Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

GJan koncertas Druskininkuose vainikuos jubiliejinį „LTeam žiemos festivalį 2023“

 2023-01-31

Jau vasario 10–11 dienomis Druskininkus išjudins „LTeam žiemos festivalis 2023“. Tradiciniu tapusiame, 10-ąjį kartą organizuojamame renginyje kaip ir kasmet netrūks veiksmo – čia bus galima išbandyti daugiau nei 30 nemokamų veiklų, patiems pasimatuoti skirtingas sporto šakas, pabendrauti su sportininkais, sudalyvauti varžybose ir turnyruose. „Snow arenoje“ vyksiančioje žiemos šventėje netrūks ir pramoginių veiklų – planuojamas kino seansas, žaidimai mažiesiems dalyviams, renginį vainikuose atlikėjos GJan koncertas.

Plačiau >

Druskininkų BC „Deivės“ iškovojo pirmąjį titulą

 2023-01-31

Vos prieš pusmetį įsteigtas Druskininkų merginų krepšinio centras jau duoda pirmuosius sėkmingo darbo vaisius. Čia sportuojančių keturiolikmečių mergaičių komanda neseniai triumfavo Europos mergaičių krepšinio lygos (EGBL) U15 diviziono antrojo turo varžybose Rygoje (Latvija).

Sausio 19-22 dienomis vykusių varžybų metu Druskininkų BC „Deivės“ laimėjo visas žaistas rungtynes.

„Labai džiaugiuosi šiuo mergaičių pasiekimu. Žinau, kaip jos sunkiai dirba kasdien ir malonu matyti puikius jų darbo rezultatus, – auklėtinių pasirodymu džiaugėsi komandos vyr. treneris Aurimas Andrušaitis. – Emocijos pačios geriausios, o ypač smagu dėl to, kad tokios pergalės suteikia papildomos matyvacijos toliau dirbti ir nepaleisti tos geros bangos. Jaučiu tą padidėjusį mergaičių užsivedimą ir norą judėti į priekį net treniruotėse.“

Plačiau >

Druskininkuose - 2023 metų Lietuvos 10 šokių čempionatas ir pirmenybės

 2023-01-31

Plačiau >

Šiandien 10.00 val. Druskininkų tarybos posėdis

 2023-01-30

Kviečiame stebėti posėdį: bit.ly/2P4YFuW

Plačiau >

Varžybos ieškantiems nuotykių: „LTeam Rogaining“ kviečia sportuojant atrasti nematytas Druskininkų vietas

 2023-01-30

Vasario 10–11 dienomis Druskininkuose vyksiančiame „LTeam žiemos festivalyje 2023“ netrūks smagių sporto ir pramoginių rungčių visai šeimai: čia bus galima išbandyti daugiau nei 30 įvairiausių veiklų, sudalyvauti žygyje, turnyruose ir varžybose. Tradiciškai renginyje laukiami ir orientavimosi sporto mėgėjai – jie kviečiami išbandyti jėgas komandinėse „LTeam Rogaining“ varžybose.

Plačiau >

Druskininkai pagerbė miestui nusipelniusius žmones ir ryškiausias iniciatyvas

 2023-01-30

Praėjusį penktadienį Druskininkuose dvidešimtąjį kartą padėkota labiausiai kurortui nusipelniusiems žmonėms bei prisimintos ryškiausios praėjusių metų iniciatyvos.

Beveik 400  šventės „Druskininkai 2022“ svečių prisiminė praėjusių metų svarbiausius įvykius, reikšmingus projektus ir nuveiktus darbus.

Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas padėkos vakaro metu įteikė 9 bronzines Ratnyčėlės skulptūrėles, Kultūros puoselėtojo diplomą ir pasveikino Kalėdinio eglučių parko nugalėtojus.

Vakaro pradžioje visus svečius pasveikinęs meras R. Malinauskas pasidžiaugė, kad druskininkiečiai jau  20-ąjį kartą dėkoja tiems, kurie myli savo miestą.

„Labai smagu prisiminti svarbiausias iniciatyvas, darbus, žmones, kurie garsino Druskininkų kraštą, įgyvendino gražiausius sumanymus ir buvo aktyvūs bendruomenės nariai. Ačiū už jūsų meilę Druskininkams ir daromus gražius, prasmingus darbus. Visiems linkiu ir toliau kurti Druskininkus. Išskirtiniai objektai, išskirtiniai renginiai – tai mūsų vizitinė kortelė, dėl to esame patrauklūs Lietuvos ir užsienio turistams, ir toliau eikime šiuo keliu“ – linkėjo R. Malinauskas.

Plačiau >

Tradicinėje Druskininkų Bočių Padėkos šventėje – padėkos žodžiai ir geros emocijos

 2023-01-26

Šią savaitę Druskininkų Bočių bendrijos nariai organizavo tradicinę Padėkos šventę. Kiekvieną sausio mėnesį gausus senjorų būrys susitinka pasidžiaugti nuveiktais darbais ir padėkoti vieni kitiems.

Kaip sakė Druskininkų Bočiams vadovaujanti, Lietuvos  metų senjorės titulą pelniusi Zita Joana Jančiauskienė, ši šventė labai smagi dar ir dėl to, kad pastaruosius kelerius metus dėl pandemijos bočiams buvo tekę jos atsisakyti.

Šventės pradžioje padėkota Bočių savanoriams bei klubų vadovams, pasidžiaugta aktyvia ir bendruomenei svarbia jų veikla.

Gausų bočių būrį pasveikino Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

Plačiau >

Kaip pradėti ekologinės gamybos sertifikavimą?

 2023-01-26

Norint pirmą kartą sertifikuoti ekologinę gamybą, reikia visų pirma susipažinti su šiam gamybos būdui keliamais reikalavimais, tada atlikti tam tikrus procedūrinius veiksmus ir pateikti nustatytus dokumentus.

Ekologinė augalininkystė ir gyvulininkystė

Norint pradėti sertifikuoti šias veiklas, reikia atlikti du pagrindinius veiksmus. Visų pirma, Paraiškų priėmimo informacinėje sistemoje (PPIS) einamaisiais metais deklaruoti žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus bei ūkinius gyvūnus. Deklaravimo laikotarpis, terminai ir sąlygos kasmet nustatomi žemės ūkio ministro įsakymu. Informacija apie deklaravimo pradžią ir sąlygas skelbiama Žemės ūkio ministerijos ir Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos (NMA) interneto svetainėse.

Plačiau >

Informacija dėl 2023 m. kultūros vertybių apskaitos dokumentų projektų rengimo planų

 2023-01-25

 

Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos direktoriaus 2023 m. sausio 17 d. įsakymu patvirtintas
Kultūros paveldo centro 2023 m. kultūros vertybių apskaitos dokumentų projektų rengimo planas.

NEKILNOJAMŲJŲ KULTŪROS VERTYBIŲ, KURIOMS KULTŪROS PAVELDO DEPARTAMENTO PRIE KULTŪROS MINISTERIJOS TERITORINIAI SKYRIAI 2023 M. RENGS APSKAITOS DOKUMENTACIJĄ, PLANAS

KULTŪROS PAVELDO CENTRO 2023 M. KULTŪROS VERTYBIŲ APSKAITOS DOKUMENTŲ PROJEKTŲ RENGIMO PLANAS

Plačiau >

Kvietimas teikti paraiškas gauti paramą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Bendradarbiavimas“ veiklos sritį „Parama smulkių ūkio subjektų bendradarbiavimui“

 2023-01-25

Kvietimą teikti paraiškas gauti paramą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Bendradarbiavimas“ veiklos sritį „Parama smulkių ūkio subjektų bendradarbiavimui“ rasite čia.

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.


 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis  
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
[email protected]
 
    

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.