Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba

PradžiaSmulkusis ir vidutinis verslas kaimiškosiose vietovėse

Druskininkų savivaldybėje kuriama palanki verslui aplinka. Kurorte veikia ne tik didieji verslo objektai – kaimiškosiose Druskininkų vietovėse sėkmingai vystomas smulkus bei  vidutinis verslas. Nuo 2010 metų Druskininkų savivaldybės Tarybos sprendimu verslo liudijimams buvo pradėtos taikyti 50-ies procentų lengvatos. Dėl šio sprendimo iki 2014 metų verslo liudijimų skaičius padvigubėjo. Verslo sąlygų pokyčiai lėmė, kad Druskininkai tapo vis patrauklesni investuotojams. Be to, vietiniai gyventojai, ėmęsi verslo, sukūrė darbo vietas ne tik sau, bet ir kitiems.

Druskininkuose populiarėja smulkusis verslas – jį kuria aktyvūs, verslūs, išradingi Druskininkų savivaldybės gyventojai. Įvairios verslo idėjos populiarios ir kaimiškosiose Druskininkų vietovėse.

Leipalingio seniūnijoje gyvenanti ūkininkė, Bilso bendruomenės pirmininkė Gražina Auguvienė gerai žinoma kaip ypatingai gardžių sūrių gamintoja. Moters verslas kasmet darosi vis populiaresnis. Anksčiau pieną moteris parduodavo. Tačiau kur kas labiau pasiteisino sprendimas įkurti savo verslą ir užsiimti specialiomis edukacinėmis programomis. Visi, atvykę į šalia Druskininkų esantį Didžiasalio kaimą, tiesiog privalo aplankyti G. Auguvienės sūrinę.

Stračiūnų kaime gyvenantys Jolanta ir Algis Miliai prekiauja kokybišku dzūkišku medumi. Milių ūkyje – 140 avilių. Kokybišką medų jau spėjo įvertinti ne vienas klientas, o Algis Milius yra pelnęs ne vieną apdovanojimą.

Druskininkuose populiarus ir gėlininkystės verslas. Snaigupėje gyvenantys Nijolė ir Vytautas Čėsnai jau ne vienerius metus prekiauja savo užaugintomis gėlėmis bei įvairiais sodinukais. Sutuoktinių išaugintos gėlės papuošė ne vieną Druskininkų skverą.

Druskininkų kaimiškosiose vietovėse vis labiau populiarėja kaimo turizmas. Šį verslą puoselėja ne vienas verslininkas – vaizdingos Dzūkijos apylinkės, ežerai, miškai ir šalia esantis moderniausias Lietuvos kurortas traukia ne vieną Lietuvos ir užsienio poilsiautoją. Štai ne vienerius metus Vilkanastrų kaime veikianti Bilso sodyba turistams jau gerai žinoma ir puikiai vertinama. Prieš dešimt metų jos vietoje stovėjo apleisti pastatai, kurie virto moderniu kaimo turizmo kompleksu.

Kaimiškosiose vietovėse populiarėja gyvulininkystės verslas. Romualdas ir Regina Kranauskai prieš šešerius metus pradėjo auginti galovėjus ir iki šiol sėkmingai vysto pradėtą veiklą. Iš Vilniaus į vienkiemį netoliese Leipalingio atsikraustę sutuoktiniai džiaugiasi gamtos teikiama ramybe. Kranauskai šiuo metu prižiūri 11 galovėjų. Pasak sutuoktinių, šiuos gyvulius auginimui jie pasirinko atsižvelgę į  turimas sąlygas – turimus nemažus pievos plotus.

Druskininkuose ir kaimiškosiose Druskininkų viwetovėse verslas vystomas itin intensyviai – duris atvėrė ne viena maitinimo įstaiga, klesti apgyvenimo ir pramogų verslai, tad kitoje rubrikoje „Druskininkai: kaip mes keičiamės“ pratęsime verslų Druskininkų savivaldybės teritorijoje temą. 

G. Auguvienė įkūrė sūrinę, kurioje prekiauja savo pagamintais sūriais bei veda edukacines programas

Prieš dešimt metų įsigytos apleistos sodybos pastatai likę tik dokumentuose - šiandien Bilso sodyba džiugina modernumu ir patogumu

Snaigupėje gyvenantys Nijolė ir Vytaitas Čėsnai verslą pradėjo nuo nedidelio ūkio. Šiandien sutuoktiniai gėles augina moderniame šiltnamyje, o jų užaugintos gėlės puošia Druskininkus

Jolanta ir Algis Miliai puoselėja bitininkystės ūkį - nedideliame ceche dirba visa Milių šeima, o gardų Dzūkišką medų giria daugybė patenkintų klientų

Romualdas ir Regina Kranauskai augina neįprastus galovėjų veislės gyvuslius, šaindien jų yra net 11

Vertinkite: Balsų skaičius: 0
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.


 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis  
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
[email protected]
 
    

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.