Joninės Druskininkuose - kviečiame
 2021-06-23

Smulkaus ir vidutinio verslo subjektų, pageidaujančių 2021 metais gauti finansinę paramą iš savivaldybės biudžeto, dėmesiui!
 2021-06-22

Kviečiame smulkaus ir vidutinio verslo subjektus, pasinaudoti galimybe 2021 metais gauti finansinę paramą pagal Druskininkų savivaldybės 2021-2023 metų strateginio veiklos plano priemonę „Smulkaus ir vidutinio verslo rėmimas“. Priemone siekiama skatinti kurortui svarbių nedidelės apimties projektų, reprezentuojančių Druskininkų savivaldybę, įgyvendinimą.

Daugiau informacijos apie paramą, paraiškų rengimo tvarką ir paraiškos formą bei kontaktus galima rasti ČIA.

Paraiškas Savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo plėtros darbo grupei galima teikti iki šių metų birželio 30 d. 17 val. Paraiškos su visais Paraiškoje nurodytais dokumentais turi būti pateiktos iki nurodytos datos registruotu laišku, įteikti asmeniškai arba per kurjerį/įgaliotą asmenį Druskininkų Savivaldybės administracijai, adresu Vilniaus al. 18, LT-66119 Druskininkai arba elektronine forma, pateikiant užpildytus dokumentus (suformuotus į bylą ir sunumeruotus PDF formatu) ir Paraiškas (doc arba docx formatu)  el. paštu info@druskininkai.lt.

Alytaus atliekų tvarkymo centras: Atliekų reikalai: klausiate - atsakome
 2021-06-22

Ar galima nupjautą žolę ir kitas žaliąsias atliekas mesti į maisto atliekų konteinerius? Juk ji irgi suyra?

Taip, žolė ir kitos žaliosios atliekos irgi suyra, bet jas rinkti reikia atskirai, nes žaliosios ir maisto atliekos yra tvarkomos skirtingai: žaliosios atliekos kompostuojamos aikštelėse, maisto – apdorojamos biologiniuose įrenginiuose. Be to, vasarą ir rudenį žaliųjų atliekų susidaro labai daug ir jos labai greit užkimštų maisto atliekų konteinerius, kurie turi būti naudojami pagal paskirtį. Kartu su maisto atliekomis į juos galima mesti nebent kambarinius augalus.

Nupjautos žolės, nugenėtų medžių šakų ar lapų į šiuos konteinerius mesti negalima. Atskirai surinktas žaliąsias atliekas reikia vežti į rūšiavimo centrus, palikti specialiai savivaldybių pažymėtose vietose, jeigu tokios yra, arba, esant galimybei kompostuoti namuose.

Socialinių paslaugų centro direktoriaus pavaduotojas Aurimas Peleckas: „Druskininkuose sukurtas stiprus savanorystės tinklas – žmonių noras padėti kitiems be jokio atlygio džiugina ir įkvepia“
 2021-06-21

Visame pasaulyje populiarėjant savanoriškai veiklai, į savanorystės iniciatyvas vis aktyviau įsitraukia ir druskininkiečių bendruomenė. Savanoriai aktyviai darbuojasi nevyriausybinėse organizacijose, švietimo įstaigose, jaunimo užimtumo centre, kaimiškosiose bendruomenėse.

Druskininkų savivaldybės Socialinių paslaugų centro direktoriaus pavaduotojo  Aurimo Pelecko teigimu, pasaulį užklupusi ir gyvenimą kardinaliai pakeitusi pandemija tik dar labiau išryškino stipriąsias savanoriškos veiklos puses.

Druskininkų savivaldybės Socialinių paslaugų centras ieško socialinio darbuotojo
 2021-06-21

Druskininkų savivaldybės Socialinių paslaugų centras skelbia socialinio darbuotojo atranką. Darbo pobūdis - socialinių įgūdžių ugdymo, palaikymo ir (ar) atkūrimo paslaugų teikimas vaikui su negalia, suaugusiam asmeniui su negalia ar senyvo amžiaus asmeniui ir jo šeimos nariams neįgaliųjų centre.