Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

INFORMACIJA RINKĖJUI: rinkėjų pavežėjimo balsuoti maršrutai ir tvarkaraščiai, Druskininkų savivaldybės balsavimo apylinkių ribos

 2020-10-23

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) primena, kad rinkėjų sąrašai sudaromi pagal rinkėjų deklaruotą gyvenamąją vietą. Todėl spalio 25 d., pagrindinę pakartotinio balsavimo dieną, rinkėjai gali balsuoti tik savo rinkimų apylinkėje arba bet kurioje savo apygardos rinkimų apylinkėje.

Plačiau >

Informacija tėvams: kaip bus organizuojamas ugdymo procesas spalio 26 - lapkričio 8 dienomis

 2020-10-23

Visose Druskininkų savivaldybės mokyklose mokinių atostogos truks nuo spalio 26 d. iki spalio 30 d.

Nuo lapkričio 2 d. iki lapkričio 8 d. ikimokyklinis, priešmokyklinis ir pradinis ugdymas vyksta įprastiniu būdu. T. y. vaikai eina į darželius bei mokyklas.

5-12 klasių mokiniams nuo lapkričio 2 -8 dienomis ugdymo procesas vykdomas nuotoliniu būdu. Išsami informacija skelbiama kiekvienos mokyklos interneto svetainėje.

Visos neformaliojo vaikų švietimo veiklos, organizuojamos  M. K. Čiurlionio meno mokyklos, Sporto centro,  NVŠ tiekėjų, nuo spalio 26 iki lapkričio 8 d. bus vykdomos nuotoliniu būdu.

Druskininkų savivaldybės mokyklos yra pasiruošusios organizuoti nuotolinį mokymą - džiugu, kad visos mokyklos naudoja vieną nuotolinio ugdymo organizavimo platformą Microsoft OFFICE 365. Mokyklų darbuotojai pastaraisiais mėnesiais  intensyviai dalyvavo mokymuose, kuriuose mokėsi naudotis šios programos įrankiais, o informatikos pamokos mokiniams taip pat buvo skirtos išmokti naudoti šią programą.

Plačiau >

Negalios nustatymo tvarka

 2020-10-23

Gyventojai dažnai teiraujasi, kokia yra negalios nustatymo tvarka. Druskininkų savivaldybės administracija informuoja, kad pradedant negalios nustatymo procesą, visais atvejais pirmoji institucija yra asmens sveikatos priežiūros įstaiga, kuri parengia siuntimą į Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybą ir pateikia duomenis apie asmens sveikatą. Atsižvelgiant į sveikatos būklę, galimybes būti savarankiškam kasdienėje veikloje, galimybes ugdytis, atlikti darbą, aplinkos veiksnių įtaką ir kitus svarbius aspektus, vaikui gali būti nustatomas neįgalumo lygis (sunkus, vidutinis, lengvas), suaugusiam asmeniui iki senatvės pensijos amžiaus – darbingumo lygis (įvertinamas procentais), senatvės pensijos amžiaus asmeniui – specialiųjų poreikių lygis (didelių, vidutinių, nedidelių). Savivaldybės administracija dalijasi NDNT parengtais infografikais apie pagrindinius negalios nustatymo žingsnius. 

Plačiau >

Koronaviruso infekcijai suvaldyti – papildomos Vyriausybės priemonės laisvalaikio ir pramogų vietose

 2020-10-22

Šiandien Vyriausybė pritarė Vidaus reikalų ministerijos parengtam Vyriausybės nutarimo „Dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo“ pakeitimo projektui, kuriuo siekiama per artimiausias dvi savaites, iki šių metų lapkričio 8 dienos, pritaikius papildomus apribojimus sustabdyti koronaviruso infekcijos plitimą.

Šiuo projektu papildytas prekybos, paslaugų teikimo, laisvalaikio ir renginių organizavimo reguliavimas, įtraukiant lošimo namų ir lošimo automatų, bingo salonų, lažybų bei totalizatorių punktus. Minėtoms įstaigoms taip pat bus taikomos valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytos asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitos būtinos priemonės, siekiant, kad koronaviruso infekcija neplistų ir šiose vietose.

Plačiau >

Druskininkų savivaldybės mokyklų, kurios 2021- 2022 m.m. padės tėvams organizuoti ugdymą(-si) šeimoje, sąrašas

 2020-10-22

Vadovaujantis Ugdymosi šeimoje tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos Vyriausybė 2020 m. gegužės 20 d. nutarimu Nr. 504 nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. vaikas jo paties ir jo tėvų (globėjų, rūpintojų) pageidavimu gali pagal priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo bendrąsias programas būti ugdomas (ugdytis) šeimoje. Ugdantis šeimoje įgytas išsilavinimas prilyginamas mokykloje įgytam išsilavinimui.

Nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. ugdymąsi šeimoje padės organizuoti šios Druskininkų savivaldybės mokyklos:

Eil.Nr.

Mokykla

Įgyvendinamos programos

Adresas, kontaktai

1.

Druskininkų „Atgimimo“ mokykla

Priešmokyklinio, pradinio,  pagrindinio I dalies ugdymo

M.K. Čiurlionio g. 92 Druskininkai, tel. (8 313) 52 941, el. paštas mokykla@atgimimomokykla.lt

2.

Druskininkų „Saulės“ pagrindinė mokykla

Priešmokyklinio, pradinio,  pagrindinio I dalies ugdymo

Ateities g. 13 Druskininkai, tel. (8 313) 45 703, el. paštas saulemok@gmail.com

3.

Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija

Priešmokyklinio, pradinio,  pagrindinio I dalies ugdymo

Alėjos g. 26, Leipalingio mstl, Druskininkų savivaldybė, tel. (8 313) 43373 el. paštas mokykla@leipalingis.lt.

4.

Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija

Priešmokyklinio, pradinio,  pagrindinio I dalies ugdymo

Jaunystės g. ū Viečiūnų mstl. Druskininkų savivaldybė, faks. (8 313) 47 979 el. paštas. progimnazija@vieciunai.lt

5.

Druskininkų švietimo centras

Pagrindinio II dalies ir vidurinio

M.K. Čiurlionio g. 80, Druskininkai, tel. (8 313) 51853 el. paštas: vytautas@dscentras.lt

 

Plačiau >

LR Seimo rinkimų antrojo turo išankstinis balsavimas vyksta spalio 19-22 dienomis,

 2020-10-22
Druskininkiečiai, primename, kad LR Seimo rinkimų antrojo turo išankstinis balsavimas vyksta spalio 19-22 dienomis, nuo 7 iki 20 val. Vilniaus al. 16 (buvusios SODROS patalpose). Būkite pilietiški - ateikite, balsuokite, neleiskite, kad už jus nuspręstų kiti!

Plačiau >

Druskininkų savivaldybės gyventojai šiais metais turėtų sumokėti apie 137 tūkst. eurų žemės mokesčio

 2020-10-22

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad privačios žemės savininkams jau apskaičiuotas už 2020 metus mokėtinas žemės mokestis. Šiandien išsamios deklaracijos įkeltos į VMI Elektroninio deklaravimo sistemą deklaravimas.vmi.lt. Mokesčio sumas gyventojai taip pat gali sužinoti ir prisijungę prie Mano VMI sistemos www.vmi.lt/manovmi ar paskambinus telefonu 1882. Apie 408 tūkst. registruotų Mano VMI ir EDS naudotojų, kurie yra nurodę savo e. pašto adresą sistemose, gaus pranešimus apie jiems suformuotą deklaraciją. Tie žemės savininkai, kurie nėra VMI e. paslaugų naudotojai, žemės mokesčio deklaracijų artimiausiu metu sulauks klasikiniu paštu. Žemės mokestį reikia sumokėti iki š. m. lapkričio 16 d.

Plačiau >

Tvarkydami kapus, nepamirškite tvarkyti atliekų

 2020-10-22

Besibaigiantis ruduo kasmet primena mūsų gyvenimo trapumą ir laikinumą, kurį neišvengiamai pajuntame, lankydami Anapilin išėjusių artimųjų kapus.

Prie jų kaskart einame nešini žvakėmis, gyvomis ir dirbtinėmis gėlėmis, kitomis kapų puošmenomis, manydami, kad taip parodome pagarbą mirusiesiems, kuriems, pripažinkime, tie mūsų žemiški pagarbos ženklai anaiptol nėra svarbūs.

Sielovadininkai, etnologai primena, kad Visų šventųjų diena, Vėlinės – tai tylaus dvasinio pabendravimo su Anapilin išėjusiais artimaisiais metas, kuomet jie prisimenami mintimis, maldos žodžiais.

Šiomis ypatingo susikaupimo dienomis vienos žvakės ir kelių gėlės žiedų mirusiems pagerbti tikrai užtektų.

Plačiau >

Patvirtintos paraiškos dėl saulės elektrinių įrengimo ant savivaldybės biudžetinių įstaigų stogų

 2020-10-22

Ant Druskininkų savivaldybės įstaigų: mokyklų, darželių, sveikatos priežiūros įstaigų ir savivaldybės administracijos pastato stogų per ateinančius 18 mėnesių bus įrengtos saulės elektrinės, prisidėsiančios prie aplinkos tausojimo ir leisiančios sutaupyti biudžeto lėšų.

Plačiau >

Projekto „Turizmo kovų“ nugalėtoja – „UPA Medical SPA“ procedūra „Apynių jėga“

 2020-10-21

Antradienį Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas įteikė „Turizmo kovų“ apdovanojimą „UPA Medical SPA“ vadovui Rimantui Černiauskui.

Projekto metu „Facebook“ puslapio „Druskininkai - sveikatos šaltinių kurortas“ sekėjai balsavo už savo favoritą, rinkdamiesi iš aštuonių turizmo paslaugų – nugalėtoja tapo unikali „UPA Medical SPA“ siūloma kūno puoselėjimo procedūra „Apynių jėga“. Tai procedūra, pradedama drėkinančiu kūno šveitimu, pratęsiama maitinančiu kūno įvyniojimu, raminančiu galvos odos masažu ir užbaigiama atpalaiduojančiu viso kūno masažu.

Ričardas Malinauskas džiaugėsi bendrais projektais ir bendradarbiavimu su kurorto verslininkais ir teigė, kad „didžiausi laimėtojai esame mes, Druskininkų gyventojai, ir mūsų kurorto svečiai – gyvename pačiame gražiausiame mieste, kuriame galime atrasti poilsį, pramogas bei unikalias čia siūlomas sveikatinimo procedūras.“

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.