Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

„Darom kartu“ kviečia burtis į aplinkosaugos iniciatyvas

 2023-03-31

Žinomiausia aplinkosaugos iniciatyvų organizacija „Mes darom“ kviečia vienytis visus gamtos mylėtojus ir burtis į aplinkos puoselėjimo iniciatyvas. Internetinėje svetainėje www.mesdarom.lt sukurta pirmoji Lietuvoje darnumo iniciatyvų platforma „Darom kartu“, kurioje visi norintys gali registruoti savo organizuojamą aplinkosauginę iniciatyvą, atrasti galimybių savanoriauti ir dalintis įkvepiančiomis tvaraus pokyčio istorijomis.

Plačiau >

Lietuvos banko Finansinio raštingumo centras organizuoja Nacionalinę finansinio raštingumo dieną

 2023-03-31

Dienos tikslas: atkreipti visuomenės dėmesį į finansinio raštingumo svarbą ir paskatinti Lietuvos gyventojus tobulinti savo finansines žinias bei įgūdžius. Drauge galime padaryti pokytį gerindami Lietuvos gyventojų finansinį raštingumą kurdami naujas tradicijas.

Dienos tema: dienos leitmotyvu pasirinkome aitvarą, kuris lietuvių tautosakoje nuo seno žinomas kaip viena iš pagoniškųjų dievybių, nešanti turtus. Tačiau tam, kad aitvaras sklandytų ir neštų mums turtus – turime išmokti jį suvaldyti, pagauti vėją ir išlaikyti plazdantį danguje. Taip yra ir su mūsų finansiniu raštingumu: norint gyventi oriai, kaupti ateičiai ir pasiekti savo tikslų bei svajonių, turime išmokti valdyti savo pinigus.

Kviečiame jungtis prie Lietuvos banko Finansinio raštingumo centro organizuojamų veiklų ir taip pat norime pakviesti visą balandžio mėn. patiems inicijuoti įvairias veiklas  pažymint šią dieną (pvz., aitvarų gaminimo dirbtuves ir jų leidimą į dangų, atviromis paskaitomis savivaldybės gyventojams, diskusijomis finansinio raštingumo didinimo temomis, žygiais, konkursais ir pan.) ir dalintis tuo socialiniuose tinkluose su grotažyme #PagaukFinansųVėją!

Plačiau >

Dabar – geriausias laikas popierinį mokėjimo pranešimą už atliekas pakeisti elektroniniu

 2023-03-30

Kuo daugiau popierių, tuo daugiau rūpesčių. Jeigu vietoj popierinio mokėjimo pranešimo užsisakytumėte elektroninį – vienu rūpesčiu būtų mažiau.

Tam tereikia prisijungti prie Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro savitarnos svetainės https://www.aratc.lt/vietine-rinkliava/e-paslaugos-e-vietine-rinkliava/. Skiltyje „Mano paslaugos“ pasirinkti poziciją „Redaguoti“ ir atsidariusiame laukelyje įrašyti savo naudojamą elektroninio pašto adresą. Patikrinti, ar teisingai įrašėte, varnele pažymėti laukelį „Popierinių mokėjimo pranešimų paštu nesiųsti“ ir išsaugoti šią informaciją.  

Plačiau >

Šiandien 10.00 val. Druskininkų tarybos posėdis

 2023-03-30

Kviečiame stebėti posėdį: bit.ly/2P4YFuW

Plačiau >

Skelbiamas turto, skirto prekybai iš / nuo laikinųjų įrenginių ir paslaugoms teikti, viešas nuomos konkursas

 2023-03-29

Konkurso dalyviai su išnuomotino turto sąrašu, mokėtino pradinio įnašo dydžiu, sąskaitos numeriu į kurį turi būti pervedamas pradinis įnašas ir kitomis konkurso sąlygomis gali susipažinti savivaldybės tinklapyje www.druskininkusavivaldybe.lt skiltyje Projektai ir investicijos ->Pasiūlymai investuotojui-> Išnuomojami savivaldybės objektai.

Į konkursą dalyviai kviečiami registruotis nuotoliniu būdu, prašymą registruoti konkurso dalyviu ir kitus dokumentus siunčiant elektroninio pašto adresu: [email protected].

Prašymai priimami iki 2023 m. kovo 31 dienos 15:00 val.

Konkurso pradžia – 2023 m. balandžio 4 d., 9:30 val.

Konkursas bus vykdomas mišriu būdu: tiesiogiai Vilniaus al. 18, Druskininkai, 106 kab. ir nuotoliniu būdu, naudojantis Zoom programa. Nuoroda į konkursą ir prisijungimo duomenys užregistruotiems konkurso dalyviams bus pateikti el. paštu.

Papildoma informacija apie konkursą teikiama tel. (8-313) 591 58, mob. +370 646 383 02 arba el. p. [email protected]kininkai.lt

Plačiau >

Druskininkų delegacija lankėsi Augustave

 2023-03-28

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybės delegacija – mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, Turizmo ir verslo informacijos centro direktorius Rimas Palionis ir Investicijų ir projektų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Rūta Kazlauskienė – lankėsi Augustavo miesto savivaldybėje, kur susitiko su vicemeru Filip Chodkiewicz ir Investicijų skyriaus atstove Renata Zakrzewska bei aptarė dviejų kurortų bendradarbiavimą rengiant projektus 2021-2027 m. Interreg VI A Lietuvos-Lenkijos programai

Aptartos galimybės teikti projektus turizmo, jaunimo mainų srityje. Vizito metu Augustavo savivaldybės vicemeras Filip Chodkiewicz paminėjo, kad Augustave neseniai įsikūrė jaunimo reikalų taryba, kuri norėtų užmegzti ryšius su jau daug metų patirtį turinčia Druskininkų jaunimo taryba ir pasisemti patirties.

Plačiau >

Bus remontuojama prie Miesto muziejaus esanti pėsčiųjų perėja

 2023-03-28

Informuojame, kad kovo 29 dieną, trečiadienį, prasidės prie Miesto muziejaus esančios pėsčiųjų perėjos remonto darbai.  Vykdant darbus eismas stabdomas nebus, tačiau vyks tik viena puse.

Planuojama, kad darbai bus baigti kitos savaitės pabaigoje.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Plačiau >

Pareiškėjų pagal įregistruotos žemės ūkio valdos centrą 2023 m. teikiamų Paramos už žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus bei gyvulius paraiškų priėmimo tvarkaraščiai

 2023-03-28

Pareiškėjams parama skiriama pagal tęstinę Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos priemonę, tęstines Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemones ir Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 metų strateginio plano intervencines priemones.

Pastaba. Pareiškėjai, atvykdami teikti paraiškas, privalo žinoti tikslius deklaruojamus žemės ūkio naudmenų ir kitus plotus, atnaujinę duomenis Ūkinių gyvūnų registre, turėti VMVT išduotą pažymą apie SG ir apsisprendę dėl dalyvavimo Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 m. strateginio plano intervencinių priemonių ir kompleksinės ekologinės sistemos veiklose. Pageidautina, kad žemės ūkio valdų valdytojai einamaisiais metais būtų atnaujinę valdos duomenis Lietuvos Respublikos žemės ūkio ir kaimo verslo registre, o ūkininkai - ūkio duomenis Ūkininkų ūkių registre.

Tvarkaraščius rasite čia. 

Plačiau >

Leipalingio ir Viečiūnų seniūnijų gyventojų dėmesiui - reikalinga Jūsų pagalba

 2023-03-28

Druskininkų vietos veiklos grupė rengiasi 2023-2027 m. Europos Sąjungos finansavimo laikotarpiui ir atlieka kaimo vietovių situacijos, gyventojų poreikių tyrimą.  Prašome atsakyti į apklausos anketos klausimus bei DALINTIS anketa su Druskininkų sav. kaimiškose teritorijose, miesteliuose gyvenančiais žmonėmis.

Anketą rasite čia.

Remiantis gautais rezultatais bus formuojamos pagrindinės kaimiškų vietovių plėtros kryptys, kurios bus įgyvendinamos per vietos organizacijų ir įstaigų, verslo bei ūkio subjektų vykdomus projektus.

Siekiame, kad apklausos dalyvių imtis būtų kiek galima platesnė ir labiau reprezentatyvi.

Apklausa vyksta iki kovo 31 d.

Plačiau >

Bus vykdomos prevencinės akcijos

 2023-03-27

Informuojame, kad 2023 m. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Druskininkų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai kartu su Druskininkų savivaldybės administracijos darbuotojais vykdys šias akcijas: „Padėk artimui“, „Saugūs namai“ ir „Būk saugus moksleivi“.

Akcijų „Padėk artimui“, „Saugūs namai“ bus lankomasi gyventojų būstuose,  suteikiant konsultacijas ir patarimui gaisrinės saugos klausimais, kaip pasirengti ir saugiai elgtis ekstremaliųjų įvykių, ar ekstremaliųjų situacijų metu, atkreipiamas dėmesys į tinkamą kietojo kuro krosnių, dūmtraukių įrengimą ir naudojimą, elektros instaliaciją, kitus įrenginius, dėl kurių gali kilti gaisras, paaiškinama, kodėl reikalingi autonominiai dūmų detektoriai.

Akcijos „Būk saugus moksleivi“ metu bus lankomasi šalies mokyklose (ikimokyklinėse įstaigose) arba mokiniai, auklėtiniai galės atvykti į Druskininkų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos patalpas. Apsilankymo metu mokiniai supažindinami su temomis atsižvelgiant į sezoniškumą ir temų aktualumą konkrečioms mokinių amžiaus grupėms. Didžiausią dėmesį skiriant supažindinti mokinius su saugaus elgesio taisyklėmis buityje ir gamtoje, paaiškinti kaip saugiai elgtis prie vandens telkinių ir vandenyje, ant ledo, ką daryti įlūžus, kaip elgtis įvykus nelaimei.

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.


 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis  
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
[email protected]
 
    

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.