Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba

PradžiaSavivaldybės naujienos
Skelbiami antrojo kultūros projektų finansavimo etapo konkursai

Lietuvos kultūros taryba skelbia antrojo 2021 m. kultūros projektų finansavimo etapo konkursus. Skelbiami visų meno sričių, 4 kultūros programų ir Tolygios kultūrinės raidos regionuose finansavimo konkursai. Paraiškos priimamos iki balandžio 29 d., 23.59, Lietuvos kultūros tarybos Elektroninės kultūros ir meno projektų valdymo sistemoje.

 


Finansavimo programos


Šiame finansavimo etape bus skelbiami programų Menas žmogaus gerovei, Etninė kultūra ir nematerialus kultūros paveldas, Kultūros ir kūrybinės industrijų tinklaveika, taip pat programos „Atminties institucijos“ veiklų (išskyrus Tarptautinį ir tarpinstitucinį bendradarbiavimą) konkursai. Taip pat skelbiami programos Tolygi kultūrinė raida regionuose, pagal 9 apskričių Regioninių kultūros tarybų prioritetus konkursai.


Kultūros ir meno sritys


Kviečiame teikti paraiškas ir 10 meno sričių, priimamos paraiškos architektūros, cirko, dailės, dizaino,fotografijos, literatūros, muzikos, šokio, tarpdisciplininio meno, teatro projektams. Bus finansuojama profesionalioji kūryba, renginiai, informacijos kaupimas (archyvavimas, dokumentavimas) ir jos sklaida, leidyba, profesionali kritika ir analizė, koprodukcijos ir kitos kūrybinės veiklos.


Bendrosios rekomendacijos


Lietuvos kultūros taryba skatina paraiškų teikėjus paraiškas rengti remiantis dabartine epidemiologine situacija ir prognozėmis. Primygtinai rekomenduojama veiklas planuoti lanksčiai, t. y. numatant alternatyvius įgyvendinimo scenarijus bei formas, nereikalaujančias gyvo kontakto su dalyviais ir žiūrovais, kad projektus būtų galima įgyvendinti šiais metais. Taip pat rekomenduojama artimiausioje ateityje neplanuoti tarptautinio ar nacionalinio mobilumo projektų.


Paraiškos priimamos tik elektroniniu būdu, per „Lietuvos kultūros tarybos Elektroninės kultūros ir meno projektų valdymo sistemą“. Jei jau esate užsiregistravę sistemoje, iš naujo registruotis nebereikia, užtenka prisijungti.
Norėtume atkreipti paraiškų teikėjų dėmesį, kad gavus finansavimą, sutarties pasirašymo metu privalu turėti atskirą mokėjimo sąskaitą, skirtą tik valstybės biudžeto lėšoms ir įgyvendinant projektą išlaidų apmokėjimą vykdyti tik iš šios sąskaitos.


Be to, labai svarbu turėti omenyje, kad gavus finansavimą Kultūros rėmimo fondo lėšomis, ir pasirašius sutartį su Lietuvos kultūros taryba, projekto vykdytojai įsipareigoja finansuotą projektą įgyvendinti pilna (paraiškoje nurodyta) apimtimi, nepriklausomai nuo suteiktos finansavimo sumos. Jei dėl vienų ar kitų priežasčių, numatomi apimties ar kiti pakeitimai, tai turi būti suderinta su Lietuvos kultūros taryba prieš pasirašant sutartį. Jei pasikeitimai atsiranda jau įgyvendinant projektą, Lietuvos kultūros tarybą reikia informuoti prieš įgyvendinant pokyčius ir juos susiderinti.


Projektų teikėjai kviečiami susipažinti su atnaujinta „Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų projektų teikimo gairių“ redakcija, atidžiai įsigilinti į meno sričių ir kultūros programų finansavimo sąlygas ir kilus klausimams kreiptis į Lietuvos kultūros tarybos sričių ir programų kuratorius.

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.