Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba

PradžiaŽEMĖS ŪKIO RĖMIMO PROGRAMOS PROJEKTAI

2016 metais Druskininkų savivaldybė pirmą kartą patvirtino ir į biudžetą įtraukė Žemės ūkio rėmimo programą, kuria buvo siekiama teikti paramą savivaldybės ūkininkams. Metų pabaigoje galima pasidžiaugti, kad minėta programa, kurios apimtis 10 600 eurų,  įgyvendinta sėkmingai – parama suteikta 106 žmonėms.

„Tikrai suprantame, kad  mūsų regiono žemės nėra tokios derlingos kaip kitų regionų, matome, kokį nelengvą darbą dirba mūsų krašto ūkininkai ir labai džiaugiamės, galėję nors iš dalies prisidėti ir paremti smulkiuosius ūkininkus“,  – apie sėkmingai įgyvendintą programą kalbėjo savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Grigorienė.

Atsižvelgiant į tai, kad Žemės ūkio rėmimo programa pasiteisino, savivaldybė planuoja teikti paramą smulkiesiems ūkininkams ir ateityje.

Druskininkų savivaldybė informuoja, kad žemdirbiai, pageidaujantys gauti paramą pagal Savivaldybės žemės ūkio rėmimo programą (toliau – Programa), paraiškas gali teikti nuo 2022 m. kovo 15 d. iki 2022 m. lapkričio 15 d. imtinai.

Programos tikslas –pilnai ar iš dalies remti ir teikti finansinę paramą žemės ūkio veiklos subjektų įgyvendintiems ir vykdomiems Programos projektams (toliau – Projektai) Druskininkų savivaldybėje. Siekiant įgyvendinti Programos tikslą ir uždavinius, nustatyti paramos teikimo prioritetai.

Programos projektų finansavimo tvarkos aprašą, paraiškos žemės ūkio rėmimo programos projektui finansuoti formą galima rasti Druskininkų savivaldybės interneto svetainėje, adresu: /index.php Savivaldybės naujienose ir skyriuje Pradžia >> Veiklos sritys >> Žemės ūkis >> Žemės ūkio valdos ir ūkininkų ūkiai.

Paraiškos teikiamos Druskininkų savivaldybės administracijai adresu, Vilniaus al. 18, Druskininkai. Paraiškų teikimas vykdomas šio Aprašo nustatyta tvarka. Paraiška (užpildyta ranka (ar) spausdintine forma) ir (arba) dokumentai gauti finansavimą projektui turi būti pildomi lietuvių kalba, tvarkingi ir užpildyti įskaitomai. Jei prie Paraiškos pridedami dokumentai parengti užsienio kalba, dokumentai turi būti išversti į lietuvių kalbą. Jei dokumentas yra išverstas iš užsienio kalbos, privaloma pateikti kompetentingos institucijos, atliekančios vertimo paslaugas, pažymą (žymą) apie vertimą į lietuvių kalbą. Kita kalba užpildyta Paraiška ir jos priedai nepriimami. Paraiškos ir priedų kopijos turi būti patvirtintos pareiškėjo parašu. Pareiškėjas privalo pasirašyti kiekvieną paraiškos ir jos priedų lapą. Paraiška ir (arba) papildomi dokumentai gali būti pateikti pareiškėjo asmeniškai arba per įgaliotą asmenį teisės aktų nustatyta tvarka, paštu registruotu laišku. Užpildytą Paraišką kartu su reikalaujamais dokumentais (ar jų kopijomis) pateikti galima ir pasirašant kvalifikuotu elektroniniu parašu, juos siunčiant el. paštu [email protected] (pateikiant Paraišką ir skenuotus prašomus dokumentus). Paraiškos gali būti teikiamos šiais formatais: DOC, DOCX, PDF.

Druskininkų savivaldybės administracijos darbo laikas: pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 val. iki 17.00 val., penktadienį nuo 8.00 val. iki 15.00 val.

Išsamesnę informaciją teikia Druskininkų savivaldybės administracijos Ūkio ir turto valdymo skyriaus vedėjo pavaduotojas Alvydas Vengrauskas (Vasario 16–osios g. 7, Druskininkai), tel. 8 614  25 826, el. paštas [email protected]

Druskininkų savivaldybės informacija

 

Vertinkite: Balsų skaičius: 0
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.


 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis  
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
[email protected]
 
    

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.