Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba

PradžiaSavivaldybės naujienos
Druskininkų savivaldybė apdovanota už sveiko maisto puoselėjimą savivaldybės darželiuose

Lietuvos Žemės ūkio ministerija 2018 metais inicijavo projektą, kurio metu pradėjo unikalią programą - ikimokyklinio ugdymo įstaigos skatinamos maitintis vaikus ekologiškais ir pagal nacionalinę kokybės sistemą pagamintais produktais.

 

Į ekologiškai maitinamų darželių tinklą pirmasis 2019-2020 m.  įsijungė Druskininkų lopšelis – darželis „Žibutė“: „Pradžia buvo nelengva, susidūrėme su nemenkais iššūkiais pirmiausiai surandant ekologiškos produkcijos teikėjus, vėliau organizuojant viešuosius pirkimus ir pan., tačiau noras suteikti vaikams kokybiškesnį maitinimą buvo didesnis nei iškilę sunkumai, -“  džiaugėsi sėkmingu naujos veiklos startu lopšelio darželio „Žibutė“ direktorė Rasa Vaisietienė.

Įvertinę kolegų patirtį bei patirtą sėkmę dalyvauti ekologiško maitinimo programoje nusprendė ir kitas Druskininkų lopšelis – darželis „Bitutė“, kurie jau nuo šio rugsėjo vaikų maitinimui užsako tik ekologiškus ir pagal nacionalinę žemės ūkio ir maisto kokybės sistemą pagamintus  maisto produktus.

Lopšelio - darželio direktorė Lina Bagdanavičienė pastebi, kad siekiant organizuoti kuo kokybiškesnį vaikų ugdymą ši valstybės ir Europos sąjungos parama yra labai naudinga: „- gaudami daugiau  lėšų esame laisvesni galvoti apie papildomas priemones tiek vaikų sveikatai gerinti, tiek naujų ugdymo formų paieškai ir pan. Esu labai dėkinga savo darbuotojams, kurie, nors ir patirdami papildomą darbo krūvį, mato šių darbų prasmę ir deda dideles pastangas ieškodami teikėjų, organizuodami produktų pristatymą, netgi kurdami naujus valgiaraščius“ ar skatindami vaikus mėgautis sveikesniu maistu.

Praeitą savaitę Vilniuje vyko Kokybiško maisto šventė, kurios metu už vaikų maitinimą ekologiškais ir pagal nacionalinę žemės ūkio ir maisto kokybės sistemą pagamintais produktais ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigose apdovanoti abu Druskininkų lopšeliai – darželiai  „Žibutė“ ir „Bitutė“.

Atskira padėka ir prizas įteiktas ir Druskininkų savivaldybei  už aktyvų ekologiškų ir pagal nacionalinę žemės ūkio ir maisto kokybės sistemą pagamintų maisto produktų gaminimo, populiarinimo ir vartojimo skatinimą. 

„Džiaugdamiesi parvežta padėka ir prizu pirmiausiai norime padėkoti abiejų įstaigų vadovams ir bendruomenėms, kad deda aktyvias pastangas siekdami sudaryti kuo geresnes mažųjų druskininkiečių ugdymo sąlygas. Didžiuojamės Jumis ir iš širdies dėkojame.  Visada palaikėme pažangias ir naudingas ugdymo kokybės gerinimo iniciatyvas, skatiname visų įstaigų vadovas paieškoti naujų veiklos formų, kurios leidžia vaikams pasiekti kuo geresnių ugdymosi rezultatų“, teigė Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius. 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Druskininkų savivaldybės vieta žamėlapyje
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt
Telefonas

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.