Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Nerizikuokite! Lipti ant ledo šiuo metu yra ypač nesaugu

 2021-03-02

Druskininkų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba informuoja, kad šylant orams ledo storis sparčiai mažėja ir tampa pavojingas ypač ant upių. Atsitikus nelaimei skambinkite telefonu 112. Ledas laikomas tvirtu, jeigu jo storis yra daugiau kaip 7 cm. Toks ledas jau išlaiko žmogų. Tačiau kad jis išlaikytų grupę žmonių, jo storis turi būti ne mažesnis kaip 12 cm. Tvirtas ledas visada turi mėlyną arba žalią atspalvį, o matinės baltos spalvos arba geltono atspalvio ledas yra netvirtas. Trapus, plonas ledas būna tose vietose, kur jame įšąla medžių šakos, lentos ir kiti daiktai, o taip pat arti krūmų, medžių, nendrių. Netvirtas ledas susidaro ir tose vietose, kur įteka upeliukai, vanduo iš gamyklų, yra šaltiniai.

Plačiau >

„Kautra” atnaujina dalį tarpmiestinio susisiekimo reisų

 2021-03-01

Tarpmiestinių keleivių vežėja „Kautra” nuo kovo 4 dienos atnaujina iš viso 12 papildomų reisų tarp Kauno, Alytaus, Vilniaus, Druskininkų, Šilalės bei Vištyčio.

„Atėjo kalendorinis pavasaris, artėja Velykų šventė, girdime keleivių lūkesčius, kad tam tikrose savivaldybėse autobusai važiuodavo per retai, susisiekimas nebuvo patogus. Kiti keleiviai dėl svarbių priežasčių turi pasiekti tam tikras vietas Lietuvoje. Priėmėme sprendimą šia maža apimtimi atstatyti dalį susisiekimo tinklo, kuris iki šiol buvo stipriai sumažintas.”, – kalbėjo „Kautros” generalinis vadovas Linas Skardžiukas.

Plačiau >

Pradedamas rengti Druskininkų savivaldybės 2021-2029 metų strateginis plėtros planas

 2021-03-01

Pasibaigė 2014-2020 m. Druskininkų savivaldybės strateginio plano laikotarpis ir 2021-ieji yra pereinamasis laikotarpis, kurio metu pradedamas rengti  2021-2029 m. laikotarpio strateginės plėtros planas, tam pasamdyti išorės ekspertai.

Šiuo metu analizuojama ir vertinama praėjusio laikotarpio strategijos priemonių įgyvendinimas ir pasiekti  rezultatai.  Iki 2021 m. pabaigos bus parengtas naujasis planas, numatytos naujos prioritetinės kryptys.

Plačiau >

Atnaujintas paveiktų šalių sąrašas, dėl naujų COVID-19 mutacijų sugriežtinta izoliacijos tvarka

 2021-03-01

Penktadienį atnaujintą paveiktų šalių sąrašą, iš kurių atvykus taikomos griežtesnės izoliacijos sąlygos, papildė Jungtinės Amerikos Valstijos, šį sąrašą „paliko“ Ispanija ir Portugalija. Reikšmingas pokytis vežėjams ir kitiems išvykstantiems iš Lietuvos: pakeistas pranešimo apie išvykimą terminas – nelieka nuostatos informuoti NVSC sužinojus apie išvykimą iš šalies ne vėliau kaip prieš 24 val. iki išvykimo. Šie pakeitimai įsigalioja nuo pirmadienio, kovo 1 d.

Plačiau >

Sveikinimas Druskininkų garbės pilietei V.Kaubrienei

 2021-02-28

Plačiau >

Prevenciniame Ekstremalių situacijų komisijos posėdyje – besibaigiančio šaltojo sezono aktualijos

 2021-02-26

Artėjant pavasariui, tradiciškai buvo sušauktas Ekstremalių situacijų komisijos posėdis, kuriame buvo aptartos svarbiausios besibaigiančio šaltojo sezono aktualijos.

Pirmasis klausimas – dėl pasirengimo galimam potvyniui. Posėdyje aptartos priemonės, kaip reikėtų apsaugoti gyventojus, jei dėl gausiai iškritusio ir dabar greitai tirpstančio sniego kiltų potvynis. Kaip informavo posėdyje dalyvavę atsakingų institucijų atstovai, situacija yra stabili, potvynio grėsmė minimali, tačiau yra numatytas priemonių planas, jei visgi taip atsitiktų. Su arčiausiai Nemuno upės gyvenančiais žmonėmis buvo susisiekta, jie buvo informuoti, kad situacija yra stebima ir stabili.

Plačiau >

Šiandien 10.00 val. nuotolinis Tarybos posėdis

 2021-02-26

👩‍💻Kviečiame stebėti tiesioginę transliaciją ČIA.

Plačiau >

Druskininkų Savivaldybės Vsb kviečia jungtis prie dar vieno ,,Aš čia buvau“ iššūkio

 2021-02-25

Daugiau informacijos rasite čia. 

Plačiau >

Dėmesio! Šylant orams ledas darosi pavojingas

 2021-02-25

Šylant orams ledas vandens telkiniuose ima tirpti itin sparčiai. Esant pliusinei dienos temperatūrai, ledo storis greitai mažėja ir šiuo metu ant jo lipti yra pavojinga.

Prašome gyventojų įvertinti pavojų lipti ant užšalusių, bet jau netvirtų tvenkinių bei upių ir elgtis saugiai.

Druskininkų savivaldybės saugaus elgesio vandenyje ir ant ledo taisyklės numato, kad  ant vandens telkinių draudžiama lipti, vaikščioti ir čiuožinėti, kai ledo kai ledo storis mažesnis nei 7 cm, taip pat, kai ledas turi sniego priemaišų, nėra skaidrus, atlydžio metu.  Saugus ledo storis – 10-12 cm, tačiau patyrę specialistai įspėja, kad pavasarį net ir toks ledo storis gali būti apgaulingas.

Druskininkuose žvejai ypač pamėgo žvejoti Nemuno upėje, tačiau čia ledas susiformavo vos prieš tris savaites, o jau plika akimi matomi ledo tirpimo požymiai. Sinoptikai prognozuoja oro atšilimą - esant pliusinei dienos temperatūrai, ledo storis Nemuno upėje ir kituose vandens telkiniuose greitai mažėja ir šiuo metu ant jo lipti yra pavojinga.

 Kaip informuoja Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, tvirtas ledas visada turi mėlyną arba žalią atspalvį, o matinės baltos spalvos arba geltono atspalvio ledas yra netvirtas. Trapus, plonas ledas būna tose vietose, kur jame įšąla medžių šakos, lentos ir kiti daiktai, o taip pat arti krūmų, medžių, nendrių. Netvirtas ledas susidaro ir tose vietose, kur įteka upeliukai, vanduo iš gamyklų, yra šaltiniai.

Plačiau >

Karantinas pratęsiamas iki kovo 31 d.

 2021-02-24

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.