Druskininkų viešoji biblioteka kviečia į knygos pristatymą
 2021-09-20

Knygoje „Pirmoji vyriausybė – vizijos ir galimybės“ pasakojama apie pirmosios Vyriausybės veiklą, atskleidžiamos sudėtingos vidaus ir tarptautinės politikos aplinkybės, perėjimo į naują socialinį bei ekonominį būvį sunkumai, sovietinės kariuomenės siautėjimas, Kremliaus paskelbtos ekonominės blokados padariniai. Knyga iliustruota Lietuvos centrinio valstybės archyvo nuotraukomis ir dokumentais, pateikiama ir aptariama dokumentų gausa, pirmosios Vyriausybės narių prisiminimai.

Atnaujintas paveiktų šalių sąrašas: izoliuotis reikės atvykstantiems iš Latvijos, Rumunijos ir Liuksemburgo
 2021-09-20

Nuo pirmadienio, rugsėjo 20 d., paveiktų šalių sąraše žalioje zonoje lieka tos pačios dvi valstybės: Lenkija ir Čekija. Iš raudonos į geltoną zoną pereina Islandija ir Portugalija – tai reiškia, kad iš jų atvykusiems nuo COVID-19 ligos nepasiskiepijusiems ir nepersirgusiems asmenims izoliuotis nereikės, tačiau jie turės išsitirti prieš ir po atvykimo. Iš geltonos į raudoną zoną pasislinko Latvija, Rumunija ir Liuksemburgas – iš šių šalių atvykstantiems nepasiskiepijusiems ir nepersirgusiems asmenims bus privalomas tyrimas prieš kelionę ir 10 dienų izoliacija atvykus.

Druskininkų savivaldybės delegacija lankėsi Estijoje
 2021-09-17

Įgyvendinant Europos Sąjungos struktūrinių fondų projektą Nr. 10.1.3-ESFA-R-920-11-0006 „Paslaugų teikimo ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas Druskininkų savivaldybėje“, Druskininkų savivaldybės administracijos delegacija, kurią sudarė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, mero patarėjas Simonas Kazakevičius, Savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė ir atsakingų skyrių vedėjai, rugsėjo 6-10 d. lankėsi Estijos savivaldybėse. Estija pasirinkta neatsitiktinai -  viešoje erdvėje ji yra tapusi kokybiško švietimo etalonu,  jų mokinių mokymosi rezultatai vieni iš geriausių pasaulyje, viešojo sektoriaus paslaugų lygiu panašūs į  skandinavus, o technologinis išsivystymas ir elektroninės valstybės paslaugos gerokai lenkia kaimynus.

Druskininkų savivaldybė apdovanota už sveiko maisto puoselėjimą savivaldybės darželiuose
 2021-09-17

Lietuvos Žemės ūkio ministerija 2018 metais inicijavo projektą, kurio metu pradėjo unikalią programą - ikimokyklinio ugdymo įstaigos skatinamos maitintis vaikus ekologiškais ir pagal nacionalinę kokybės sistemą pagamintais produktais.

Vakcinacija be registracijos – kiekvieną ketvirtadienį
 2021-09-16

Primename, kad kiekvieną ketvirtadienį visuose vakcinacijos centruose gyventojai kviečiami skiepytis be išankstinės registracijos. Pasirinkti galima bet kurią vakcinacijos centre esančią vakciną.

Vykstant skiepytis reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Galimybių pasą galima atsisiųsti apsilankius puslapyje www.gpasas.lt ir patvirtinus savo tapatybę elektroninėmis priemonėmis (e. parašu arba e. bankininkyste).
Tokių priemonių neturintiems ar jomis nesinaudojantiems asmenims Galimybių pasas nemokamai išduodamas Registrų centro klientų aptarnavimo padaliniuose, pateikus asmens dokumentą. Šie klientai aptarnaujami ir be išankstinės registracijos.

Informuojame, kad Vakcinacijos centras persikėlė į švietimo centro patalpas (M. K. Čiurlionio g. 80). Tel.  +370 (313) 53194