Druskininkai vasaros pradžią paskelbė įspūdinga teatralizuota šventine eisena
 2022-05-27

Didžiausias Lietuvos kurortas – Druskininkai – šį savaitgalį tradiciškai paskelbė vasaros sezono pradžią ir pakvietė į turiningą ir vaizdingą, daug įspūdingų reginių žadančią šventę.

Šiandien šventės pradžią paskelbė spalvinga, triukšminga, pašėlusiai linksma tradicinė teatralizuota Druskininkų šventinė eisena, kurioje dalyvavo 36 kurorto įmonių, įstaigų, organizacijų, klubų, meno mėgėjų kolektyvai ir kiti dalyviai.

Šventinėje eisenoje dalyvavo ir Druskininkų savivaldybės vadovai – meras R. Malinauskas, mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, mero patarėjas Simonas Kazakevičius.

Visą savaitgalį Druskininkai kviečia pramogauti, mėgautis kultūriniais, muzikiniais ir kitais kurortinių paslaugų malonumais bei rasti pačių įvairiausių veiklų – nuo meditacijos, sporto iki kūrybos ir lengvo tūso.

Šventinę programą rasite čia.

Eisenos akimirkas rasite čia.

Baigta Druskininkų širdyje esančio lenkto tiltelio ir jo prieigų rekonstrukcija
 2022-05-27

Rekonstruotas Druskininkų centre, vaizdingoje  Nemuno ir Ratnyčios upių santakoje esantis lenktas tiltelis ir jo prieigos.

Pasak Druskininkų savivaldybės mero R. Malinausko, sutvarkyti šią erdvę buvo būtina, nes ji skaičiavo septintą dešimtį.

„Atidarymo juostelę kirpti planavome gerokai anksčiau, tačiau darbai užsitęsė, nes norėjome, kad projektas būtų įgyvendintas kokybiškai, kaip ir bet kuriam kitam projektui kėlėme aukštus reikalavimus tiek darbų kokybei, tiek estetiniam vaizdui. Atnaujinti šią erdvę buvo būtina – ji skaičiavo septintą dešimtį, tačiau tai padaryti nebuvo paprasta, nes šis kompleksas įrašytas į nekilnojamųjų kultūros vertybių registrą. Džiaugiuosi, kad pavyko rasti lėšų, įgyvendinti projektą ir iš pagrindų sutvarkyti kurorto centre esančią populiarią ir vaizdingą erdvę“,  – sakė R. Malinauskas.

Druskininkų kurorto šventės programa
 2022-05-27

Eismo ribojimai ir automobilių parkavimas Kurorto šventės metu
 2022-05-27