Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Paskelbtas pakartotinis buvusios „Nemuno“ sanatorijos pastatų elektroninis aukcionas

 2020-09-25

 

Druskininkų savivaldybės administracija paskelbė pakartotinį buvusios sanatorijos „Nemunas“ pastatų ( 1328,45 kv. m., 1520,44 kv. m. ir 16 558,23 kv. m.) ir jiems priskirto 2,1513 ha žemės sklypo Liepų g. 1 viešą elektroninį pardavimo aukcioną.

Bendra pradinė viso objekto pardavimo kaina  – 2, 6 mln. eurų.

Druskininkų savivaldybės užsakymu nepriklausomi ekspertai atliko buvusios sanatorijos „Nemunas“ pastatų konstrukcijų, stogo dangos, perdangų, inžinerinių sistemų būklės analizę, kuri parodė, kad pastatų konstrukcijos yra nepažeistos, todėl pastatą drąsiai galima rekonstruoti.

Minėtas objektas yra Druskininkų kurorto širdyje ir idealiai tinka viešbučio ar kitų gyvenamosios paskirties objektų (apartamentų)  įrengimui, komercinės veiklos vykdymui.

Druskininkų savivaldybė nėra nustačiusi jokių apribojimų šio objekto veikloms.

„Kalbant apie buvusios „Nemuno“ sanatorijos pastatus, mano manymu, tai viena perspektyviausių vietų Druskininkuose ilgalaikėms turizmo sektoriaus investicijoms. Parduodamo objekto patrauklumą didina šalia statomas modernus Kultūros centras, kuriame planuojami pasaulinio lygio atlikėjų pasirodymai, verslo konferencijos, kiti renginiai. Druskininkuose planuojame ir pasaulinio lygio sporto renginių, todėl apgyvendinimo paslaugų poreikis auga labai sparčiai – Druskininkai jau dabar ne visada sutalpina visus, norinčius atvykti, o miesto svečiai pageidauja apgyvendinimo pačiame miesto centre. Pastačius Kultūros centrą apgyvendinimo paslaugų poreikis ženkliai išaugs“,  – sakė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

Plačiau >

Informacija apie kompostavimą

 2020-09-25

Ruduo – metas, kai iš sodų, daržų, miško į namus nešame visokiausias gėrybes. Nemaža dalis jų atsiduria ir atliekų konteineriuose.

Nukritę obuoliai, vartojimui netinkami kiti vaisiai ar daržovės keliauja į kompostavimo ir maisto atliekų konteinerius. Kompostavimo konteinerius turi žmonės, gyvenantys mažesniuose miesteliuose, gyvenvietėse, maisto konteineriais aprūpinti miestų gyventojai.

Miestuose, ypač prie daugiabučių namų dar pasitaiko, kad sodo ir daržo atliekos išmetamos kartu su mišriomis atliekomis, o kai kas neatsispiria pagundai numesti jas prie konteinerių ar netoli jų, taip pridarydami netvarkos ir rūpesčių.

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro (ARATC) kontrolieriai, nuolat vykdantys konteinerių ir jų aikštelių priežiūrą, jau yra nustatę ne vieną pažeidėją ir duomenis perdavę savivaldybei, kurios atstovai priims sprendimus dėl administracinio poveikio priemonių taikymo.

Plačiau >

Nekilnojamojo kultūros paveldo vertinimo tarybos posėdis

 2020-09-24

2020 m. rugsėjo 29 d. 9 val. Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos salėje (Šnipiškių g. 3, Vilnius, 303 kab.) vyks Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos pirmosios nekilnojamojo kultūros paveldo vertinimo tarybos posėdis.

Planuojama svarstyti:

  1. Lakūno Stasio Girskio-Girėno gimtosios sodybos vietos (u. k. 11214), Šilalės r. sav., Upynos sen., Vytogalos k., apskaitos duomenų tikslinimo klausimas.
  2. Lietuvos Respublikos Prezidento Kazio Griniaus tilto (u. k. 4835), Šilutės r. sav., Šlažų k., apskaitos duomenų tikslinimo klausimas.
  3. Druskininkų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčios (u. k. 15862), Druskininkų m., Vilniaus al. 1, apskaitos duomenų tikslinimo klausimas.
  4. Pastatų kompleksui, Visagino m., Vilties g. 1, 3, apsaugos reikalingumo klausimas.

    Plačiau >

2020 m. LR Seimo rinkimų datos

 2020-09-24

Plačiau >

Galvijų laikytojai kviečiami teikti paraiškas dėl laikinosios valstybės pagalbos už galvijus, parduotus per antrąjį pagalbos teikimo etapą

 2020-09-24

Druskininkų savivaldybė informuoja, kad, vadovaujantis Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2020 m. birželio 9 d. įsakymu Nr. 3D-426 patvirtintomis Laikinosios valstybės pagalbos galvijų laikytojams mokėjimo taisyklėmis, galvijų laikytojai kviečiami teikti paraiškas dėl laikinosios valstybės pagalbos.

Plačiau >

Vyriausioji rinkimų komisija kviečia prisijungti prie rinkimų savanorių gretų

 2020-09-24

Vyriausioji rinkimų komisija, atsižvelgdama į besikeičiančią epidemiologinę situaciją ir siekdama užtikrinti saugų balsavimo procesą Seimo rinkimų metu, kviečia pilietiškus žmones prisijungti prie rinkimų savanorių gretų.

Savanorius kviečiame registruotis internetiniu adresu: http://bit.ly/savanoriauk-rinkimuose iki š. m. rugsėjo 25 d. darbo dienos pabaigos.

Daugiau informacijos – https://bit.ly/32SQQgg.

Plačiau >

VMI informuoja: Apgyvendinimo paslaugų ABC

 2020-09-23

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija primena, kad gyventojas, norintis teikti apgyvendinimo paslaugas, tą gali daryti dviem būdais: įsigijęs verslo liudijimą arba neįsigijus verslo liudijimo, tačiau metams pasibaigus, iki kitų metų gegužės 2 d. deklaruojant iš nuomos gautas pajamas ir sumokant 15 proc. gyventojų pajamų mokestį (GPM).

Gyventojas nuomoti savo būstą gali įsigijęs verslo liudijimą „Gyvenamosios paskirties patalpų nuoma, neteikiant apgyvendinimo paslaugų“. Asmuo, turintis gyvenamosios paskirties nekilnojamąjį turtą (butą, sodybą, apartamentus ir pan.) bei norintis jį nuomoti ir teikti papildomas paslaugas, pavyzdžiui, pasiūlyti svečiams pusryčius, tai daryti gali įsigijęs verslo liudijimą „Apgyvendinimo paslaugų (nakvynės ir pusryčių paslaugos) teikimas“ arba „Apgyvendinimo paslaugų (kaimo turizmo paslaugos) teikimas“.

Plačiau >

Tarptautinio teatro festivalio "LABAS!" kūrybinės laboratorijos – ir Druskininkuose

 2020-09-23

Rugsėjo 20–27 d. vykstantis tarptautinis teatro festivalis patiems mažiausiems „LABAS!“ atkeliavo ir į Druskininkus. Šį festivalį šeštus metus rengia Dalios Mikoliūnaitės ir Žilvino Ramanausko vadovaujamas „Teatriukas“, bendradarbiaujantis su Airijoje įsikūrusia Cliodhnos Noonan kompanija „Acting Up!“ 

Šiemet festivalyje „LABAS!“ dalis programos vyks nuotoliniu būdu. Kaip ir kiekvienais metais, vaikams sudaroma galimybė susipažinti su profesionaliu scenos menu ne teatro erdvėse, dažnai jų įprastoje aplinkoje – darželyje ar pradinėje mokykloje. Taip festivalis įgyvendina savo misiją pasiekti kuo platesnę ir įvairesnę mažųjų žiūrovų auditoriją.

Plačiau >

Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninių apžiūrų 2020 m. IV ketv. tvarkaraštis

 2020-09-23

Plačiau >

Informacija dėl eismo ribojimo

 2020-09-23

Informuojame, kad rugsėjo 26 dieną, šeštadienį, Druskininkuose vyks Lietuvos streetrace čempionato "Race Day Druskininkai 2020“ varžybos –  nuo 8 val. iki 16 val. Gardino g. (nuo autobusų stoties iki Gardino-Veisiejų g. sankryžos) eismas bus draudžiamas.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.