Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Atnaujintas šalių, iš kurių galima ir draudžiama atvykti, sąrašas

 2020-07-15

Kiekvieną savaitę Sveikatos apsaugos ministerija atnaujina sąrašą šalių, iš kurių galima ir draudžiama atvykti bei iš kurių grįžus yra privaloma 14 dienų saviizoliacija. 

Sąraše, galiojančiame nuo liepos 13 dienos, yra 63  valstybės. Valstybių sąrašą rasite čia.

Numatyta, kad iš paveiktų šalių sąraše esančių valstybių sugrįžusieji ar atvykusieji per 24 valandas turi užsiregistruoti, pateikdami savo duomenis Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui (NVSC). Tokiems asmenims bus privaloma 14 dienų izoliacija, net jeigu per paveiktą šalį jie vyko tranzitu.

Plačiau >

Druskininkiečiams įteikti Sveikatos apsaugos ministerijos apdovanojimai už indėlį suvaldant koronavirusą

 2020-07-15

Praėjusią savaitę Rytų Lietuvos medikams, tarp jų – ir penkiems druskininkiečiams – LR Sveikatos apsaugos ministras A. Veryga įteikė apdovanojimus „Už reikšmingą indėlį Lietuvos žmonių sveikatai“.

Apdovanojimas įteiktas Druskininkų savivaldybės gydytojai Eglei Sadauskaitei. Šalyje paskelbus visuotinį karantiną, E. Sadauskaitė atsakingai koordinavo visų LR Sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimų vykdymą, užtikrino, kad savivaldybės medikai būtų aprūpinti jų darbui būtinomis apsaugos priemonėmis, ypatingai rūpinosi iš užsienio grįžtančių druskininkiečių parvežimo, jų izoliavimosi, maitinimo ir kitais svarbiais klausimais. Visą karantino laikotarpį Eglė buvo pasiekiama 24 valandas per parą – atsakinėdavo į užsienyje esančių druskininkiečių skambučius, nuramindavo Lietuvoje jų laukiančius artimuosius, suteikdavo visą būtiną informaciją. Eglė yra sulaukusi ne vienos padėkos iš bendruomenės už pagalbą ir rūpestį.

Plačiau >

M. K. Čiurlionio meno mokykla kviečia į stovyklą "Trys mūzos“

 2020-07-15

Plačiau >

❗️Informacija Druskininkų savivaldybės teritorijoje esančių žemių savininkams

 2020-07-15

Druskininkų savivaldybės administracija dėkoja žemių sklypų savininkams tvarkantiems jiems priklausančias žemės valdas. Atsižvelgiant į tai, kad kurortui itin svarbu estetinis aplinkos vaizdas, siekiame užtikrinti, kad visos teritorijos, taip pat ir privačios, esančios Druskininkuose ir kaimiškosiose savivaldybės vietovėse atrodytų tvarkingai.

Pastebime, kad Druskininkų savivaldybės teritorijoje dar yra apleistų, be priežiūros paliktų žemės sklypų, tad raginame savininkus atsakingai sutvarkyti tokius  žemės sklypus: surinkti šiukšles, šienauti vejas, sutvarkyti želdinius, surinkti nupjautas ar nukritusias šakas. 

Iki šių metų liepos 1 dienos nesutvarkytų sklypų sąrašą galite rasti čia. 

Sąraše nurodytų sklypų savininkams primename, kad turite  sutvarkyti sklypus per 20 dienų nuo šios informacijos paviešinimo.

Plačiau >

Paskelbtas pakartotinis buvusios „Nemuno“ sanatorijos pastatų elektroninis aukcionas

 2020-07-14

Druskininkų savivaldybės administracija pakartotinai paskelbė buvusios sanatorijos „Nemunas“ pastatų ( 1328,45 kv. m., 1520,44 kv. m. ir 16 558,23 kv. m.) ir jiems priskirto 2,1513 ha žemės sklypo Liepų g. 1 viešą elektroninį pardavimo aukcioną.

Pastatuose galima įrengti ir poilsio (viešbutį), ir komercinės paskirties, ir gyvenamosios paskirties objektus. Aukščio ir kitus ribojimus galima rasti čia.

Pastatas yra labai patrauklioje ir patogioje vietoje pačiame Druskininkų centre, šalia Vandens parko, Lynų kelio, Gydyklų parko, UNO nuotykių parko. 

Šiuo metu greta vyksta ir Lietuvai reikšmingo objekto – modernaus Druskininkų kultūros centro – statybos.  Druskininkų Kultūros  centras atitiks visus aukščiausius kokybės standartus, jame bus įrengtos trys daugiafunkcinės salės, skirtos tarptautiniams renginiams, koncertams, kinui, teatrui, verslo konferencijoms.

Informacija apie aukcioną:

Bendra pradinė viso objekto pardavimo kaina 2 879 818 eur. (iš jų žemės sklypo kaina 225 868 eur). 

 Registravimo į aukcioną mokestis – 500 eurų, garantinis įnašas – 50 tūkst. eurų.

Užsiregistruoti į elektroninį aukcioną galima prisijungiant prie specialios interneto svetainės www.evarzytines.lt.

Registracija į aukcioną vyksta liepos 14-16 dienomis.

Aukcionas vyks: liepos 21 d. 9 val. – 24 d. 14 val.

Išsamesnė informacija dėl aukciono: tel.: (8313) 59 158, el.paštas.: algirdas.kazanavicius@druskininkai.lt

Visas elektroninio aukciono sąlygas rasite čia. 

Taip pat aukcionų portale www.evarzytines.lt:

https://www.evarzytynes.lt/evs/pages/auction.do?id=225703&number=193802

Plačiau >

Kviečiame apsilankyti Evelinos Jaskelevičiūtės tapybos parodos ,,SIMBIOZĖ” atidaryme

 2020-07-14

Plačiau >

Druskininkų savivaldybės administracijai reikalingas darbuotojas, dirbsiantis pagal darbo sutartį, - Ūkio ir turto valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas

 2020-07-14

Kviečiame prisijungti prie profesionalios, dinamiškos ir ambicingos Druskininkų savivaldybės administracijos komandos!

Reikalavimai:

1. Turėti ne žemesnį kaip aukštąjį universitetinį išsilavinimą su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintą išsilavinimą arba aukštąjį koleginį išsilavinimą su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintu išsilavinimu; studijų sritis – technologijos mokslai; studijų kryptis – statybos inžinerija.

2. Turėti inžinieriaus statybininko profesinę kvalifikaciją.

Plačiau >

Jaunimo reikalų tarybos posėdyje pristatytos jaunimo neformalių grupių iniciatyvos

 2020-07-13

Penktadienį, liepos 10 d. 13 val. Druskininkų savivaldybės administracijoje vyko išplėstinis Druskininkų savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdis. Jo metu pristatytos Druskininkų jaunimo užimtumo centro (JUC) įgyvendinamai jaunimo neformalių grupių iniciatyvų programai pateiktos jaunimo iniciatyvų paraiškos. Posėdyje dalyvavo jaunimo reikalų tarybos nariai, Druskininkų JUC darbuotojai ir iniciatyvinių jaunimo grupių atstovai.

Plačiau >

Turgavietės mokesčio kompensacija: pateikti paraiškai – daugiau kaip du mėnesiai

 2020-07-13

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad turgaus prekiautojai, kurie prekiauja ne maisto produktais ir atitinka LR Vyriausybės nustatytus kriterijus, gali pateikti paraišką negrąžintinai turgavietės mokesčio kompensacijai gauti. Smulkieji verslininkai, kurie atitinka kriterijus, gali gauti 300 eurų dydžio kompensaciją, nepriklausomai nuo to, kokią 2020 m. sumą už turgavietės vietos nuomą sumokėjo ar yra įsipareigoję sumokėti. Norėdami gauti kompensaciją, jie iki rugsėjo 16 d. turi pateikti supaprastintos formos paraišką Mano VMI.

Plačiau >

Viečiūnų ir Leipalingio seniūnijose esanti melioracijos sistema per kelerius metus bus atnaujinta iš pagrindų

 2020-07-09

Leipalingio ir Viečiūnų seniūnijose iš viso yra 140 km melioracijos griovių, 159 pralaidos, 2 tiltai, 5 reguliatoriai, 90 km drenažo rinktuvų.

Melioracijos įrenginiai yra valstybės turtas, kurio tvarkymą ir priežiūrą turi finansuoti valstybė. Kaip ir visoje Lietuvoje, taip ir Leipalingio bei Viečiūnų seniūnijose esančios melioracijos sistemos būklė yra prasta. 

Dar sovietmečiu įrengta melioracijos sistema užakusi, susidėvėjusi, nebeatlaiko didesnių liūčių – dėl to užliejami gyventojų kiemai, rūsiai, užteršiami šuliniai, neretai prireikia ugniagesių pagalbos išpumpuojant vandenį.

Druskininkų savivaldybei  valstybė kasmet skirdavo tik 10-14 tūkst. eurų savivaldybės teritorijoje esančios melioracijos sistemos tvarkymui.  Už šias lėšas būdavo galima atlikti tik pačius būtiniausius darbus, sutvarkyti tik pačias problemiškiausias vietas. Tačiau tokie smulkūs nuolatiniai remontai nebuvo pakankamai efektyvūs – sutvarkius vieną vietą, tuoj atsirasdavo problema kitoje.

2019 metais valstybė pirmą kartą sudarė sąlygas pateikti paraiškas būtent šios srities finansavimo konkursui. Nacionalinei mokėjimo agentūrai  dėl seniūnijų teritorijose esančių melioracijos sistemų tvarkymo Druskininkų savivaldybės administracija pateikė dvi paraiškas ir abu konkursus laimėjo.   Šiai sričiai pavyko pritraukti daugiau kaip pusę milijono eurų. Už šias lėšas per du metus bus sutvarkyta didelė dalis melioracijos griovių ir pralaidų Leipalingio ir Viečiūnų seniūnijose. Šiais metais bus parengta darbams būtina dokumentacija.

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.