Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Keleivių dėmesiui: autobusų eismo tvarkaraščiai lapkričio 1-2 dienomis

 2021-10-27

Informuojame, kad lapkričio 1-2 d. visi autobuso maršruto Nr. 3  reisai nuo 9:15 val. iki 17:10 val. važiuos pro Ratnyčios kapines.

Kiti autobusai važiuos sekmadienio tvarkaraščiu.

Autobusų tvarkaraščius galite rasti čia: www.stops.lt/druskininkai/

Plačiau >

Druskininkų ligoninė kviečia rezidentus pasirašyti sutartį ir pasinaudoti galimybe studijuoti nemokamai

 2021-10-27

VšĮ Druskininkų ligoninė prisijungė prie Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) įgyvendinamo projekto ,,Specialistų pritraukimas sveikatos netolygumams mažinti“.

Projekte dalyvaujančių gydytojų rezidentų studijos 80 procentų apmokamos Europos Sąjungos lėšomis, kitą dalį, 20 procentų, finansuos gydymo įstaiga. Numatoma būsimiems specialistams finansuoti gydytojo rezidento studijų įmokas arba gydytojo rezidento studijų sutartyje nurodytą studijų kainą.

Norintiesiems gauti nemokamas rezidentūros studijas reikės pasirašyti sutartį, pagal kurią projekte dalyvavę ir studijas baigę specialistai privalės sveikatos priežiūros įstaigoje dirbti ne trumpiau kaip dvejus metus.

Plačiau >

Skiepytis sustiprinančiąja doze kviečiami visi pilnamečiai gyventojai

 2021-10-27

Primename, kad 18 metų ir vyresni gyventojai, kurie buvo paskiepyti nuo COVID-19 ligos anksčiau nei prieš 180 dienų, kviečiami sustiprinti imunitetą dar viena vakcinos doze.

Toks sprendimas priimtas atsižvelgus į vakcinų suformuoto imuniteto trukmės tyrimus, Europos vaistų agentūros ir Lietuvos ekspertų rekomendacijas.

Plačiau >

VMI: Nuo COVID-19 nukentėjusiems mokesčių mokėtojams ši savaitė paskutinė nepriemokai be delspinigių sumokėti

 2021-10-27

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) primena, kad nuo COVID-19 nukentėjusios įmonės ir gyventojai, kuriems taikomos mokestinės pagalbos priemonės, nepriemoką, susidariusią iki š. m. rugpjūčio 31 d., dar gali sumokėti be delspinigių iki spalio 31 d. Pasitikrinti savo mokesčių nepriemoką ir ją sumokėti galima prisijungus prie Mano VMI. Tuo atveju, kai mokesčių mokėtojas susiduria su finansiniais sunkumais, jis turėtų kreiptis į VMI su prašymu sudaryti mokestinės paskolos sutartį su palūkanomis.

Plačiau >

Kurkime Kalėdų pasaką drauge – kviečiame dalyvauti Kalėdinių eglučių konkurse!

 2021-10-26

Jau dešimtąjį kartą artėjant gražiausioms metų šventėms, Druskininkų savivaldybė kviečia visas Druskininkų įstaigas, įmones, organizacijas ir bendruomenes dalyvauti Kalėdinių eglučių konkurse bei sukurti išskirtinę Kalėdų pasaką sau, savo šeimai ir kurorto svečiams. Tegul Jūsų sukurtų originalių, ryškių ir spindinčių eglučių dėka Druskininkuose Kalėdos bus pačios šviesiausios !

Originaliausių eglučių kūrėjams bus įteikti simboliniai apdovanojimai. Kaip ir kasmet, originaliausias metų eglutes išrinks profesionalių menininkų komisija bei druskininkiečiai ir miesto svečiai balsuodami socialiniame tinkle „Facebook“.

Kviečiame registruotis iki lapkričio 19 d.: https://forms.gle/nR4LnEMnK5LZohbX9

Eglučių statymo dienos: lapkričio 29 - gruodžio 2 d.

Kalėdinių eglučių parko atidarymas: gruodžio 3 d. 

Išsamesnė informacija tel. (8 313) 53 975, el.paštu agne.vasiliauskiene@druskininkai.lt

Sukurkime kalėdinį stebuklą sau, savo artimiesiems ir kurorto svečiams!

Plačiau >

VMI: Ar reikia mokėti mokesčius pardavus nekilnojamąjį turtą?

 2021-10-26

Nekilnojamąjį turtą (NT) pardavę gyventojai pajamų mokestį turi mokėti tada, kai NT parduoda brangiau nei įsigijo ir neišlaikė jo nuosavybėje 10 metų. Mokestis skaičiuojamas nuo skirtumo tarp pardavimo ir pirkimo kainos. NT pardavimo pajamos apmokestinamos 15 arba 20 proc. pajamų mokesčio tarifu.

Jeigu nekilnojamojo turto pardavimo pajamos, kartu su kitomis, nesusijusiomis su darbo santykiais, pajamomis, neviršija 120 VDU (136 344 eurų), tai jos apmokestinamos 15 proc. pajamų mokesčio tarifu, o 120 VDU viršijanti minėtų pajamų dalis apmokestinama 20 proc. tarifu.

Plačiau >

ARATC: kapus tvarkykime ekologiškiau ir ekonomiškiau

 2021-10-25

Beveik viskas, ką prieš Vėlines nunešime ant kapų, netrukus atsidurs atliekų konteineriuose, o iš jų – sąvartyne. Tad eidami pagerbti mirusiuosius, tvarkyti jų kapus, nepamirškime saiko ir atsakomybės – vienos žvakės ir poros gėlės žiedų tikrai užteks kapui papuošti.

Įprotį nukloti kapus gėlių puokštėmis, krepšeliais ir vainikais, pridegti daugybę žvakučių palikime praeičiai.

Kapams puošti rinkimės gyvas gėles, iš natūralių medžiagų sukurtas skoningas kompozicijas, kurių sudedamąsias dalis, karkasus galima naudoti daug kartų.

Atsisakykime žvakių su plastikiniais gaubtais. Ekonomiškesnis ir ekologiškesnis pasirinkimas – stiklinis žvakės gaubtas, kuriame užtenka pakeisti tik įdėklą, o patį gaubtą naudoti daugybę kartų – neskubėkite jo išmesti!

Plačiau >

Valstybės garantuojamą teisinę pagalbą Druskininkų savivaldybėje organizuoja ir teikia Druskininkų savivaldybės administracija

 2021-10-25

Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos teikimas finansuojamas iš valstybės biudžeto.

Druskininkų savivaldybės gyventojai gali kreiptis dėl pirminės teisinės pagalbos per elektroninę sistemą TEISIS (https://www.teisis.lt) arba iš anksto užsiregistravę tel. (8 313) 51517 / el. p. info@druskininkai.lt:

Teikiamos pirminės teisinės pagalbos laikai (tik užsiregistravus iš anksto):

  • antradieniais nuo 13.00 val. iki 17.00 val.;
  • penktadieniais nuo 8.00 val. iki 12.00 val.

    Plačiau >

Atnaujintame paveiktų šalių sąraše raudoną zoną papildė Čekija, Danija ir Kipras

 2021-10-25

Nuo pirmadienio, spalio 25 d., koronaviruso infekcijos paveiktų šalių sąraše iš geltonos į raudoną zoną perkeliamos Čekija, Danija ir Kipras. Iš raudonos į geltoną zoną pasislinks Ispanija, bet Fuerteventūros, Tenerifės ir Gran Kanarijos salos liks žalioje zonoje.

Kitą savaitę izoliacijos ir testavimosi dėl COVID-19 ligos reikalavimai keliautojams nesikeičia. Iš raudonos zonos atvykstantiems nepasiskiepijusiems ir nepersirgusiems asmenims ir toliau išlieka privalomas tyrimas prieš kelionę ir 10 dienų izoliacija atvykus. Atvykstantieji iš geltonos zonos privalo atlikti tyrimą prieš kelionę ir 3-5 dieną po atvykimo jį pakaroti, tačiau jiems neprivaloma 10 dienų izoliacija. Keliautojams, atvykstantiems iš žalios zonos, privaloma tik užpildyti NVSC anketą (kaip ir atvykstantiems iš raudonos ir geltonosios zonos) bei atlikti COVID-19 tyrimą prieš kelionę.

Paveiktų šalių sąrašas yra atnaujinamas kiekvieną penktadienį ir įsigalioja artimiausią pirmadienį. Vadovaujantis Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro (ECDC) žemėlapiais, užsienio valstybės yra skirstomos į skirtingų spalvų zonas, kurioms galioja atitinkami reikalavimai. Lietuvoje sudaromame paveiktų šalių sąraše šalis priskiriama konkrečios spalvos grupei pagal labiausiai paveikto šalies regiono spalvą. Trečiosios šalys, kurios neteikia duomenų ECDC, patenka į pilkąją zoną.

COVID-19 LIGOS PAVEIKTŲ ŠALIŲ SĄRAŠAS (galioja spalio 25–31 d.)

Plačiau >

Šį savaitgalį - Šviečiančių moliūgų vakarai Druskininkuose

 2021-10-22

Jau ketvirtą rudenį Druskininkai kviečia visus į šviečiančių moliūgų šventę bei moliūgų skaptavimo ir dekoravimo dirbtuves. 

Jei nežinote, nuo ko pradėti arba trūksta įgūdžių, o norisi sukurti įspūdingą moliūgą, kuris papuoštų Jūsų namus arba būtų eksponuojamas parke, kviečiame kreiptis į profesionalus.

Floristė Rūta Kazakevičienė spalio 22 d. 16 val. kviečia į moliūgų skaptavimo ir dekoravimo dirbtuves, kur pamokys išskaptuoti ar dekoruoti moliūgą. Ji sako, kad tereikia išlaisvinti fantaziją, smagios kompanijos ir, žinoma, tinkamų įrankių.

Dirbtuvės vyks Druskininkų amatų centre „Menų kalvė“, kur tuo pačiu galėsite apžiūrėti parodą, įsigyti rankų darbo suvenyrų, aplankyti net 9 skirtingų menininkų dirbtuves.

Dirbtuvių kaina: turintiems savo moliūgą – 5 Eur, neturintiems moliūgo – 6-8 Eur (priklausomai nuo moliūgo dydžio). Visus reikalingus įrankius, papildomus dekoro elementus rasite dirbtuvėje. Į dirbtuves registruokitės iš anksto mob. 8 611 56015 .

Šviečiantys moliūgai bus eksponuojami spalio 22-24 dienomis, taip pat vyks Moliūgų karaliaus rinkimai. 

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Druskininkų savivaldybės vieta žamėlapyje
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt
Telefonas

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.