Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba

PradžiaSavivaldybės naujienos
Prevenciniame Ekstremalių situacijų komisijos posėdyje – besibaigiančio šaltojo sezono aktualijos

Artėjant pavasariui, tradiciškai buvo sušauktas Ekstremalių situacijų komisijos posėdis, kuriame buvo aptartos svarbiausios besibaigiančio šaltojo sezono aktualijos.

Pirmasis klausimas – dėl pasirengimo galimam potvyniui. Posėdyje aptartos priemonės, kaip reikėtų apsaugoti gyventojus, jei dėl gausiai iškritusio ir dabar greitai tirpstančio sniego kiltų potvynis. Kaip informavo posėdyje dalyvavę atsakingų institucijų atstovai, situacija yra stabili, potvynio grėsmė minimali, tačiau yra numatytas priemonių planas, jei visgi taip atsitiktų. Su arčiausiai Nemuno upės gyvenančiais žmonėmis buvo susisiekta, jie buvo informuoti, kad situacija yra stebima ir stabili.

 

 

Posėdžio metu akcentuota, kad šylant orams ledas vandens telkiniuose ima tirpti itin sparčiai. Esant pliusinei dienos temperatūrai, ledo storis greitai mažėja ir šiuo metu ant jo lipti yra pavojinga, tačiau tiek ant Nemuno upės, tiek kituose savivaldybės teritorijoje esančiuose vandens telkiniuose galima pastebėti gausų būrį žvejų, kurie vis dar žvejoja ant ledo. Kadangi tokia žvejyba kelia rimtą pavojų žvejams, nuspręsta kartu su policijos pareigūnais nuolat kontroliuoti žvejybos vietas, vandens telkinius.

„Tikslas tikrai ne bausti žmones, kurie žvejoja ar pramogauja ant ledo, o įspėti apie pavojų, apsaugoti jų sveikatą ir gyvybę. Neretai skendimo atveju nukenčia ir šalia esantys, gelbėjantys asmenys, todėl norime prevenciškai visus įspėti, kad nenutiktų skaudžių nelaimių“,  – pabrėžė Ekstremalių situacijų komisijai vadovaujanti savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė.

Posėdyje taip pat atkreiptas dėmesys, kad šiais metais buvęs itin stiprus snygis miškuose laužė šakas, vertė medžius ir todėl reikėtų itin didelį dėmesį skirti privačių ir valstybinių miškų sutvarkymui prieš šiltąjį sezoną.

Atsakingi specialistai informavo, kad jau pradėti paruošiamieji darbai šiltajam sezonui: apžiūrėta hidrotechninių įrenginių, vandens telkinių būklė, ruošiamasi atnaujinti po žiemos susidėvėjusią ar apgadintą infrastruktūrą.

Komisija,  sudaryta iš visų atsakingų institucijų atstovų ir administracijos specialistų, nusprendė, kad Ekstremalių situacijų komisijos posėdis bus dar kartą šaukiamas kovo pabaigoje tam, kad būtų galima detaliai aptarti pasiruošimą  šiltajam sezonui.

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.