Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba

PradžiaDruskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

1995 metais rugpjūčio 9 dieną Druskininkų savivaldybės patalpose buvo įsteigta savivaldybės įmonė Turizmo informacijos biuras (TIB). Nors tai vienas pirmųjų turizmo informacijos centrų Lietuvoje, tačiau iš kart po įkūrimo jo veikla nebuvo vystoma – pasenusi ir neatnaujinta kurorto infrastruktūra ir mažėjantys turistų srautai lėmė tai, kad Druskininkų TIB tik egzistavo – į centro darbą nebuvo investuojama, o ir pats turizmo centras neturėjo patalpų, kurios atitiktų turizmo informacijos centrams keliamus reikalavimus.

2003 metais vasario 25 dieną Druskininkų savivaldybės sprendimu biudžetinė įstaiga Druskininkų turizmo informacijos biuras reorganizuota į Viešąją įstaigą Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centrą (TVIC). Įvertinus turizmo ir verslo informacijos sklaidos svarbą, buvo nuspręsta investuoti į šiuolaikišką turizmo ir verslo informacijos centrą. Druskininkų savivaldybės Investicijų ir turto valdymo skyrius pateikė projektą Verslo plėtojimo tarnybai dėl Druskininkų TVIC įrengimo buvusios geležinkelio stoties pastate. Geležinkelio stoties pastatas Druskininkuose baigtas statyti prieš 80 metų, 1934 m. Tarybinio laikotarpio pastatas pastatytas dar iki 1972 m. Po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo Druskininkų geležinkelio stoties darbas buvo vis nuostolingesnis, galiausiai traukinių eismas nutrauktas, senoji geležinkelio stotis uždaryta.  

Įvertinus senosios geležinkelio stoties pastato istorinę svarbą ir patogią vietą, buvo pradėti pertvarkymo darbai ir 2003 metais gruodžio 23 dieną duris atvėrė naujasis Druskininkų TVIC pastatas. Erdvios ir modernios patalpos atitiko visus turizmo centrams keliamus reikalavimus, jose buvo sudarytos puikios sąlygos teikti turizmo ir informacijos paslaugas turistams bei Druskininkų miesto svečiams, bendrauti ir bendradarbiauti su pradedančiaisiais verslininkais, įmonėmis, organizacijomis. Rimtas ir atsakingas Druskininkų savivaldybės administracijos požiūris į turizmo ir verslo informaciją bei investicija į šiuolaikišką ir modernų Druskininkų TVIC davė vaisių – 2008 metais gruodžio 16 dieną Valstybinis turizmo departamentas Druskininkų TVIC suteikė „Sėkmingiausio 2008 metų turizmo informacijos centro“ nominaciją.

Šiandien Druskininkų TVIC – sėkmingai veikiantis, reprezentuojantis Druskininkų kurortą Lietuvos ir pasaulio turizmo mugėse bei parodose, įgyvendinantis įvairius Europos Sąjungos projektus. 2005 metais Druskininkų savivaldybė savo biudžeto lėšas investavo į kempingo infrastruktūros sukūrimą Druskininkuose – šalia TVIC įkurtas 4 žvaigždučių turistų itin pamėgtas kempingas. Jau 9-erius metus sėkmingai veikiantį kempingą puikiai vertina ir iš Lietuvos, ir iš užsienio atvykstantys turistai. 

TVIC pastatas anksčiau:

TVIC pastatas šiandien:

Vertinkite: Balsų skaičius: 0
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.


 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis  
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
[email protected]
 
    

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.