gedvilu, moterų krepšinio lygos vadove Rima Valentiene ir Kauno „Aistės-LSMU“ klubo vadovu Petru Aleksoniu.

Susitikimo metu kalbėta apie krepšinio aktualijas ir aptartos  galimybes kitąmet Druskininkuose organizuoti Moterų krepšinio lygos žvaigždžių dienas, krepšinio 100-mečiui skirtus renginius, 3x3 varžybas.

„ Džiaugiuosi, kad buvo įvertinta kurorto sporto infrastruktūra bei potencialas. Druskininkai buvo, yra ir bus atviri visiems, norintiems organizuoti renginius, kurti šventę druskininkiečiams ir kurorto svečiams.  Organizatoriai turi ambicingų planų ir aš neabejoju, kad krepšinio mylėtojams sukurs puikų reginį, o Druskininkų savivaldybė pagal galimybes taip pat prisidės. Kitąmet Lietuvos krepšiniui sukanka 100 metų – ta proga Druskininkuose turėsime dar daugiau krepšinio“ – po susitikimo sakė R. Malinauskas.

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Druskininkų savivaldybės vieta žamėlapyje
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt
Telefonas

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.