Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba

PradžiaSavivaldybės naujienos
Startuos dar daugiau naujų kultūros projektų Druskininkuose

Alytaus apskrities regioninė kultūros taryba paskirstė kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamą programą „Tolygi kultūrinė raida“ 2021 m. Tarp Alytaus apskrities 53 finansuotų projektų daugiausia dailės, muzikos ir teatro projektų, taip pat leidybos iniciatyvos, folkloro festivaliai ir konkursai, šventės. Tai daugiausiai vietos bendruomenėms skirti renginiai ir projektai.

Iš viso Druskininkams skirta 43 750 Eur, šiais pinigais bus finansuojama 13 kultūros projektų (iš 15 teiktų).

Tęstinis finansavimas skirtas tokiems projektams, kaip:  Druskininkų vitražo simpoziumas „Čiurlionio atspindžiai 2021“, Dainuojamosios poezijos šventė Druskininkuose „Spinduliuojantys poeziją“, Tarptautinis kalvystės pleneras „Plieninė plaštakė“, 28-oji Dainavos krašto folkloro šventė, Verpstės festivalis, Jotvingių šventė Leipalingyje, Kopėčios Tarptautinė menininkų rezidencija „VisualArts Druskininkai 2021“. Tęstiniai projektai įgaus naujas formas, veiklas, o bendruomenei ir svečiams pasiūlys įdomesnį, originalesnį turinį.

Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius pasidžiaugė, kad Druskininkų savivaldybės įstaigos ir jas atstovaujantys kūrybingi žmonės aktyviai dalyvauja projektinėje veikloje, kultūrinei veiklai pritraukia papildomas lėšas, o miesto gyvenimą praturtina kultūriniu gyvenimu. „Žmonės labai pasiilgę įvairių pramogų, veiklų, todėl labai džiaugiamės, kad galėsim pasiūlyti didelę kultūrinių veiklų ir renginių įvairovę pagal būtinus galimo karantino ribojimus. Galime pasidžiaugti ir padėkoti kultūros specialistams, kurie ir pandemijos metu sugeba efektyviai įveikti atsiradusius iššūkius, randa itin originalių sprendimų ir jų įgyvendinimo būdų.“

Kultūrinę sklaidą mieste taip pat skatins nauji projektai: Druskininkų kultūros centro „Leipalingio dvaro festivalis“ plėtos profesionalaus meno sklaidą naujose Leipalingio dvaro erdvėse. Kitas kultūros centro  projektas - Kūrybiniai ieškojimai „Šviesos simfonija“ kvies atrasti Čiurlionio kūrybą netradicinėmis formomis.

Druskininkiečius kvies viešosios bibliotekos projektas - „Knygos, kūrybos ir vaizduotės versmė“, kuris organizuos susitikimus su profesionaliais kūrėjais, o mokiniams bus galima įgyti naujų įgūdžių, patirčių bei atskleisti savo kūrybinį potencialą.

Šiais metais susijungę Druskininkų Amatų centro menininkai kurs naują, bendrą kolekcijų ciklą „Art Collection“, sutelkdami visas bendras kūrybines galias.

Miesto muziejaus projektas - „Gėlė iš atviruko“ dailininkui Rimantui Laniauskui didins taikomojo meno žinomumą pasitelkiant atvirutę, jos kūrybos proceso kelią ir išeivijos dailininko Rimanto Laniausko kūrybą šiame žanre, Kitas miesto muziejaus projektas „Reprezentuojantys kurortą veidai: XIX a. - XX a. sandūros aptarnaujančio personalo uniformos“ skirtas kurorto aptarnaujančiojo personalo kostiumų parodos organizavimui ir demonstravimui.  

„Tarp pateiktų projektų yra nemažai naujų, kurie praturtins mūsų kultūrinį gyvenimą ir veiklas. Labai svarbu skatinti kultūrinį turizmą, ieškoti naujų renginių formų, sudominti ne tik gyventojus, bet ir pritraukti miesto svečius. Tai didelė galimybė realizuoti savo idėjas kūrybingiems žmonėms. Tikimasi, jog šie nauji projektai taps tradiciniais ir pritrauks tūkstančius druskininkiečių ir kurorto svečių.  “, ─ sakė L.Urmanavičius.

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.