Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba

PradžiaKelių, gatvių, šaligatvių, dviračių takelių pasikeitimas

Šį kartą rubrikoje „Druskininkai: kaip mes keičiamės“ pristatome vieno iš svarbiausių infrastruktūros elementų – kelių, gatvių, dviračių takų, šaligatvių – pokyčius. Šie pokyčiai Druskininkuose yra vieni akivaizdžiausių, jie turi didelę įtaką žmonių gyvenimo kokybei.

Druskininkų savivaldybės gyventojai ir atvykstantys turistai džiaugiasi naujai nutiestomis gatvėmis, šaligatviais, dviračių takais. Ir iš tiesų – Druskininkai kelių priežiūrai skirtus pinigus investavo į naujų kelių, gatvių, dviračių takų, šaligatvių tiesimą, o ne į senų duobių lopymą. Ir šis spendimas pasiteisino.  2009 m. dėl ekonominės krizės Lietuvoje daugiau nei perpus atpigus kelių darbų įkainiams, Druskininkų savivaldybė pirmoji šalyje pasiryžo įgyvendinti grandiozinį savivaldybės kelių modernizavimo projektą, siekiant visapusiškai sutvarkyti miesto ir kaimiškųjų teritorijų kelius. Atsižvelgiant į šiandienius darbų įkainius, laiku pradėjus kelių modernizavimo projektą, pavyko sutaupyti didžiulę sumą Valstybės ir savivaldybės lėšų – 16 mln. Lt. Šiandien druskininkiečiai didžiuojasi turėdami sutvarkytas gatves, naujus šaligatvius, dviračių takus, kurie tarnaus dar ne vieną dešimtmetį.

Dalis kelių, taip pat sodininkų bendrijose esantys keliai nepriklauso Druskininkų savivaldybei. Tačiau dedamos visos pastangos, kad šių kelių priežiūra būtų gerinama.

Atliekant šaligatvių ir parkų takų atnaujinimo darbus bei klojant trinkeles, buvo atsižvelgta ir į istorinius faktus – būtent dėl jų parinktos autentiškos trinkelių spalvos. Atnaujinti šaligatviai ir parkų takeliai pritaikyti žmonėms, turintiems judėjimo negalią.

Į kelių, gatvių, šaligatvių, dviračių takų infrastruktūrą investuojama ne tik kurorte, bet ir už jo ribų – gatvės bei šaligatviai tvarkomi ir Druskininkų savivaldybei priklausančiame Leipalingio miestelyje, Viečiūnų ir Ratnyčios gyvenvietėse. Į Viečiūnus nutiestas naujas dviračių takas užtikrino ne tik patogumą, bet ir dviratininkų bei pėsčiųjų saugumą.

Druskininkai išraizgyti dviračių ir pėsčiųjų takų, kurie tęsiasi ir už kurorto ribų. Dviračių takai veda į Švendubrę, Grūtą, Viečiūnus. Siekiant, kad Druskininkų gyventojai ir poilsiautojai galėtų patogiai važinėtis dviračiais, grožėtis kurorto apylinkėmis, dviračių takai kasmet atnaujinami. O praėjusiais metais pradėti naujo dviračių tako palei Nemuną tiesimo darbai. Naujasis dviračių takas susies miesto centrą su esamu dviračių taku „Žvaigždžių orbita“, kuriuo galima pasiekti Raigardo slėnį, taip pat ir Švendubrę. Išvalyta Nemuno pakrantė leis grožėtis įspūdinga gamta. Šiuo maršrutu šiltuoju metų laiku kursuos naujasis Druskininkų traukinukas.

Keliai, gatvės, šaligatviai, dviračių takai iki pasikeitimo:

 

Keliai, gatvės, šaligatviai, dviračių takai po pasikeitimo:

 

Zenono Šilinsko, Ievos Budzeikaitės nuotraukos

 

Vertinkite: Balsų skaičius: 0
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.


 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis  
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
[email protected]
 
    

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.