Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba

PradžiaDruskininkų sporto infrastruktūra

Augant ir vystantis Druskininkams, kartu vystėsi, buvo tobulinama ir kurorto sporto infrastruktūra. Dar iki Lietuvos Nepriklausomybės atgavimo kurorte vykdavo mankštos gryname ore, šalia Druskininkų savivaldybės mokyklų buvo įrengti stadionai, sporto aikštelės, pastatyti lauko treniruokliai, kurorte nutiesti dviračių takai. 1975 metais atidaryta Druskininkų sporto mokykla.

Nuo 1991-ųjų iki 2000-ųjų kurorto sporto infrastruktūra beveik nesikeitė – naujų objektų neatsirado, o senieji, nesulaukę reikiamo dėmesio ir investicijų, pamažu nyko, tapo apleisti.

2000-aisiais, pasikeitus politinei situacijai ir atsiradus norui išlaikyti miesto identitetą bei prikelti merdėjantį kurortą, Druskininkų sporto infrastruktūros, kaip ir viso kurorto, laukė didelės permainos.

2001 m. įsteigtas Druskininkų sporto centras – šiuolaikinė sporto bazė su keturių šimtų vietų sale žiūrovams bei šiuolaikiška treniruoklių sale. 2008 m. prie Druskininkų sporto centro prijungta Druskininkų sporto mokykla. Joje aktyviai treniruojasi futbolininkai, krepšininkai, rankininkai, tinklininkai, lengvaatlečiai. Druskininkų sporto centre rengiamos Druskininkų savivaldybės sporto varžybos, sporto šakų pirmenybės, čempionatai, sporto šventės. Druskininkų savivaldybės komandos ir sportininkai dalyvauja apskrities, Respublikos pirmenybėse, čempionatuose, tarptautinėse varžybose.

Sporto centro pastatas anksčiau:

Sporto centro pastatas dabar:

2009 metais šalia „Saulės“ pagrindinės mokyklos įrengtas universalus sporto aikštynas su dirbtinės dangos futbolo aikštele, krepšinio aikštele, bėgimo takais, 200 vietų tribūnomis. Aikštyne taip pat įrengtos šuolio į tolį ir rutulio stūmimo aikštelės. Tarptautinė futbolo asociacijų federacija (FIFA) šiam stadionui suteikė aukščiausią kokybės įvertinimą – dvi žvaigždutes, kurios reiškia, kad kurorte gali būti organizuojamos aukščiausio lygio tarptautinės futbolo varžybos.

Per 14 metų atnaujinti ir visi šalia mokyklų esantys stadionai, lauko treniruoklių aikštelės, įrengti futbolo aikštynai su dirbtine danga, šalia Druskininkų „Ryto“ gimnazijos sukonstruotos specialios rampos važinėti riedučiais ir riedlentėmis. Neskaičiuojant iš specialių programų gautų dangų ir įrenginių bei Kūno kultūros ir sporto departamento investuotų lėšų, Druskininkų savivaldybė į šalia švietimo įstaigų esančius sporto objektus investavo apie 7,5 milijonus litų.  

Druskininkuose taip pat įrengtos šiuolaikiškos paplūdimio tinklinio aikštelės, veikia teniso kortai, miestą itin pamėgo šiaurietiško ėjimo propaguotojai. Žiemos sporto mėgėjus visus metus džiugina profesionalios „Snow Arenos“ trasos. Pagal specialią, Druskininkų savivaldybės ir „Snow Arenos“ finansuojamą programą, Druskininkų moksleiviams sudaroma galimybė nemokamai išmokti slidinėti.  

Šiandien Druskininkuose sporto infrastruktūra išvystyta taip, kad ja naudotis gali ir vietinės bendruomenės nariai, ir kurorto svečiai, ir profesionalūs sportininkai. Kurorte treniruojasi įvairių sporto sričių komandos iš Lietuvos ir užsienio, prieš svarbiausias rungtynes treniruočių stovyklas rengia Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė, o jaunieji druskininkiečiai, treniruotėms turėdami profesionalią aplinką, džiugina pergalėmis varžybose. 

Sporto aikštynų prie Druskininkų savivaldybės mokyklų pasikeitimai.

Anksčiau:

Dabar:

Vertinkite: Balsų skaičius: 0
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.


 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis  
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
[email protected]
 
    

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.