Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba

Pradžia„Snow Arena“

Pirmoji Baltijos šalyse uždara slidinėjimo trasa duris atvėrė 2011 metais Druskininkuose. „Snow Arena“ – vienas didžiausių projektų Druskininkų istorijoje. 8 hektarų teritorijoje išsidėstęs unikalus kompleksas, veikiantis ištisus metus, pritaikytas ir profesionaliems sportininkams, ir žiemos sporto mėgėjams bei pradedantiesiems.  

„Snow Arena“ įrengta šalia Druskininkų, kitoje Nemuno pusėje. Anksčiau šioje vietoje buvo nedidelis kalnas, kuris, įgyvendinus projektą, tapo išskirtine ir viena labiausiai turistų lankomų žiemos pramogų vietų.

„Snow Arena“ kompleksas yra vienas didžiausių visoje Europoje, bendras trasų ilgis – daugiau kaip 1100 m., plotis – 50 m. Komplekse taip pat įrengta 150 m. ilgio pradedančiųjų trasa bei 640 m. lauko trasa, veikianti šaltuoju metų sezonu. Pagrindinė trasa yra padalinta į dvi atskiras dalis – snieglenčių parką ir slidinėjimo trasą. Komplekse taip pat įsikūrusios maitinimo įstaigos, slidinėjimo mokykla.

Uždarų slidinėjimo trasų techninę charakteristiką puikiai įvertino ne vienas ekspertas – tai unikalus statinys, vienas geriausių ne tik Europoje, bet ir pasaulyje. Šiuos vertinimus patvirtino ir įteikti sertifikatai bei apdovanojimai, didžiausias pasaulyje slidinėjimo kompleksų vertinimo portalas Skiresort.info  „Snow Arenai“ suteikė aukščiausią įvertinimą – 5 žvaigždutes.

 „Snow Areną“ pamėgo užsienio sportininkai – treniruotis čia atvyksta komandos iš Lietuvos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos, Čekijos, Vengrijos, Ukrainos, Italijos, Suomijos, Švedijos, Norvegijos ir netgi iš Turkijos. Kompleksą įvertino ir vienas didžiausių žiniasklaidos kanalų CNN, praėjusių metų pabaigoje paskelbęs, kad atvykus į Lietuvą būtina aplankyti ir Druskininkų uždarą slidinėjimo trasą.

Ketvirtus metus veikiantis kompleksas siūlo vis daugiau pramogų. Jau antrus metus vykdomas unikalus projektas, kurio metu visų savivaldybės mokyklų šeštos klasės mokiniai gauna nemokamas slidinėjimo pamokas. Tokios netradicinės kūno kultūros pamokos mažiesiems druskininkiečiams itin patinka. Lietuvoje šis projektas neturi analogų – nemokamos pamokas vaikams dovanoja Druskininkų savivaldybė ir „Snow Arena“ vadovybė.

Kiekvieną pavasarį ekstremalaus sporto gerbėjai į „Snow Areną“ suplūsta išmėginti savo jėgas netradicinėse „Snow Kayak“ varžybose. O praėjusių metų gegužę organizuota dar viena netikėta atrakcija – tinklinio varžybos sniege.

2014-ais metais Druskininkai Turizmo departamento skelbtame mėgstamiausio miesto konkurse laimėjo pirmąją vietą – ant „Snow Arenos“ stogo buvo įrengtas didžiausias pasaulyje LIKE ženklas. LIKE ženklo aukštis – 8,5 metro, užrašo DRUSKININKAI raidžių aukštis beveik 5 metrai, viso ženklo ilgis –57 metrai.

„Snow Arena“ – vienas labiausiai turistus dominančių kurorto objektų. Jau šį pavasarį iš Druskininkų centro į uždaras slidinėjimo trasas bus galima persikelti Lynų keltuvu. 

„Snow Arena“ įrengimas:

„Snow Arena“ šiandien:


 

Vertinkite: Balsų skaičius: 0
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.


 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis  
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
[email protected]
 
    

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.