Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Paramos teikimas bičių laikytojams 2020 metais už papildomą bičių maitinimą

 2020-08-11

Druskininkų savivaldybė informuoja, kad iki 2020 m. rugsėjo 15 d. priimamos bičių laikytojų paraiškos paramai už papildomą bičių maitinimą gauti:

- bičių laikytojams iš dalies atlyginamos išlaidos, tiesiogiai susijusios su papildomu bičių maitinimu (įprastinio, ekologiško cukraus arba invertuotojo cukraus sirupo įsigijimo išlaidos), bet ne daugiau kaip 5,79 Eur už bičių šeimą arba ne daugiau kaip 11,58 Eur už ekologinės gamybos ūkio sertifikuotą bičių šeimą ir ne daugiau kaip už 10 kg cukraus / ekologiško cukraus arba ne daugiau kaip už 15 l invertuotojo cukraus sirupo vienos bičių šeimos papildomam bičių maitinimui;

Plačiau >

Nuo rugpjūčio 17 dienos viešasis transportas važiuos pagal įprastinius tvarkaraščius

 2020-08-11

Informuojame, kad nuo  rugpjūčio 17  dienos viešasis transportas Druskininkų savivaldybėje važiuos pagal įprastinius  tvarkaraščius.

Viešojo transporto tvarkaraščius rasite tinklapyje https://www.stops.lt/druskininkai/

Išsamią informaciją apie Druskininkų savivaldybės viešąjį transportą, jo tvarkaraščius, elektroninį bilietą ir kitą aktualią informaciją galite rasti savivaldybės tinklapyje www.druskininkusavivaldybe.lt, skiltyje Komunalinis ūkis - Transportas.

Plačiau >

Įvedami ribojimai atvykstantiems iš Lenkijos, Nyderlandų, Islandijos ir Kipro

 2020-08-07

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) atnaujino sąrašą valstybių, kurių piliečiai arba teisėtai jose gyvenantys asmenys gali atvykti į Lietuvą. Pablogėjus epidemiologinei situacijai Lenkijoje ir Kipre, iš šių šalių atvykstantiems nuo pirmadienio bus privaloma 14 dienų izoliacija, bet užsieniečių atvykimas ribojamas nebus.

Plačiau >

Druskininkuose gyvūnais pasirūpinta – nuo išskirtinio valgiaraščio šunims iki tarptautinių parodų

 2020-08-07

Jau šį savaitgalį, rugpjūčio 7-9 dienomis Druskininkuose vyks trys tarptautinės šunų parodos: „Dzūkija 2020“, „Druskininkų mero taurė“ ir „Druskininkai 2020“. Renginyje dalyvaus apie 1060 šunų, o visame mieste bus galima pamatyti daugybę įspūdingų, draugiškai nusiteikusių egzotiškų veislių keturkojų.
Kaip ir kasmet, rugpjūčio pradžioje Druskininkų kurortas svetingai priima šunų mylėtojus. Po pasirodymų keturkojai miesto svečiai kartu su savo šeimininkais keliauja vaizdingais Druskininkų maršrutais, aplanko Karolio Dineikos sveikatingumo parką, ilsisi prie Muzikinio fontano, Druskonio ežero, keliauja į kavines, sukurdami mieste ypatingą atmosferą.

Plačiau >

Žmonėms su negalia – išimtys dėl kaukių dėvėjimo

 2020-08-07

Nuo šiandien įsigalioja veido apsaugos priemonių dėvėjimo išimtys kai kuriems žmonėms, turintiems negalią. Jiems paslaugų teikimo, laisvalaikio ir pramogų vietose, sporto varžybose ir renginiuose, oro uostuose, taip pat viešajame transporte bei darbo vietose leidžiama nedėvėti kaukių ar kitokių kvėpavimo takų apsaugos priemonių, jei jie dėl savo sveikatos būklės negali jų dėvėti arba jų dėvėjimas galėtų pakenkti negalią turinčiojo sveikatai. 

Plačiau >

Aptartos Druskininkų ir Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos bendradarbiavimo galimybės

 2020-08-07

Liepos pabaigoje Druskininkų savivaldybėje lankėsi Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos prezidentas Anatolijus Čupkovas – su savivaldybės vadovais jis aptarė bendradarbiavimo galimybes.

Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius pristatė, kokie darbai padaryti pritaikant kurorto infrastruktūrą judėjimo negalią turintiems žmonėms. Mero pavaduotojas atkreipė dėmesį, kad tokios pramogos kaip Vandens parkas, Snow Arena, Lynų kelias – taip pat pritaikyti žmonėms su negalia. „Mes orientuoti į laisvalaikio praleidimą, į pramogas – siekiame, kad jomis galėtų pasinaudoti visi be jokių išimčių. Jei federacija šalia to organizuos sporto renginius – tikrai džiaugsimės ir palaikysime“,  – sakė L. Urmanavičius.

Plačiau >

Skaudi žinia

 2020-08-07

Šį rytą iš naujojo Druskininkų kultūros centro rangovo gavome sukrečiančią žinią, kad statybose darbo metu žuvo darbininkas.

Įvykio vietoje šiuo metu dirba specialiosios tarnybos ir aiškinasi įvykio aplinkybes.  Kai tik paaiškės daugiau detalių – apie tai informuosime.

Reiškiame nuoširdžią užuojautą žuvusiojo artimiesiems.

Plačiau >

Aptarti bendruomenei svarbūs vandentvarkos klausimai

 2020-08-07

Vakar Druskininkų savivaldybės vadovai ir administracijos specialistai susitiko su UAB „Druskininkų vandenys“ direktoriumi Mindaugu Jaskelevičiumi ir aptarė bendruomenei svarbius vandentvarkos klausimus ir 2020 metų įmonės projektų įgyvendinimą ir perspektyvas.

Pasitarimo pradžioje aptarti įmonės pirmojo pusmečio finansiniai rezultatai –  dėl karantino pastarieji nedžiugina, tačiau įmonė dirba pilnu pajėgumu, įgyvendina visus suplanuotus projektus, darbuotojams nereikia būti prastovose. Atkreiptas dėmesys, kad pirmojo pusmečio rezultatams įtaką padarė trims mėnesiams nutraukta juridinių asmenų veikla. Didieji sveikatinimo ir poilsio centrai savo veiklą atnaujino tik birželio pabaigoje – o būtent jie ir yra pagrindiniai vandens vartotojai. Metiniai įmonės rezultatai priklausys nuo to, kaip toliau seksis suvaldyti pandemiją.

Plačiau >

Aptarta projekto "Turizmui draugiški miestai" II etapo eiga

 2020-08-06

Liepos 30 d. Druskininkų savivaldybėje rinkosi Europos Sąjungos teritorinio bendradarbiavimo tinklo URBACT projekto "Turizmui draugiški miestai" Druskininkų URBACT vietos grupė. 

Susitikimo metu buvo aptarta projekto "Turizmui draugiški miestai" II etapo eiga, komunikacijos planas ir išskirta 10 kriterijų, kuriais remiantis galima būtų toliau kalbėti apie darnų turizmą.

Plačiau >

Svarbi informacija apgyvendinimo paslaugų sektoriaus atstovams

 2020-08-05

Nuo 2020 m. liepos 1 dienos keitėsi kai kurių verslo liudijimų – tarp jų ir apgyvendinimo sektoriaus – išdavimo tvarka. 

Nuo šiol trumpalaikės apgyvendinimo paslaugos gali būti teikiamos tik įsigijus atitinkamą verslo liudijimą: „Apgyvendinimo paslaugų (kaimo turizmo paslaugos) teikimas“ (kodu 010) arba „Apgyvendinimo paslaugų (nakvynės ir pusryčių paslaugos) teikimas“ (kodu 043).

Pasitaikydavo atvejų, kad apgyvendinimo paslaugos turistams buvo teikiamos įsigijus netinkamą verslo liudijimą „Gyvenamosios paskirties patalpų nuoma“. Šį verslo liudijimą gali įsigyti tik tie, kurie teikia ilgalaikę butų nuomos paslaugą, t.y. ilgesniam, nei vieno mėnesio laikotarpiui. Gyventojai, nuomojantys gyvenamosios paskirties patalpas, kiekvienam nuomojamam objektui turi įsigyti atskirą verslo liudijimą ir už jį sumokėti fiksuoto dydžio pajamų mokestį.

Druskininkų savivaldybė kartu su Valstybine mokesčių inspekcija yra numačiusi ir vykdo patikrinimus dėl veiklos teisėtumo ir vietinės rinkliavos mokėjimo.

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.