Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Visuomenės sveikatos biuras kviečia išbandyti aktyvumo užduočių kalendorių

 2020-12-01

KALĖDINIS SAVĘS IŠBANDYMO METAS prasideda šiandien! Belaukiant didžiųjų metų švenčių, Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras turi paruošęs 24 užduotis Jūsų sveikatos stiprinimui, kurios pareikalaus Jūsų jėgų, ištvermės, kūrybiškumo, ir, be abejo, sąžiningumo. 

KĄ DARYTI? Kiekvieną dieną, 8 val. 30 min. Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro Facebook paskyroje laukite tos dienos užduoties. Ją atlikę, komentaruose po tos dienos nuotrauka įkelkite užduoties atsakymą, nuotrauką ar video su atlikta užduotimi.


Nugalėtojas bus išrinktas "Laimės rato" principu 2020m. gruodžio 28d. ir paskelbtas savo FB paskyroje. Vienos dienos įvykdyta 1 užduotis suteikia 1 šansą laimėti prizą. Kiekvieną dieną atlikta užduotis - tai papildoma galimybė nugalėti konkurse!

PRIZAS Pakvietimas dviems asmenims į sveikatingumo kompleksą "Sveikatos ratas" (2 val. 30 min. trukmės) Druskininkų gydyklose. 

Plačiau >

Papildoma informacija dėl išmokų smulkiesiems ūkininkams, vykdantiems individualią žemės ūkio veiklą

 2020-12-01

Druskininkų savivaldybė papildomai informuoja žemės ūkio veiklos subjektus, kad iki 2020 m. gruodžio 11 d. galima teikti prašymus skirti vienkartinę ar periodinę išmoką individualią žemės ūkio veiklą vykdančiam asmeniui pagal Lietuvos Respublikos užimtumo įstatymo 52 straipsnį.

Plačiau >

Leipalingio progimnazija kviečia padovanoti vaikams knygų

 2020-11-30

Plačiau >

Paveiktų šalių sąrašą papildė Malta, Slovakija ir Slovėnija, išbraukiamas - Velsas

 2020-11-30
Atnaujintame paveiktų šalių sąraše, kuris įsigalios pirmadienį, lapkričio 30 d., įtrauktos Maltos Respublika, Slovakijos Respublika ir Slovėnijos Respublika, o iš paveiktų šalių ir regionų sąrašo išbrauktas Velsas.

Atsižvelgiant į sergamumą ir kitus rodiklius, šalys yra skirstomos į žaliąją, geltonąją, raudonąją ir pilkąją zonas.  Lietuvai patekus į raudonąją zoną, paveiktomis šalimis laikomos tik pilkojoje zonoje esančios valstybės ir regionai: Šiaurės Airija, Škotija, Lichtenšteinas, Malta, Slovakija, Slovėnija ir Šveicarija, taip pat visos trečiosios šalys. Atvykus iš paveiktų šalių būtina izoliacija arba tyrimas koronavirusui (COVID-19) nustatyti.

Plačiau >

Rūšiuoti - lengva

 2020-11-27

Plačiau >

Druskininkų savivaldybės studentų rėmimo programa startavo sėkmingai

 2020-11-26

Spalio mėnesio pabaigoje Druskininkų savivaldybės Taryba patvirtino Studentų rėmimo programą  ir Druskininkams reikalingų specialybių sąrašą.

Šiais metais dalyvauti Studentų rėmimo programoje panoro aštuoni pretendentai. Tarybos patvirtinta komisija, kurią sudarė savivaldybės Tarybos, verslo ir švietimo srities atstovai,  analizavo pateiktus dokumentus bei  įvertino  paraiškų atitikimą Studentų rėmimo programos kriterijams.

Septyni pretendentai atitiko visus programos kriterijus – su jais lapkričio viduryje jau pasirašytos sutartys.

Vieno pretendento pasirinkta studijų kryptis – slidinėjimo treneris – nebuvo įtraukta į šių metų aktualių profesijų sąrašą. Komisijos siūlymu, ši profesija taip pat turėtų būti įtraukta į aktualių specialybių sąrašą, nes „Snow arena“, plėsdama savo veiklą, bendradarbiauja su mokyklomis, vykdo projektus bendruomenėms.  

Plačiau >

Startuoja portalas mažiesiems „Katantinas.lt“ – padės spręsti kylančius iššūkius pandemijos metu

 2020-11-26

Karantino metu ilgas valandas leidžiant namuose gali pasidaryti nuobodu – ypač mažiesiems šeimos nariams. Po truputį tai perauga į nerimą dėl nematomo priešo, liūdesio dėl atskirties nuo senelių bei draugų, nutrūkusios mėgstamos veiklos. Kad dienos bėgtų linksmiau, sukurtas naujas interaktyvus bei aktualus internetinis portalas „Katantinas.lt“. Jame vaikai ir tėvai gali rasti informacijos apie pandemiją: nuo mokslo užsiėmimų šeimai, higienos, karantino metu galimų sužinoti įdomybių iki veiklų pasiūlymų ar psichologinių patarimų.

Plačiau >

Svarbi informacija apie pasikeitimus viešojo transporto tvarkaraščiuose

 2020-11-25

Informuojame, kad nuo gruodžio 1 dienos, antradienio, keičiasi Druskininkų savivaldybės viešojo transporto tvarkaraščiai. Jie koreguojami atsižvelgiant į karantino pratęsimą ir kintančius viešojo transporto keleivių srautus.

Viešojo transporto tvarkaraščius rasite tinklapyje https://www.stops.lt/druskininkai/ 

Išsamią informaciją apie Druskininkų savivaldybės viešąjį transportą, jo tvarkaraščius, elektroninį bilietą ir kitą aktualią informaciją rasite tinklapyje www.druskinikusavivaldybe.lt , skiltyje Komunalinis ūkis > Transportas.

Plačiau >

Karantinas pratęsiamas iki gruodžio 17 d., tačiau leidžiamas muziejų lankymas

 2020-11-25

Atsižvelgdama į nepalankią koronaviruso (COVID-19) epidemiologinę situaciją Lietuvoje ir pasaulyje, Vyriausybė trečiadienį nusprendė pratęsti šalyje galiojantį karantiną iki gruodžio 17 d. Ministrų kabinetas taip pat pritarė Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) siūlymui nuo 2020 m. gruodžio 10 d. leisti muziejų ir galerijų lankymą ne didesnėmis nei 2 žmonių grupėmis. Taip pat bus leidžiamos ekskursijos, kai jose dalyvauja ne daugiau nei 2 asmenys, išskyrus šeimos narius.

Plačiau >

❗️DĖMESIO❗️ Kviečiami atsiliepti link Švendubrės esančių miškų sklypų savininkai

 2020-11-25

Informuojame, kad Druskininkų savivaldybė pradėjo rengti techninio projekto ,,Druskininkų miesto pėsčiųjų – dviračių tako ,,Žvaigždžių orbita““  paskutinio III etapo atnaujinimo dokumentaciją.

Šis pėsčiųjų-dviračių takas yra labai populiarus ir tarp druskininkiečių, ir tarp kurorto svečių  - nuo Druskininkų pro Nemuno pakrantę, Velnio akmenį, senovinį Švendubrės kaimą besidriekiantį ir žaliais pušynais atgal į Druskininkus parvingiuojantį taką žmonės renkasi ir jaukiam atokvėpiui, ir sportui, ir pažintiniams žygiams.

Tačiau pėsčiųjų-dviračių takas skaičiuoja daugiau kaip 50 metų, todėl jo būklė yra prasta – atsiradusios duobės, dėl medžių šaknų sutrupėjusi ir iškelta danga kelia rimtą pavojų.

Per 2019-2020 merus atnaujinta didžioji šio pėsčiųjų-dviračių tako dalis, liko III-sis etapas.

Druskininkams, kaip kurortui, labai svarbūs dviračių takai ir jų būklė. Takai atnaujinami įrengiant poilsio ir apžvalgos aikšteles su mažosios architektūros elementais, išvalant išdžiūvusius, pavojų keliančius medžius.

Tam, kad būtų galima užbaigti techninio projekto rengimą, būtini link Švendubrės esančių privačių miškų sklypų savininkų sutikimai dėl medžių, esančių per arti rekonstruojamo dviračių tako, pašalinimo.

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.