Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Šį savaitgalį - Šviečiančių moliūgų vakarai Druskininkuose

 2021-10-22

Jau ketvirtą rudenį Druskininkai kviečia visus į šviečiančių moliūgų šventę bei moliūgų skaptavimo ir dekoravimo dirbtuves. 

Jei nežinote, nuo ko pradėti arba trūksta įgūdžių, o norisi sukurti įspūdingą moliūgą, kuris papuoštų Jūsų namus arba būtų eksponuojamas parke, kviečiame kreiptis į profesionalus.

Floristė Rūta Kazakevičienė spalio 22 d. 16 val. kviečia į moliūgų skaptavimo ir dekoravimo dirbtuves, kur pamokys išskaptuoti ar dekoruoti moliūgą. Ji sako, kad tereikia išlaisvinti fantaziją, smagios kompanijos ir, žinoma, tinkamų įrankių.

Dirbtuvės vyks Druskininkų amatų centre „Menų kalvė“, kur tuo pačiu galėsite apžiūrėti parodą, įsigyti rankų darbo suvenyrų, aplankyti net 9 skirtingų menininkų dirbtuves.

Dirbtuvių kaina: turintiems savo moliūgą – 5 Eur, neturintiems moliūgo – 6-8 Eur (priklausomai nuo moliūgo dydžio). Visus reikalingus įrankius, papildomus dekoro elementus rasite dirbtuvėje. Į dirbtuves registruokitės iš anksto mob. 8 611 56015 .

Šviečiantys moliūgai bus eksponuojami spalio 22-24 dienomis, taip pat vyks Moliūgų karaliaus rinkimai. 

Plačiau >

Turizmo tarybos posėdyje – svarbiausios aktualijos ir ateinančių metų planai

 2021-10-22

Šią savaitę organizuotas Druskininkų savivaldybės Turizmo tarybos posėdis, kuriame  aptartos šių metų turizmo aktualijos, pandemijos įtaka turizmo srautams.

Meras R. Malinauskas apžvelgė 2020 metų ir 2021 metų pirmų 8 mėnesių turizmo statistikos duomenis, kurorto rinkliavos lėšų surinkimą ir panaudojimą,  kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšas bei planuojamus šių lėšų paskirstymo savivaldybėms pokyčius, pristatė šiuo metu vystomus ir planuojamus įgyvendinti projektus, investicijas į esamos infrastruktūros atnaujinimą.

Plačiau >

Šešiems svarbiems Druskininkų projektams skirtas finansavimas

 2021-10-22

Spalio pradžioje Druskininkų savivaldybę pasiekė puikios žinios – skirtas finansavimas net šešiems svarbiems projektams.

„Visi projektai, kuriuos įgyvendiname Druskininkuose, yra mūsų specialistų atsakingo ir kompetentingo darbo rezultatas. Ačiū specialistams už tokį produktyvų darbą – Jūsų dėka Druskininkuose projektai juda ypač greitai“ – sakė meras R. Malinauskas.

Ekonomikos ir Inovacijų ministerija rugsėjį kvietė savivaldybes teikti paraiškas gauti finansavimą viešosios turizmo ir poilsio infrastruktūros projektams įgyvendinti. Vos per dvi savaites specialistai privalėjo pateikti motyvuotas ir ekonomiškai pagrįstas paraiškas, kokius projektus savivaldybė įgyvendins ir kaip įsisavins gautas lėšas iki šių metų pabaigos.

Druskininkų savivaldybės administracijos specialistai pateikė dvi paraiškas ir pavyko gauti finansavimą abiem projektams.

Visai Lietuvai svarbaus projekto Druskininkų kultūros ir kongresų rūmų įrengimui skirta 739 tūkst. eurų.

Plačiau >

Vokiečių kelionių agentūros „Spa Travel“ atstovai susipažino su Druskininkais

 2021-10-22

Šią savaitę Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas, mero patarėjas S. Kazakevičius, Turizmo ir verslo informacijos centro vadovas R. Palionis, Druskininkų turizmo srities specialistai susitiko su vokiečių kelionių agentūros „Spa Travel“ atstovais, kuriems šią savaitę Druskininkuose organizuotas informacinis-pažintinis turas.

Sveikatinimo ir poilsio centre AQUA vykusiame susitikime meras svečiams pristatė Druskininkus, jų istoriją, įgyvendintus ir planuojamus įgyvendinti projektus, naujoves, atsakė į rūpimus klausimus.

Pasak mero R. Malinausko, labai svarbu, kad žinia apie Druskininkų kurortą sklistų kuo plačiau, o turizmo agentūrų atstovai yra tie žmonės, kurie gali reprezentuoti kurortą, todėl jie pirmieji turi sužinoti svarbiausias naujienas, pamatyti planuojamų projektų vizualizacijas.

Svečiai iš Vokietijos domėjosi investicijomis, įgyvendintais projektais, ateities planais, turizmo klausimais, diskutavo apie ligonių kasų lėšų panaudojimą, susisiekimo tobulinimo galimybes, džiaugėsi, kad Druskininkai orientuojasi į įvairaus amžiaus turistus.

Plačiau >

Informacija dėl miškininkystės paslaugų kvitų knygelių išdavimo

 2021-10-22

Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija informuoja, kad vadovaujantis Žemės ūkio ir miškininkystės paslaugų teikimo pagal paslaugų kvitą įstatymu, trumpalaikės ar vienkartinės žemės ūkio ir miškininkystės paslaugos, kurioms teikti nereikalingi specialūs įgūdžiai, kvalifikacija ir leidimai, gali būti teikiamos pagal žemės ūkio ir miškininkystės paslaugų teikimo kvitą.

Plačiau >

Druskininkuose - Europos SPA asociacijos generalinės sekretorės vizitas

 2021-10-21

Šiandien Druskininkų savivaldybėje apsilankė bei su savivaldybės vadovais ir administracijos specialistais susitiko Europos SPA (ESPA) asociacijos generalinė sekretorė Csilla Mezősi (liet. Šila Mezosi).

Susitikimo pradžioje Csilla Mezősi pasidžiaugė, kad Druskininkai pranoko jos lūkesčius – pasak jos, Druskininkai yra žalias, sveikatinimo tradicijas išlaikantis kurortas, turintis itin dideles perspektyvas.

Meras R. Malinauskas išsamiai papasakojo kurorto istoriją ir raidą, pastarųjų dešimtmečių pokyčius, pristatė Druskininkuose įgyvendintus ir planuojamus įgyvendinti projektus.

Susitikime kalbėta apie sveikatinimo srities svarbą, natūralių gamtinių išteklių panaudojimo galimybes ir jose taikomas inovacijas, ekologiją, sveikatinimo ir sveikatingumo paslaugų vystymą.

Plačiau >

Informacija dėl vaikų rudens atostogų

 2021-10-21

Atsižvelgiant į Lietuvoje susidariusią sergamumo COVID-19 situaciją švietimo įstaigose ir norint apsaugoti mokytojus, mokinius bei visą bendruomenę, nuspręsta Druskininkų savivaldybės mokyklose paankstinti ir ilginti mokinių rudens atostogas.

Šis sprendimas priimtas aptarus situaciją kartu su mokyklų vadovais.

Mokinių rudens atostogos bus organizuojamos nuo spalio 25 d., pirmadienio ir truks iki lapkričio 9 d.

Tikimės, kad šios priemonės padės suvaldyti infekcijos plitimą.

Plačiau >

Informacija dėl išmokų senjorams, pasiskiepijusiems nuo Covid-19

 2021-10-21

Informuojame, kad siekiant paskatinti labiausiai pažeidžiamus visuomenės narius skiepytis ir pagerinti epidemiologinę situaciją šalyje, LR Seimas nusprendė jiems skirti vienkartines išmokas. Nuo šių metų rugsėjo 1 d. iki lapkričio 30 d. 75 metų ir vyresniems asmenims, kurie anksčiau nebuvo pasiskiepiję nuo COVID-19 (koronavirso infekcijos) ir pilnai pasiskiepijusiems nuo COVID-19, arba iki ateinančių metų kovo 31 d. pasiskiepijusiems sustiprinančiąją vakcinos doze, bus mokamos 100 eurų dydžio vienkartinės išmokos. Vienkartinę išmoką senjorai gaus kartu su pensija ar kita išmoka, kurią moka „Sodra“. Vienkartinė išmoka asmenį pasieks kitą mėnesį kartu su pensija ar kita „Sodros“ mokama išmoka pavedimu į banko sąskaitą arba bus pristatyta į namus.

SAM artimiausiu metu tiesiogiai SMS pranešimais informuos visus nepasiskiepijusius vyresnio amžiaus gyventojus apie šią išmoką ir galimybę pasiskiepyti.

Plačiau >

VMI: Druskininkų gyventojai šiemet turėtų sumokėti apie 170 tūkst. eurų žemės mokesčio

 2021-10-21

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad nuo šiandien privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI jau gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir iš karto ją apmokėti. VMI e. paslaugomis nesinaudojantys žemės mokesčio deklaracijų sulauks klasikiniu paštu iki lapkričio mėn. pradžios. Žemės mokestį šiais metais reikia sumokėti iki lapkričio 15 d.

Plačiau >

Kvieičame į mokymo kursus „Ekologinio ūkininkavimo pagrindai“

 2021-10-21

Informaciją apie mokymo kursus „Ekologinio ūkininkavimo pagrindai“ rasite čia. 

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Druskininkų savivaldybės vieta žamėlapyje
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt
Telefonas

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.