Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Šiandien 10.00 val. Druskininkų tarybos posėdis

 2023-01-30

Kviečiame stebėti posėdį: bit.ly/2P4YFuW

Plačiau >

Varžybos ieškantiems nuotykių: „LTeam Rogaining“ kviečia sportuojant atrasti nematytas Druskininkų vietas

 2023-01-30

Vasario 10–11 dienomis Druskininkuose vyksiančiame „LTeam žiemos festivalyje 2023“ netrūks smagių sporto ir pramoginių rungčių visai šeimai: čia bus galima išbandyti daugiau nei 30 įvairiausių veiklų, sudalyvauti žygyje, turnyruose ir varžybose. Tradiciškai renginyje laukiami ir orientavimosi sporto mėgėjai – jie kviečiami išbandyti jėgas komandinėse „LTeam Rogaining“ varžybose.

Plačiau >

Druskininkai pagerbė miestui nusipelniusius žmones ir ryškiausias iniciatyvas

 2023-01-30

Praėjusį penktadienį Druskininkuose dvidešimtąjį kartą padėkota labiausiai kurortui nusipelniusiems žmonėms bei prisimintos ryškiausios praėjusių metų iniciatyvos.

Beveik 400  šventės „Druskininkai 2022“ svečių prisiminė praėjusių metų svarbiausius įvykius, reikšmingus projektus ir nuveiktus darbus.

Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas padėkos vakaro metu įteikė 9 bronzines Ratnyčėlės skulptūrėles, Kultūros puoselėtojo diplomą ir pasveikino Kalėdinio eglučių parko nugalėtojus.

Vakaro pradžioje visus svečius pasveikinęs meras R. Malinauskas pasidžiaugė, kad druskininkiečiai jau  20-ąjį kartą dėkoja tiems, kurie myli savo miestą.

„Labai smagu prisiminti svarbiausias iniciatyvas, darbus, žmones, kurie garsino Druskininkų kraštą, įgyvendino gražiausius sumanymus ir buvo aktyvūs bendruomenės nariai. Ačiū už jūsų meilę Druskininkams ir daromus gražius, prasmingus darbus. Visiems linkiu ir toliau kurti Druskininkus. Išskirtiniai objektai, išskirtiniai renginiai – tai mūsų vizitinė kortelė, dėl to esame patrauklūs Lietuvos ir užsienio turistams, ir toliau eikime šiuo keliu“ – linkėjo R. Malinauskas.

Plačiau >

Druskininkuose - 2023 metų Lietuvos 10 šokių čempionatas ir pirmenybės

 2023-01-30

Plačiau >

Tradicinėje Druskininkų Bočių Padėkos šventėje – padėkos žodžiai ir geros emocijos

 2023-01-26

Šią savaitę Druskininkų Bočių bendrijos nariai organizavo tradicinę Padėkos šventę. Kiekvieną sausio mėnesį gausus senjorų būrys susitinka pasidžiaugti nuveiktais darbais ir padėkoti vieni kitiems.

Kaip sakė Druskininkų Bočiams vadovaujanti, Lietuvos  metų senjorės titulą pelniusi Zita Joana Jančiauskienė, ši šventė labai smagi dar ir dėl to, kad pastaruosius kelerius metus dėl pandemijos bočiams buvo tekę jos atsisakyti.

Šventės pradžioje padėkota Bočių savanoriams bei klubų vadovams, pasidžiaugta aktyvia ir bendruomenei svarbia jų veikla.

Gausų bočių būrį pasveikino Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

Plačiau >

Kaip pradėti ekologinės gamybos sertifikavimą?

 2023-01-26

Norint pirmą kartą sertifikuoti ekologinę gamybą, reikia visų pirma susipažinti su šiam gamybos būdui keliamais reikalavimais, tada atlikti tam tikrus procedūrinius veiksmus ir pateikti nustatytus dokumentus.

Ekologinė augalininkystė ir gyvulininkystė

Norint pradėti sertifikuoti šias veiklas, reikia atlikti du pagrindinius veiksmus. Visų pirma, Paraiškų priėmimo informacinėje sistemoje (PPIS) einamaisiais metais deklaruoti žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus bei ūkinius gyvūnus. Deklaravimo laikotarpis, terminai ir sąlygos kasmet nustatomi žemės ūkio ministro įsakymu. Informacija apie deklaravimo pradžią ir sąlygas skelbiama Žemės ūkio ministerijos ir Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos (NMA) interneto svetainėse.

Plačiau >

Informacija dėl 2023 m. kultūros vertybių apskaitos dokumentų projektų rengimo planų

 2023-01-25

 

Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos direktoriaus 2023 m. sausio 17 d. įsakymu patvirtintas
Kultūros paveldo centro 2023 m. kultūros vertybių apskaitos dokumentų projektų rengimo planas.

NEKILNOJAMŲJŲ KULTŪROS VERTYBIŲ, KURIOMS KULTŪROS PAVELDO DEPARTAMENTO PRIE KULTŪROS MINISTERIJOS TERITORINIAI SKYRIAI 2023 M. RENGS APSKAITOS DOKUMENTACIJĄ, PLANAS

KULTŪROS PAVELDO CENTRO 2023 M. KULTŪROS VERTYBIŲ APSKAITOS DOKUMENTŲ PROJEKTŲ RENGIMO PLANAS

Plačiau >

Kvietimas teikti paraiškas gauti paramą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Bendradarbiavimas“ veiklos sritį „Parama smulkių ūkio subjektų bendradarbiavimui“

 2023-01-25

Kvietimą teikti paraiškas gauti paramą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Bendradarbiavimas“ veiklos sritį „Parama smulkių ūkio subjektų bendradarbiavimui“ rasite čia.

Plačiau >

Kviečiame naudotis nemokamomis psichologo paslaugomis vaikams nuo 14 metų ir suaugusiems

 2023-01-24

Plačiau >

Druskininkiečiai išvyko į Europos jaunimo žiemos olimpinį festivalį

 2023-01-23

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybėje lankėsi ir su savivaldybės vadovais susitiko žiemos sporto aukštumų siekiantys druskininkiečiai Dovydas Vaivada, Medeina Povilavičiūtė ir Liepa Karlonaitė, kurie sausio 21-28 d. dalyvaus Italijoje vyksiančiame  16-asis Europos jaunimo žiemos olimpinis festivalis. Dovydas ir Medeina yra akrobatinio slidinėjimo, Liepa – kalnų slidinėjimo atstovė.

„Džiugu, kad „Snow Arenos“ bazė ugdo mūsų jaunimą profesionalais . Mūsų jauniesiems sportininkams linkiu puikių asmeninių rezultatų, o taip pat noriu priminti, kad varžybose saugotų save. Džiaugiuosi, kad mūsų jaunimas treniruojasi Snow Arenoje, išnaudoja pas mus sukurtą profesionalią sporto bazę, kad čia vyksta perspektyviausių jaunųjų sportininkų treniruotės iš visos Lietuvos. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad Lietuvos ir užsienio sportininkai vertina, ką jiems siūlo Druskininkais ir naudojasi vienintele Baltijos šalyse esančia mūsų „Snow Arena“.  Jaunųjų druskininkiečių pasiekimai įrodo, kad beveik prieš dešimtmetį priimtas sprendimas leisti šeštų klasių moksleiviams nemokamai slidinėti ir mokytis žiemos sporto pradžiamokslio buvo labai teisingas ir reikalingas. Net neabejoju, kad netrukus šalia Dovydo, Liepos ir Medeinos mes turėsime dar daugiau jaunimo, kuris sieks žiemos sporto aukštumų“ – sakė Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas.

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.


 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis  
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
[email protected]
 
    

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.