Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Dėl lietingo sezono – paprastesni reikalavimai ir lankstesnė kontrolė ūkininkams

 2022-08-08

Žemės ūkio ministerija dėl ilgo lietingo laikotarpio šią vasarą bei stichinių liūčių ūkininkams taikys paprastesnius reikalavimus ir lankstesnę kontrolę. Ūkininkai, kurie prisiėmė agrarinės aplinkosaugos ir klimato veiklos įsipareigojimų rizikos vandens telkinių būklei gerinti, tačiau dėl didelio vandens kiekio negalėjo laiku nušienauti įsipareigotų plotų iki rugpjūčio 1 d., galės kreiptis į Nacionalinę mokėjimo agentūrą (NMA) dėl sankcijų netaikymo.

Plačiau >

Kviečiame į parodos atidarymą

 2022-08-08

Rugpjūčio 12 d. 16:00 val. parodos „Dabar vadinuosi A. J. Stankevičiumi“. Julijono Algimanto Stankaus-Stankevičiaus (1933–2002) piešiniai. Druskininkų miesto muziejaus dailės rinkinys“ atidarymas. Renginyje paskaitą „Algimantas Julijonas Stankevičius ir nepritapusiųjų karta“ skaitys menotyrininkas, VDA dėstytojas, dailininkas Žydrūnas Mirinavičius, o dailininko eiles – aktorius, dramaturgas, režisierius Justas Tertelis.

Plačiau >

Javapjūtės metu- gesintuvai visada po ranka

 2022-08-08

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Druskininkų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai rugpjūčio mėnesį rengia javapjūtės reidus javų laukuose, kad įsitikintų, ar pakankamai dėmesio žemdirbiai skiria derliaus nuėmimo technikos priešgaisriniam saugumui, Jie tikrins, ar pasirūpinta pirminėmis gaisro gesinimo priemonėmis, ar technikos vairuotojai moka jomis naudotis.

Ugniagesiai gelbėtojai primena, kad kombainai turėtų būti aprūpinti ne mažiau kaip dviem gesintuvais, su ne mažesniu kaip 4 kg gesinimo medžiagos užpilu ir vienu nedegiu audeklu, o kita žemės ūkio technika – ne mažiau kaip vienu ugnies gesintuvu, su ne mažesniu kaip 4 kg gesinimo medžiagos užpilu. Gesintuvą ir nedegų audeklą būtina laikyti lengvai pasiekiamoje vietoje. Taip pat labai svarbu išvykstant patikrinti gesintuvą – jo manometro rodyklė (jei yra manometras) turėtų būti žaliame fone.

Plačiau >

Druskininkiečiams – nemokamos paliatyviosios pagalbos ir slaugos ligonio namuose paslaugos

 2022-08-08

VšĮ „Lietuvos hospisas“ Alytaus filialas teikia nemokamas paliatyviosios pagalbos ir slaugos ligonio namuose paslaugas. Šias nemokamas paslaugas gali gauti ir Druskininkų savivaldybės gyventojai.

Paliatyvioji pagalba teikiama pacientams, sergantiems sunkia, nepagydoma progresuojančia liga (indikacijų lentelę galite rasti čia).

Hospise, siekiant sumažinti pacientų jaučiamą vienišumą, skausmus, pagerinti gyvenimo kokybę, palaikyti paciento artimuosius, taikoma kompleksinė simptomų kontrolė, teikiama medicininė, psichosocialinė ir dvasinė pagalba.

Plačiau >

Druskininkų savivaldybės administracija ieško Švietimo skyriaus vyriausiojo specialisto

 2022-08-08

Druskininkų savivaldybės administracija prie savo komandos kviečia prisijungti Švietimo skyriaus vyriausiajį specialistą, veiklos sritis – jaunimo politikos savivaldybės teritorijoje administravimas ir įgyvendinimas.

Darbuotojui keliami reikalavimai:

• turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą (ne žemesnį kaip bakalauro kvalifikacinį laipsnį) arba jam lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją;

• gebėti savarankiškai planuoti ir organizuoti savo veiklą;

• mokėti analizuoti, sisteminiu požiūriu vertinti ir apibendrinti informaciją, rengti išvadas ir teikti pasiūlymus.

Darbo pobūdis:

 • rengti ir įgyvendinti savivaldybės jaunimo politikos programas ir priemones;
 • analizuoti jaunimo, jaunimo organizacijų ir su jaunimu dirbančių organizacijų padėtį savivaldybėje;
 • plėtoti savivaldybės institucijų ir įstaigų, dirbančių jaunimo politikos srityje, bendradarbiavimą;
 • palaikyti ryšius su užsienio lietuvių jaunimo organizacijomis;
 • administruoti savivaldybės jaunimo reikalų tarybos darbą;
 • kaupti ir skleisti informaciją apie jaunimo veiklos galimybes;
 • konsultuoti jaunimą, organizacijas, priimančias savanorius ir organizuojančias savanorišką veiklą savivaldybėje.

Mes siūlome:

 • darbą geriausiame Lietuvos kurorte ir puikią darbo bei laisvalaikio atmosferą;
 • galimybę dirbti profesionalų komandoje, nuolatinį profesinį tobulėjimą ir savirealizaciją;
 • darnų, draugišką kolektyvą, atvirą naujoms idėjoms aplinką;
 • darbo užmokestį nuo 1200,00 Eur (neatskaičius mokesčių), pareiginė algos pastoviosios dalies koeficientą – ne mažesnį kaip 6,00. Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.

Gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką prašome pateikti iki 2022 m. rugpjūčio 16 d. el. p. diana.brown@druskininkai.lt, simonas.kazakevicius@druskininkai.lt  arba inga.gudaviciene@druskininkai.lt.

Dėl dalyvavimo atrankoje bus informuojami tik pasirinkti pretendentai.

Plačiau >

Visuomenės sveikatos biuras kviečia dalyvauti orientacinėse varžybose

 2022-08-08

Plačiau >

Pirmąjį rugpjūčio savaitgalį – trys Tarptautinės šunų parodos Druskininkų aerodrome

 2022-08-05

Pirmąjį rugpjūčio savaitgalį – trys Tarptautinės šunų parodos Druskininkų aerodrome (Mizarų g. 59)! Lietuvos kinologų draugija kasmet rugpjūčio pradžioje kviečia šunų mylėtojus ne tik pasigrožėti šunimis, bet ir daugiau sužinoti apie šunų veisles, atsakingą augintinių pasirinkimą, gyvūnų gerovę.

Atvykusieji į parodą su vaikais ras įdomių, kūrybiškų veiklų LKD Mokymo centro palapinėje. Paroda kasdien prasidės 10 val. (tik penktadienį nuo 12.00 val.) ir tęsis iki 18.00 valandos.

Šunis vertins tarptautiniai teisėjai iš Prancūzijos, Italijos, Portugalijos, Belgijos, Serbijos, Rumunijos, Kroatijos, Lenkijos.

Įėjimas į parodas nemokamas.

Sužinokite daugiau: https://www.kinologija.lt/parodos--renginiai/parodos/

Plačiau >

"Vilkės“ golfo klubo lauke – unikalus bėgimas: žmonės bėgs basi

 2022-08-04

Jau rugpjūčio 13 dieną vyks vienas įdomiausių ir unikaliausių projekto „Bėk drauge su draugu Druskininkuose“ renginių – „Bėgimas basomis“.

Puikiame „Vilkės“ golfo klubo aikštyne bėgimo mylėtojai galės pasivaržyti 4 arba 8 km distancijose. Taip pat vyks estafetė 2x4 km bei 500 m bėgimas vaikams arba pradedantiesiems.

„Visų pirma, bėgikų lauks vasara, o ji asocijuojasi su pramogomis. Bėgimas basomis nėra profesionalus varžybinis renginys. Tai pramoginis renginys, skirtas šeimai, draugams, bendraminčiams, kurie galės sujungti savo hobį – bėgimą – ir pramogą“, - sakė asociacijos „Sporto renginiai“ vadovas Evaldas Martinka.

Plačiau >

Ar jums tikrai reikia brangių atspausdintų sąskaitų? Rinkitės elektronines!

 2022-08-04

Daugiau kaip 36 tūkstančiai eurų. Tiek nuo šių metų liepos mėnesio išaugo metinė mokėjimo pranešimų už atliekų tvarkymą spausdinimo ir jų pristatymo kaina Alytaus regione. Tai nutiko Lietuvos paštui padidinus paslaugų tarifus.

„Šių metų mokėjimo pranešimai daugumai gyventojų išsiųsti, tačiau kitų metų laukiame su nerimu ir iš karto prašome: užsisakykite elektroninius mokėjimo pranešimus. Sutaupysite, mokėjimo pranešimą gausite pirmieji ir būsite garantuoti, kad jis niekur nepasimes ir nedings“, - sako Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro Rinkliavų administravimo padalinio vadovas Povilas Turčinavičius.

Brangaus spausdintų sąskaitų siuntimo atsisako vis daugiau paslaugas teikiančių įmonių. Šia linkme eina ir Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras, planuojantis palaipsniui pereiti tik prie elektroninių mokėjimo pranešimų.

Plačiau >

Bitininkai kviečiami kreiptis paramos dėl papildomo bičių maitinimo

 2022-08-04

Vadovaujantis Paramos teikimo bičių laikytojams už papildomą bičių maitinimą taisyklėmis, patvirtintomis Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2008 m. birželio 26 d. įsakymu Nr. 3D-357 ,,Dėl Paramos teikimo bičių laikytojams už papildomą bičių maitinimą taisyklių patvirtinimo“, bičių laikytojai kviečiami iki 2022 m. rugsėjo 15 d. (įskaitytinai) teikti paraiškas paramai už papildomą bičių maitinimą gauti. Bičių laikytojas, pavėlavęs pateikti paramos paraišką dėl svarbios priežasties (nenugalima jėga, sunki liga ir kt.), gali ją pateikti iki einamųjų metų rugsėjo 29 d. (įskaitytinai), kartu su prašymu ją priimti ir vėlavimo priežasties pagrindimo dokumentu. Savivaldybės administracija, pripažinusi vėlavimo priežastį pateisinama, priima rašytinį sprendimą dėl pavėluotai pateiktos paramos paraiškos priėmimo. Paramos paraiškos ir prašymai, pateikti po einamųjų metų rugsėjo 29 d., nepriimami.

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.


 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis  
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt
 
    

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.