Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Valstybės garantuojamą teisinę pagalbą Druskininkų savivaldybėje organizuoja ir teikia Druskininkų savivaldybės administracija

 2022-01-17

Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos teikimas finansuojamas iš valstybės biudžeto.

Druskininkų savivaldybės gyventojai gali kreiptis dėl pirminės teisinės pagalbos per elektroninę sistemą TEISIS (https://www.teisis.lt) arba iš anksto užsiregistravę tel. (8 313) 51517 / el. p. info@druskininkai.lt:

Teikiamos pirminės teisinės pagalbos laikai (tik užsiregistravus iš anksto):

  • antradieniais nuo 13.00 val. iki 17.00 val.;
  • penktadieniais nuo 8.00 val. iki 12.00 val.

    Plačiau >

LSMU imasi lyderystės kurortologijoje

 2022-01-17

Kurortologijos moksliniams tyrimams įgyvendinti telkiamas tarpsektorinis bendradarbiavimas. Sausio 7 d. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto rektoriaus prof. Rimanto Benečio iniciatyva Universitete vyko diskusija apie kurortologijos mokslinių tyrimų plėtrą Lietuvoje, kurioje dalyvavo ir Druskininkų mero pavaduotojas Linas Urmanavičius ir Druskininkų savivaldybės gydytoja Eglė Sadauskaitė.

Plačiau >

Atnaujinta izoliacijos tvarka: trukmė mažinama iki savaitės, tačiau izoliuotis turės visi turėję sąlytį artimoje aplinkoje

 2022-01-17

Nuo pirmadienio, sausio 17 d., iki septynių dienų trumpinamas izoliacijos terminas gyventojams, turėjusiems sąlytį su COVID-19 liga sergančiu asmeniu. Izoliacija bus taikoma tik kartu gyvenantiems bei didžiausios rizikos sąlytį darbe turėjusiems asmenims. Izoliuotis privalės visi asmenys, nepaisant jų imunizacijos statuso, t. y. ir paskiepyti žmonės, išimtis bus taikoma tik ne anksčiau kaip prieš 90 dienų COVID-19 liga persirgusiems asmenims (kuriems liga patvirtinta teigiamu PGR ar greitojo antigeno tyrimo, atliekamo laboratorijoje, rezultatu). 

Plačiau >

Renginiuose uždarose erdvėse privaloma dėvėti respiratorius

 2022-01-17

Siekiant suvaldyti itin greit plintančios koronaviruso atmainos Omikron plitimą, jau nuo  šiandien, sausio 17 d., visi vyresni nei 6 metų amžiaus žiūrovai ir dalyviai bei renginį aptarnaujantis personalas privalo viso renginio uždarose erdvėse metu dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, priglundančius prie veido ir visiškai dengiančius nosį ir burną. 

Respiratorių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems žmonėms, kurie dėl savo sveikatos būklės respiratorių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei. Tokiu atveju rekomenduojama dėvėti veido skydelį.

Plačiau >

Žurnalas „Reitingai“ ir vėl įvertino Druskininkus: Leipalingio progimnazijoje – pagalbą mokiniams teikia pilna specialistų komanda, tarp geriausiųjų - dvi „Ryto“ gimnazijos mokytojos

 2022-01-14

Vienintelio Lietuvoje analitinio švietimo ir aukštojo mokslo žurnalo „Reitingai“ rengėjai ir vėl įvertino visų Lietuvos savivaldybių, tarp jų – ir Druskininkų, švietimo sistemos pasiekimus.

Šį kartą žurnalo „Reitingai“ rengėjai daugiausiai dėmesio skyrė mokinių savijautos mokyklose tyrimui, talentingų mokytojų paieškai, mokyklų tinklo Lietuvoje analizei ir kitoms švietimo srities aktualijoms.

Plačiau >

Skaidri sveikatos priežiūros sistema - patenkinti pacientai ir jų gydytojai

 2022-01-14

Plačiau >

Kvietimas teikti neformaliojo švietimo programas

 2022-01-12

Kviečiame teikti neformaliojo vaikų švietimo programas.

Visi NVŠ teikėjai – savivaldybės, valstybės įstaigos, nevyriausybinės organizacijos, viešosios įstaigos ar laisvieji mokytojai, kūrėjai ir kt., pageidaujantys užimti mokinius įdomia ir prasminga veikla ir ketinantys pretenduoti į valstybės skiriamas NVŠ krepšelio lėšas, Savivaldybei iki 2022 m. sausio 24 d. pateikia šiuos dokumentus:

1. NVŠ teikėjo atitikties reikalavimus patvirtinančius dokumentus - registracijos juridinių asmenų registre pažymėjimo kopiją, laisvieji mokytojai- individualios veiklos pažymos kopiją ar verslo liudijimo kopiją (pateikti po programos patvirtinimo), dokumentus patvirtinančius, kad asmuo gali dirbti neformaliojo vaikų švietimo mokytoju.

2. NVŠ programos atitikties reikalavimams paraiškos formą (apibrėžti Švietimo ir mokslo ministro patvirtintame Neformaliojo vaikų švietimo lėšų skyrimo ir panaudojimo tvarkos apraše (2018-09-12  įsakymas Nr. V-758).

3. Sutartis dėl patalpų nuomos (jeigu patalpos nuomojamos).

4. Prireikus komisija gali paprašyti pateikti papildomus dokumentus.

Reikalavimai NVŠ teikėjui ir NVŠ programai yra apibrėžti Švietimo ir mokslo ministro patvirtintame Neformaliojo vaikų švietimo lėšų skyrimo ir panaudojimo tvarkos apraše (2018-09-12  įsakymas              Nr. V-758) ir Druskininkų savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo lėšų skyrimo ir panaudojimo tvarkos apraše, patvirtintame Druskininkų savivaldybės tarybos 2018 m. spalio 31 d. sprendimu                Nr. T1-185 „Dėl Druskininkų savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo lėšų skyrimo ir panaudojimo tvarkos aprašo patvirtinimo“.

NVŠ krepšelio lėšomis bus finansuojama tik viena teikėjo pateikta programa.

Dėl programų pateikimo kreiptis el. paštu lina.c@druskininkai.lt arba telefonu (8 313) 53 372

PARAIŠKOS FORMA

Plačiau >

Susitikime su Lietuvos ambasadore Kroatijoje J. Raguckiene aptartos bendradarbiavimo galimybės

 2022-01-12

Vakar Druskininkuose lankėsi ir su Druskininkų meru Ričardu Malinausku ir mero patarėju Simonu Kazakevičiumi susitiko Lietuvos ambasadorė Kroatijoje Jūratė Raguckienė.

Susitikimo metu kalbėta apie tai, kuo panašios ir kuo skiriasi Lietuvos ir Kroatijos savivaldos, aptartos turizmo aktualijos bei iššūkiai, kuriuos tenka patirti dėl pandemijos Lietuvoje bei Kroatijoje.

Ambasadorės vizito tikslas – kurti bendradarbiavimo ryšius tarp Kroatijos ir Lietuvos savivaldybių bei kroatams pristatyti Druskininkus.

„Esame atviri šiam pasiūlymui, galime pasidalinti gerąją patirtimi – Kroatijos savivaldybių delegacijos visada yra laukiamos Druskininkuose. Būtų įdomu išgirsti ir Kroatijos atstovų patirtį turizmo vystymo srityje, pasikalbėti apie projektų įgyvendinimą. Neabejoju, kad rasime labai daug bendrų temų“, – sakė meras R. Malinauskas.

Plačiau >

Kviečiame druskininkiečių bendruomenę skiepytis sustiprinančiąja skiepų doze

 2022-01-12

Siekiant padidinti vakcinos efektyvumą prieš naująją koronaviruso atmainą Omikron, kviečiame druskininkiečių bendruomenę skiepytis sustiprinančiąja skiepų doze.

Tai padaryti galima vakcinacijos centre (Druskininkų švietimo centro patalpose, M. K. Čiurlionio g. 80) kiekvieną darbo dieną nuo 8 iki 14 val. Išankstinė registracija nėra reikalinga, vykstant skiepytis, reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

 Dėl vakcinacijos kitu laiku reikėtų kreiptis į polikliniką. 

Primename, kad gyventojai su negalia iš anksto turi kreiptis į savo apylinkės slaugytoją.

Plačiau >

Mažiau taršių judumo priemonių įsigijimo skatinimas nepasiturintiems fiziniams asmenims

 2022-01-11

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra (toliau – APVA) nuo 2022 sausio 7 d. priima paraiškas pagal 2021 m. Klimato kaitos programos priemonę „Mažiau taršių judumo priemonių įsigijimo skatinimas nepasiturintiems fiziniams asmenims“ (toliau – Priemonė) iš mažas pajamas gaunančių gyventojų, norinčių gauti kompensacinę išmoką įsigijus mažiau taršų automobilį ir išregistravus sunaikintą seną automobilį.

Priemonei iš Klimato kaitos programos skirta 1 mln. eurų. Paraiškas gyventojai gali teikti iki 2022 m. rugsėjo 1 d. per APVA informacinę sistemą APVIS. Anksčiau pasibaigus Priemonei skirtoms lėšoms, kvietimas bus stabdomas ir paraiškos nebus priimamos.

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Druskininkų savivaldybės vieta žamėlapyje
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt
Telefonas

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.