Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Joninės Druskininkuose - kviečiame

 2021-06-23

Plačiau >

Smulkaus ir vidutinio verslo subjektų, pageidaujančių 2021 metais gauti finansinę paramą iš savivaldybės biudžeto, dėmesiui!

 2021-06-22

 

Kviečiame smulkaus ir vidutinio verslo subjektus, pasinaudoti galimybe 2021 metais gauti finansinę paramą pagal Druskininkų savivaldybės 2021-2023 metų strateginio veiklos plano priemonę „Smulkaus ir vidutinio verslo rėmimas“. Priemone siekiama skatinti kurortui svarbių nedidelės apimties projektų, reprezentuojančių Druskininkų savivaldybę, įgyvendinimą.

Daugiau informacijos apie paramą, paraiškų rengimo tvarką ir paraiškos formą bei kontaktus galima rasti ČIA. 

Paraiškas Savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo plėtros darbo grupei galima teikti iki šių metų birželio 30 d. 17 val. Paraiškos su visais Paraiškoje nurodytais dokumentais turi būti pateiktos iki nurodytos datos registruotu laišku, įteikti asmeniškai arba per kurjerį/įgaliotą asmenį Druskininkų Savivaldybės administracijai, adresu Vilniaus al. 18, LT-66119 Druskininkai arba elektronine forma, pateikiant užpildytus dokumentus (suformuotus į bylą ir sunumeruotus PDF formatu) ir Paraiškas (doc arba docx formatu)  el. paštu info@druskininkai.lt.

 

Plačiau >

Alytaus atliekų tvarkymo centras: Atliekų reikalai: klausiate - atsakome

 2021-06-22

Ar galima nupjautą žolę ir kitas žaliąsias atliekas mesti į maisto atliekų konteinerius? Juk ji irgi suyra?

Taip, žolė ir kitos žaliosios atliekos irgi suyra, bet jas rinkti reikia atskirai, nes žaliosios ir maisto atliekos yra tvarkomos skirtingai: žaliosios atliekos kompostuojamos aikštelėse, maisto – apdorojamos biologiniuose įrenginiuose. Be to, vasarą ir rudenį žaliųjų atliekų susidaro labai daug ir jos labai greit užkimštų maisto atliekų konteinerius, kurie turi būti naudojami pagal paskirtį. Kartu su maisto atliekomis į juos galima mesti nebent kambarinius augalus.

Nupjautos žolės, nugenėtų medžių šakų ar lapų į šiuos konteinerius mesti negalima. Atskirai surinktas žaliąsias atliekas reikia vežti į rūšiavimo centrus, palikti specialiai savivaldybių pažymėtose vietose, jeigu tokios yra, arba, esant galimybei kompostuoti namuose.

Plačiau >

Socialinių paslaugų centro direktoriaus pavaduotojas Aurimas Peleckas: „Druskininkuose sukurtas stiprus savanorystės tinklas – žmonių noras padėti kitiems be jokio atlygio džiugina ir įkvepia“

 2021-06-21

Visame pasaulyje populiarėjant savanoriškai veiklai, į savanorystės iniciatyvas vis aktyviau įsitraukia ir druskininkiečių bendruomenė. Savanoriai aktyviai darbuojasi nevyriausybinėse organizacijose, švietimo įstaigose, jaunimo užimtumo centre, kaimiškosiose bendruomenėse.

Druskininkų savivaldybės Socialinių paslaugų centro direktoriaus pavaduotojo  Aurimo Pelecko teigimu, pasaulį užklupusi ir gyvenimą kardinaliai pakeitusi pandemija tik dar labiau išryškino stipriąsias savanoriškos veiklos puses.

Plačiau >

Druskininkų savivaldybės Socialinių paslaugų centras ieško socialinio darbuotojo

 2021-06-21

Druskininkų savivaldybės Socialinių paslaugų centras skelbia socialinio darbuotojo atranką. Darbo pobūdis - socialinių įgūdžių ugdymo, palaikymo ir (ar) atkūrimo paslaugų teikimas vaikui su negalia, suaugusiam asmeniui su negalia ar senyvo amžiaus asmeniui ir jo šeimos nariams neįgaliųjų centre.

Plačiau >

Vaikų svajonių atostogos Druskininkuose – vasaros stovyklos vyks iki pat rugsėjo

 2021-06-21

Druskininkai šią vasarą neabejotinai yra vaikų vasaros poilsio stovyklų sostinė – savivaldybė pasirūpino, kad prasidėjus vasaros atostogoms iki pat rugsėjo mėnesio turiningu poilsiu galėtų mėgautis ne tik druskininkiečiai, bet ir kurorto svečių atžalos.

Kaip teigia Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, sprendimas stovyklas organizuoti ir kurorto svečių vaikams kilo išanalizavus į Druskininkus pailsėti atvykstančių šeimų poreikius. „Dažnai poilsiautojai, atvykę į kurorto SPA centrus, ieško kuo įdomiai užimti savo vaikus. Vasaros stovyklos garantuos ramų poilsį tėvams ir smagų laiką vaikams. Šiais metais pasirūpinome, kad vaikai ir jaunimas vasarą praleistų itin turiningai ir įdomiai – jų laukia daugiau kaip 30 įvairių stovyklų, kuriose - meno, sporto, gamtos pažinimo ir kitos veiklos“,  – sako R. Malinauskas.

Druskininkiečiai ir kurorto svečiai gali rinktis iš gausaus stovyklų sąrašo, kuris bus atnaujinamas visą vasarą, iki pat rugsėjo. Visa informacija ir registracija į stovyklas : https://druskininkai.lt/stovyklos/

Plačiau >

Europoje mažėja šalių, iš kurių atvykus taikomi ribojimai

 2021-06-21

Reikšmingai pagerėjus epidemiologinei situacijai dešimt Europos šalių ir trys salos yra išbraukiamos iš paveiktų šalių sąrašo. Tai reiškia, kad atvykstantiems iš jų nereikės nei tirtis dėl koronaviruso (COVID-19), nei atvykus izoliuotis.

Į atnaujintą paveiktų šalių sąrašą, kuris įsigalios birželio 21 d., nepateko Austrija, Bulgarija, Čekija, Islandija, Lenkija, Malta, Rumunija, Slovakija, Suomija, Vengrija, taip pat Taso, Maljorkos ir Madeiros salos. Šios šalys ir salos pateko į žalią zoną sergamumo žemėlapyje, kurį kiekvieną savaitę atnaujina Europos ligų prevencijos ir kontrolės centras (ECDC).

COVID-19 tyrimas ir 10 dienų izoliacija privaloma atvykstantiems iš sustiprintos kontrolės šalių, taip pat iš raudonosios ir pilkosios zonos valstybių ir teritorijų, o atvykstantiems iš geltonosios zonos privalomas tik tyrimas (žr. lentelę apačioje).

Primename, kad atitinkamos spalvos zonai šalis priskiriama pagal labiausiai paveiktą šalies regioną, t.y. jei didžioji dalis valstybės ECDC žemėlapyje pažymėta geltonai, tačiau bent vienas šalies regionas pažymėtas raudonai, visa šalis Lietuvoje skelbiamame paveiktų šalių sąraše bus įtraukiama į raudonos zonos šalių grupę. Tuo tarpu trečiosios šalys (ne Europos ekonominės erdvės valstybės), kurios neįtrauktos į ECDC žemėlapius, yra priskiriamos pilkai zonai.

Nuo pirmadienio taip pat įsigalios šie izoliacijos tvarkos pakeitimai:

  • iš užsienio grįžusiems vaikams iki 7 metų nerekomenduojama lankyti ugdymo įstaigų, jeigu kartu keliavusiems artimiesiems yra privaloma izoliacija (rekomendacija galioja artimųjų izoliacijos laikotarpiui);
  • 7-16 metų vaikams izoliacija netaikoma, jei vaikas turi ne anksčiau kaip 72 valandų laikotarpiu atlikto PGR tyrimo arba ne anksčiau kaip 48 valandų laikotarpiu atlikto antigeno testo neigiamą rezultatą (skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento). Jeigu tyrimas atliekamas Lietuvoje, vaikas turi izoliuotis iki neigiamo tyrimo atsakymo gavimo.

Šią savaitę Vyriausybės nutarimu įsigaliojo dar keli keliautojams aktualūs pakeitimai. Nuo birželio 17 d. testavimo ir izoliacijos išimtys yra taikomos tik tiems COVID-19 persirgusiems asmenims, kuriems liga buvo nustatyta PGR tyrimu ne anksčiau kaip 180 dienų iki atvykimo į Lietuvą. Vakcinuotiems žmonėms išimtys taikomos praėjus ne mažiau kaip dviem savaitėms po paskutinio skiepo, reikalingo pilnai vakcinacijai. Nepraėjus dviem savaitėms, izoliacija gali būti trumpinama, kai sueina šis terminas.

Testuotis ir izoliuotis atvykstant į Lietuvą nereikės ir tiems keliautojams, kurie persirgo COVID-19 liga ir buvo paskiepyti viena vakcinos doze. Kad būtų pritaikytos išimtys, po skiepo taip pat turi praeiti 14 dienų.

Kaip dokumentą, kuris patvirtina persirgimą, pilną vakcinaciją arba galiojantį neigiamą tyrimo rezultatą, keliautojai gali naudoti ES Skaitmeninį COVID pažymėjimą.

COVID-19 LIGOS (KORONAVIRUSO INFEKCIJOS) PAVEIKTŲ ŠALIŲ SĄRAŠAS (galioja birželio 21–27 d.)

Plačiau >

KVIEČIAME TEIKTI PARAIŠKAS SPORTO PROJEKTŲ FINANSAVIMO KONKURSUI

 2021-06-17

Paraiškas Projektams finansuoti gali teikti NVO veikiantys sporto srityje.

Projektų, susijusių su sportinės veiklos iniciatyvų įgyvendinimu ir sporto renginių organizavimu, prioritetai:

1. Projektu siekiama garsinti Savivaldybę;

2. Projekto novatoriškumas;

3. Projekto nauda visuomenei;

4. Projektas skatina bendruomenių iniciatyvumą ir kūrybingumą;

5. Projekto tęstinumas;

6. Projektas, numatantis ilgesnės trukmės veiklą;

7. neįgaliųjų sportas;

8. vaikų, jaunimo kūno kultūros ir sporto klubų veikla;

9. savivaldybės gyventojų įtraukimas į organizuotas ir savarankiškas kūno kultūros ir sporto pratybas.

Projekto veiklos turi būti vykdomos Savivaldybės teritorijoje.

 

Paraiškų teikimo tvarka. Projektų paraiškos priimamos iki 2021 m. liepos 2 d. Po nustatyto termino pateiktos projektų paraiškos nevertinamos.

Paraiškos teikiamos užklijuotame voke, ant kurio turi būti užrašyta ,,Paraiška sporto projekto konkursui“ ir Projekto pareiškėjo pavadinimas bei adresas arba siunčiamos elektroninio pašto adresu: info@druskininkai.lt nurodant ,,Paraiška sporto projekto konkursui“

Paraiškos formą rasite ČIA

Sporto projektų finansavimo konkurso nuostatus rasite ČIA

Informaciją dėl paraiškų pildymo ir projektų įgyvendinimo teikia Švietimo skyriaus specialistė Jurgita Naruckienė, tel. 8 313 52401, el. p. jurgita.naruckiene@druskininkai.lt

Plačiau >

VMI: Leidimai ūkininkams įsigyti gazolių Mano VMI – nuo liepos 7 d.

 2021-06-17

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad leidimai ūkininkams įsigyti lengvatinių žemės ūkyje naudoti skirtų gazolių (žymėtų dyzelinių degalų) naujiems ūkiniams metams per Mano VMI sistemą bus išduodami nuo liepos 7 d. Ūkininkams, kurie pageidauja leidimus gauti jau liepos 7 d., rekomenduojama pasėlius deklaruoti ne vėliau kaip birželio 23 dieną.

Plačiau >

Geriamojo vandens kokybės sutrikimai laikini – ieškoma efektyvių problemos sprendimo būdų

 2021-06-16

 

Du metus trukęs UAB „Druskininkų vandenys“ projektas, kurio metu atlikta vandens gerinimo įrenginių, esančių M. K. Čiurlionio g., rekonstrukcija, įrengti nauji uždaro tipo vandens nugeležinimo filtrai, artėja į pabaigą.

 Projektas įgyvendintas ES ir bendrovės lėšomis, iš rekonstruotų įrenginių geriamasis vanduo teikiamas visam Druskininkų miestui bei šalia esančioms gyvenvietėms: Viečiūnams, Neravams, Gailiūnams ir kt. 

Šie įrenginiai pagerins geriamojo vandens kokybę, bet kol kas pastebimi sistemos trikdžiai, kurie atsiliepia geriamojo vandens kokybei. Jau du mėnesius skirtinguose Druskininkų kvartaluose vandens kokybė labai suprastėjo – Druskininkų savivaldybė ir bendrovė iš bendruomenės gauna signalus apie iš čiaupo bėgantį rusvos spalvos vandenį.

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
Facebook
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Druskininkų savivaldybės vieta žamėlapyje
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt
Telefonas

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.