Kalėdinius Druskininkus išpakuokite patys ir atraskite nepaprastus paprastus dalykus
 2021-12-03

Druskininkai jau skaičiuoja paskutines tamsiausias metų dienas. Kurorto gatvės, vitrinos, namų langai ir terasos, alėjos, parkai ir skvereliai pamažu rėdosi šviesos instaliacijomis ir įvairiaspalviais žiburėliais. Iškritęs pirmasis sniegas kurorte akimirksniu paskleidė nerimastingą šventės nuojautą – jau laukiame Kalėdų, ruošiamės pasitikti miesto svečius, kuriame įdomias veiklas ir įspūdingus reginius, kuriais lepinsime visą šventinį laikotarpį. Kartu su Seneliu Kalėda, gnomais ir nykštukais pakuojame kalnus dovanų, slepiame jas įvairiuose kurorto kampeliuose  ir kviečiame patiems išsipakuoti kalėdinius Druskininkus. Laukia daugybė malonių staigmenų!

Druskininkų ligoninėje jau atliekamos kataraktos operacijos
 2021-12-03

VšĮ Druskininkų ligoninė pradėjo bendradarbiavimą su UAB „Katarakta“ – nuo šiol mūsų ligoninėje bus atliekamos kataraktos operacijos su pasirinkto lęšio implantavimu.

„Džiaugiuosi, kad nuo šiol pacientams galime suteikti galimybę pasirūpinti savo akimis ir išsioperuoti kataraktą čia, Druskininkuose. Akys yra labai jautri sritis, pablogėjęs matymas kenkia kasdieninei veiklai, o negydoma katarakta gali sukelti visišką aklumą. Vienintelis šios ligos gydymo būdas – chirurginis“,  – sako Druskininkų ligoninės vadovė Evelina Raulušaitienė.

Katarakta - akies lęšiuko sudrumstėjimas, dėl kurio regėjimas tampa neryškus, blankus ir iškreipiamas,  pvz.: esant prastam apšvietimui, vakare.

Dėl elektros tiekimo sutrikimų – susitikimas su ESO atstovais: situacija negali kartotis
 2021-12-03

Praėjusį šeštadienį Druskininkai ir jų priemiestis 3 valandoms liko be elektros, visą šią savaitę daugelyje kurorto vietų buvo jaučiami įvairios trukmės elektros trikdžiai, kurie kėlė nerimą druskininkiečiams ir gausiai šventiniu laikotarpiu kurortą lankantiems svečiams.

Minėti incidentai neapsiėjo be pasekmių: žmonės užstrigo liftuose, jiems prireikė ugniagesių ir medikų pagalbos, kai kur namuose dingo vanduo, tad žmonės negalėjo patenkinti elementarių poreikių, sustojo didžiųjų SPA centrų, parduotuvių, maitinimo įstaigų darbas, buvo sugadintos asmeninės šventės – pandemijos nualintos įmonės buvo priverstos dengti nuostolius iš savo biudžeto.

Reaguojant į susidariusią situaciją, šią savaitę Druskininkų savivaldybės vadovai inicijavo nuotolinį susitikimą su ESO atstovais, kuriame buvo aptartos drastiško elektros dingimo priežastys, padariniai ir galimi sprendimo būdai.

Gruodžio 3-oji - Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena

Į Advento dirbtuvėles kviečia Druskininkų miesto muziejus