Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba

PradžiaSavivaldybės naujienos
Savivaldybė prisideda prie druskininkiečių sveikatos stiprinimo: šiais metais sveikatos projektams skirta daugiau kaip 60 tūkst. eurų

Sveikatos priežiūra ir stiprinimas – ypač aktuali sritis, kuriai Druskininkų savivaldybėje yra skiriamas didelis dėmesys.  Siekiant užtikrinti sveikatai palankią aplinką bei kokybiškas sveikatos priežiūros paslaugas gyventojams, Druskininkų savivaldybė kasmet skiria lėšų sveikatos projektų įgyvendinimui.

Kaip informavo Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, lėšų skyrimo prioritetus nustato Druskininkų savivaldybės bendruomenės sveikatos taryba, atsižvelgdama į visuomenės sveikatos stebėsenos ataskaitos išvadas, esamas problemas ir  gyventojų sveikatos būklę.  

„Pagrindiniai tikslai yra sveikatos prevencinių programų plėtojimas, gyventojų psichikos sveikatos stiprinimas, lėtinių neinfekcinių ligų prevencija, sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumo ir kokybės gerinimas, alkoholio, tabako ir kitų psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencija, sveikatos stiprinimas ir išsaugojimas, ugdant sveikatos raštingumą ir formuojant sveikos gyvensenos įgūdžius“ – pagrindinius prioritetus išvardijo L. Urmanavičius.

Druskininkų savivaldybė šiais metais sveikatos projektams iš biudžeto bei Savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos skyrė daugiau kaip 60 tūkst. eurų.

Daugiausiai lėšų skirta VšĮ Druskininkų ligoninė teikiamų momografijos paslaugų kokybės ir prieinamumo gerinimui, nes ši paslauga ypač reikalinga moterų sveikatos užtikrinimui, krūties onkologinių susirgimų prevencijai.

Pasak Druskininkų ligoninės direktorės Evelinos Raulušaitienės, reguliari atrankinė mamografinė patikra padeda užkirsti kelią onkologiniams susirgimams arba leidžia juos diagnozuoti ankstyvoje stadijoje, kai galimybė išgyti yra ženkliai didesnė. „ Mūsų projekto tikslas – skaitmenizuoti momografą ir taip pagerinti šiuo metu teikiamos paslaugos kokybę. Artimiausiu metu pasirašysime sutartį ir startuosime su projekto įgyvendinimu. Džiugu, kad bendradarbiaujant su savivaldybe galime ligoninėje teikiamas paslaugas padaryti dar kokybiškesnes. Šiuo atveju daugiau moterų turės galimybę pasitikrinti ir išvengti susirgimų. Kiekvieno mėnesio pradžioje skelbiame apie laisvus gydytojų konsultacijų laikus, tarp jų – ir momografijos. Kviečiu sekti informaciją, užsiregistruoti ir pasitikrinti“,  – sako E. Raulušaitienė.

Dar vienas svarbus sveikatos projektas, kuriam skirta lėšų yra VšĮ Druskininkų pirminės sveikatos priežiūros centre  teikiama paslauga – socialiai pažeidžiamų asmenų pavežėjimas į asmens sveikatos priežiūros centrą. Ši paslauga teikiama neįgaliesiems ir senyvo amžiaus druskininkiečiams, kurie negali patys pasiekti šeimos gydytojo ar kito PSPC specialisto.

Taip pat finansuoti projektai, kurių metu bus teikiamos individualios psichologo konsultacijos jaunimui, organizuojami lytiškumo ugdymo mokymai, teikiama pagalba priklausomybes turintiems asmenims.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Druskininkų savivaldybės vieta žamėlapyje
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt
Telefonas

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.